Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

cycccu
Posty: 42
Rejestracja: 02 października 2014, 16:32
Lokalizacja: Lublin

Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cycccu »

Cześć, przygotowałem wstępną propozycję trasy na sobotę ( https://maps.app.goo.gl/AZQoSQjmnu6mFiaq6 ), wybór atrakcji po drodze należy do was, ja oznaczyłem kilka ciekawych miejsc na google.
Jednym punktem obowiązkowym jest postój wszystkich aut na Rynku Wielkim w Zamościu, załatwiłem zezwolenie na wjazd i parking od 12 do 14, później na Rynku odbywa się przegląd orkiestr dętych, więc musimy być punktualni z wyjazdem. W tym czasie proponuję czas wolny na kawę i spacer po starym mieście, zwiedzanie twierdzy, lub odwiedzenie zoo znajdującego się kilometr od rynku, każdy może wybrać sobie interesującą opcję.
Kwestią do ustalenia jest też obiad, czy rezerwować lokal na całą grupę, czy każdy wybiera sobie sam gdzie zje, a także czy jemy od razu w Zamościu, czy w Zwierzyńcu, od siebie polecam Zagrodę Guciów z regionalnym jedzeniem, aczkolwiek w zależności od wybranych atrakcji po drodze, możemy dojechać tam stosunkowo późno.
Na piątek nie musimy się grupować, dookoła lub w samym Krasnobrodzie jest mnóstwo miejsc wartych zobaczenia, więc możemy podzielić się na miejscu na mniejsze grupki chętne na bardziej lub mniej aktywny wypoczynek, od siebie mogę polecić Szlak Szumów w Suścu. Obrazek

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
2 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

Mi się bardzo ta propozycja podoba, dzięki za włożoną pracę Łukasz :!:

Fajnie, że w Zamościu mamy wjazd na rynek bo to będzie Mega fajnie wyglądać. Objazdówka to najciekawsza część każdego zlotu więc program obowiązkowy a 85km to chyba ani dużo ani mało więc idealnie.

Co do piątku to my po śniadanku i kawce chcemy skoczyć na ścieżkę przyrodniczą nad Tanwią. Podobno 1,5h spacerek w wyjątkowo pięknych okolicznościach. Jeśli ktoś chętny się podłączyć to zapraszamy :lol: :lol:

Łukasz, jeszcze raz wielkie DZIĘKI!
3 x
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1239
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Proponuję ankietę: jedzenie razem/osobno - myślę że @dom?n może ją dodać na górze wątku ;)
1 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3046
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Jeśli jest takie życzenie, to oczywiście :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

myślę, że w trakcie objazdu warto wejść na jedzonko całą grupą i odpowiednio wcześniej poinformować lokal. Chodzi o to żeby się nie rozbić i żeby objazd był pod kontrolą :)
Wyraziłem swoją opinię i skoro Łukasz poleca knajpę to warto może skorzystać.
Ankieta i głosowanie wprowadzi raczej zamieszanie ale jak uważacie.
0 x
cycccu
Posty: 42
Rejestracja: 02 października 2014, 16:32
Lokalizacja: Lublin

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cycccu »

Ja jestem otwarty na poprawki do planu, bo nie wiem czy wszystko dobrze przemyślałem :) Jutro zadzwonię do Browaru w Zwierzyńcu, będzie łatwiej ustalić coś konkretnego jak będziemy znali średni czas zwiedzania dla takiej grupy. Jeśli do godziny, a myślę, że spokojnie, to wtedy do Zagrody Guciów dotrzemy około godziny 16, co brzmi jak racjonalna godzina na obiad, ewentualne głodomory mogą zasilić się w trakcie przerwy w Zamościu. Restauracja to ostatni punkt wycieczki, więc niezainteresowani mogą pominąć, lub wybrać inne miejsce.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
0 x
matibobi
Posty: 239
Rejestracja: 31 marca 2016, 11:35
Lokalizacja: Leszno, Wlkp

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matibobi »

Dla mnie rynek i obiad razem jak najbardziej. Piątek faktycznie można indywidualnie lub w małych grupkach. U nas będzie to raczej decyzja na ostatnią chwilę. Dzięki zaogarnięcie atrakcji.
Czy ktoś jedzie w grupie zorganizowanej w czwartek?
0 x
Pozdrawiam !!!
690-018-111
matibobi
PV 544 '61 B16, 240 '89 B230F, 740 '92 B230F, 940 '92 B230FB, 850 '96 B5244S, XC90 '06 D5…
ex. ,S80 royal executive, s80 d5
6x240 `80, 2x`82, `84, `89, 93
940 ‚92`94, 92, 92, 92, 960 `91
V70 99, 01,
850 96
340 88
cycccu
Posty: 42
Rejestracja: 02 października 2014, 16:32
Lokalizacja: Lublin

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cycccu »

Zwiedzanie browaru odbywa się w grupach 25 osobowych i trwa ok. 45 minut, a otwarty jest do 16, co oznacza, że trzeba podzielić się na dwie grupy, jedna pojedzie bezpośrednio do browaru, a druga w tym czasie może zrobić sobie przystanek w Szczebrzeszynie pod pomnikiem Chrząszcza. Pozostały czas można wykorzystać na szybki spacer po Zwierzyńcu. Przy takim planie można zarezerwować Zagrodę Guciów dla całej grupy na 16, możemy nawet pokusić się o wykonanie listy dań dzień wcześniej, tak żeby nie czekać zbyt długo na jedzenie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
2 x
zielu
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2020, 18:10

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zielu »

Patrząc po zaproponowanej trasie tegoroczny przejazd zapowiada się bardzo ciekawie. Mamy trzy przystanki w bardzo atrakcyjnych miejscach. Super, że udało się uzyskać zgodę na wjazd na Rynek w Zamościu (dla mnie chyba jeden z najpiękniejszych w Polsce). Do tego jeszcze zwiedzanie browaru w Zwierzyńcu również zapowiada się atrakcyjnie a jak uda się wygospodarować trochę czasu to można usiąść w pijalni piwa koło browaru.

W tym roku mamy nocleg w innym miejscu niż zlot ale już od czwartku będziemy się zjawiali na terenie zlotu. Zakładem, że nie będzie problemu z dokupieniem przez nas udziału w wieczornych ogniskach.

Dziękuję za włożoną pracę i przygotowanie bardzo ciekawej trasy.

Do zobaczenia!
1 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: Atrakcje - IX Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - KRASNOBRÓD 2023

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Zamość przepiękny ! Obowiązkowo do zobaczenia. Piwko w Browarze Zwierzyniec wyborne !!! Szukajcie sobie kierowcy ;) Wszystko to zaliczyłem z Żonką miesiąc temu :) Polecam
1 x
ODPOWIEDZ