245 żółw

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1239
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków

Re: 245 żółw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

xjtdi pisze:No to warsztat mega słabo się spisał, o bezpieczeństwie jeżdżenia tak "naprawionym" samochodem nie wspomnę. Swoja droga, jak już "regenerowali" zaciski nowymi tłoczkami to co za problem odtłuścić zacisk trochę i prysnąć jakąś srebrzanką, przynajmniej by to jakoś wyglądało...
A to to akurat ohydna, nieestetyczna sprawa. Wolał bym mieć całe rude ale solidne niż popaćkane byle wyglądały... :shock:
0 x
xjtdi
Posty: 1066
Rejestracja: 31 października 2016, 13:48

Re: 245 żółw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xjtdi »

Maciek4530 pisze:
xjtdi pisze:No to warsztat mega słabo się spisał, o bezpieczeństwie jeżdżenia tak "naprawionym" samochodem nie wspomnę. Swoja droga, jak już "regenerowali" zaciski nowymi tłoczkami to co za problem odtłuścić zacisk trochę i prysnąć jakąś srebrzanką, przynajmniej by to jakoś wyglądało...
A to to akurat ohydna, nieestetyczna sprawa. Wolał bym mieć całe rude ale solidne niż popaćkane byle wyglądały... :shock:
Czy ja wiem, jak dla mnie takie zaciski psiknięte cynkiem w sprayu w kolorze stalowym lub srebrnym wygladają jednak estetyczniej niż w kolorze rdzy... Co kto lubi, niektórzy w starych rzeczach najbardziej cenią patynę więc jestem w stanie zrozumieć, że ktoś woli obrdzewiałe zaciski bardziej niż pomalowane ;-)
0 x
ODPOWIEDZ