No to gdzie teraz!?

Awatar użytkownika
grodek75
Posty: 288
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 16:55
Lokalizacja: Warszawa / Gdynia

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grodek75 »

Miś pisze:
stiopa pisze:Łosiowisko brzmi super , Ale to raczej Kaszuby , na których to już byliśmy .
Fajnie byłoby pojechać w inne rejony Polski w których jeszcze nie byliśmy np. Mazury
Też bardziej do mnie przemawiają lokalizacje, których jeszcze nie odwiedziliśmy. Nie mówię nie ponownej wizycie na Kaszubach ale może za kilka lat. Skupmy się na Mazurach :)
Ja zwłaszcza jako nowa na forum i wybierająca się na zlot po raz pierwszy osoba oczywiście nie zamierzam narzucać czy forsować swojego zdania, ale również uważam że pomysł z Mazurami jest przedni.
Choć trzeba wziąć oczywiście pod uwagę fakt, że spora część forumowiczów będzie miała daleko.
1 x
Volvo 964 2.9 R6 (B6304), 1994r.
Instagram: @volvo.960.warsaw
Awatar użytkownika
jinx
Posty: 268
Rejestracja: 18 marca 2018, 18:39
Lokalizacja: Poznań

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jinx »

grodek75 pisze:
Miś pisze:
stiopa pisze: Choć trzeba wziąć oczywiście pod uwagę fakt, że spora część forumowiczów będzie miała daleko.
W 2019 był zjazd w Cisnej w bieszczadach, każdy dojechał ;)
4 x
Obrazek245 1992 B230F M47
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

grodek75 pisze: Choć trzeba wziąć oczywiście pod uwagę fakt, że spora część forumowiczów będzie miała daleko.
Dla wielu odległość przestała mieć znaczenia kiedy zloty stały się kontynuacją wakacji, a na to patrzy się zawsze inaczej i wielu wyjazd wydłuża. Czy jest coś piękniejszego od wakacji z Volvo? No i cytując słowa Radka z przed wielu lat, jadąc Volvo wakacje zaczynają się po odpaleniu silnika :)

P.s. tylko te cholernie drogie paliwo :lol:
3 x
Awatar użytkownika
grodek75
Posty: 288
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 16:55
Lokalizacja: Warszawa / Gdynia

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grodek75 »

JoeM pisze:
grodek75 pisze: ...

P.s. tylko te cholernie drogie paliwo :lol:
Mnie to mówisz...? :mrgreen:
Zalałem ostatnio swojego do pełna (a było w zbiorniku niewiele) - 410zł...
Za dużo się nie najeździłem, a już nie mam 1/4... ;)
0 x
Volvo 964 2.9 R6 (B6304), 1994r.
Instagram: @volvo.960.warsaw
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

0 x
Awatar użytkownika
grodek75
Posty: 288
Rejestracja: 23 sierpnia 2021, 16:55
Lokalizacja: Warszawa / Gdynia

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grodek75 »

Tak na szybko komentarz z mojej strony:
1. Coś Ci się "rozjechało", link wysyła do Wielkopolski ;)
2/3/4 - z doświadczenia z Mazurami powiem że to dość daleko dla wszystkich oprócz osób z rejonu Trójmiasta, Elbląga, etc.
Po prostu mnóstwo czasu pójdzie na dojazdy, itp. a mazurskie drogi jakkolwiek są piękne i przeze mnie bardzo lubiane to nie pozwalają na "rozwinięcie się" i szybkie przemieszczanie.
5/6 - lokalizacyjnie i dojazdowo to chyba najlepsza część Mazur, nie trzeba brnąć aż pod granicę z Obwodem Kaliningradzkim, jest blisko do Mikołajek i wszystkich atrakcji o których pisałem kilka postów powyżej. I dojazd jest dobry od strony S8-ki jeśli ktoś preferuje trasy szybkiego ruchu. Od strony S7 też jest w miarę OK jeśli ucieknie się z niej w Płońsku na Ciechanów.
0 x
Volvo 964 2.9 R6 (B6304), 1994r.
Instagram: @volvo.960.warsaw
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Nr 2 - po zdjęciach pokoi nie zachęca. Opinie cienkie. Standard chyba coś jak Ślesin. Nie widzę tam nic co by mogło wymienione rekompensować.
Nr 3 - dość przyjemnie to wygląda. Pojemność ośrodka do 100 osób. Przy grupach 80 zł nocleg osob. + posiłki (pewnie jakieś 50 zł). Fakt daleko.
Nr 4 - pojemność ośrodka 60 osób. Domki tylko 8 osób. wiec bez szans wykorzystać choćby te 60 miejsc przy parach i małych nie łączących się rodzinach.
Nr 5 - ośrodek pomieści nas bez problemu, na dzień dzisiejszy grupy mają cenę 55 zł za dobę + 64 zł pełne wyżywienie. Standard średni chyba, aczkolwiek domki wyglądają na odświeżone. Osobiście po Ślesinie jestem sceptycznie nastawiony do domków. Ogrzewanie tu chyba elektryczne i drewno trochę jest cieplejsze. Opinie na google słaba, 3,6 i rzekomo ośrodek traci PRL.
Nr 6 - brak wolnych terminów na przyszły wrzesień.
0 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

Dość dużą bazę noclegową posiada ośrodek Wrzosowa Góra w Ruciane Nida. Może warto byłoby sprawdzić tą opcję. Ich strona jest w przygotowaniu ale w linku poniżej wygląda to atrakcyjnie i kwota nie jest wygórowana:

https://e-turysta.pl/osrodek-wrzosowa-g ... 59590.html

Jedyny minus to że przy tak dużej liczbie miejsc noclegowych nie będziemy mieć ośrodka na wyłączność :lol:
1 x
Awatar użytkownika
stiopa
Posty: 24
Rejestracja: 08 października 2015, 09:23
Lokalizacja: Lublin/Natalin

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stiopa »

Miś pisze:Dość dużą bazę noclegową posiada ośrodek Wrzosowa Góra w Ruciane Nida. Może warto byłoby sprawdzić tą opcję. Ich strona jest w przygotowaniu ale w linku poniżej wygląda to atrakcyjnie i kwota nie jest wygórowana:

https://e-turysta.pl/osrodek-wrzosowa-g ... 59590.html

Jedyny minus to że przy tak dużej liczbie miejsc noclegowych nie będziemy mieć ośrodka na wyłączność :lol:
Miejscówka wygląda spoko. To że duży ośrodek to chyba nam bardzo nie przeszkadza, będzie po sezonie, więc nie powinno być problemu z tłumami, ważne żeby udało się znaleźć teren do ustawienia naszych aut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
1 x
matibobi
Posty: 239
Rejestracja: 31 marca 2016, 11:35
Lokalizacja: Leszno, Wlkp

Re: No to gdzie teraz!?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matibobi »

https://m.facebook.com/mercedesclubmragowo/

Wiem, że dziwnie, że MB ale miejsce zajebiste. Raz byłem i wspominam bardzo dobrze. Fajna kolekcja aut na miejscu. Mogę się zorientować w ofercie.
0 x
Pozdrawiam !!!
690-018-111
matibobi
PV 544 '61 B16, 240 '89 B230F, 740 '92 B230F, 940 '92 B230FB, 850 '96 B5244S, XC90 '06 D5…
ex. ,S80 royal executive, s80 d5
6x240 `80, 2x`82, `84, `89, 93
940 ‚92`94, 92, 92, 92, 960 `91
V70 99, 01,
850 96
340 88
ODPOWIEDZ