945 IG: volvo945_bartass

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
freecancer
Posty: 30
Rejestracja: 11 lutego 2020, 14:33
Lokalizacja: Leszno, Wlkp.
Kontakt:

945 IG: volvo945_bartass

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: freecancer »

Witam wszystkich

Nazywam sie Bartek. To moja pierwsza publikacja na forum. Myślę, że to aktywne forum i polubimy się ! A więc, to moje pierwsze Volvo. Ale zanim zacznę to trochę z mojej historii. Jak zdawałem prawo jazdy 3 lata temu to podobały mi sie 850, v70 1 gen. Ale finansowo stanelo na tym, że kupiłem corsę B z 1.0 pod maską. Przygoda nie trwała długo. Rok temu w listopadzie ruda postawiła krzyżyk temu pojazdowi na masce :/
Obrazek

Po sprzedazy szukalem jednak tego fajnego mocnego kombiaka z czasu kiedy robiłem prawko i bardzo chcialem 850 w T5
Na poczatku tego roku mój przyjaciel który naprawia i handluje częściami dla nowszych aut Volvo niż te, które oglądamy na forum zakupił tego cudaka
Przy okazji jak Filip to widzi to pozdrawiam !
Obrazek

Przewoził mnie nim i sie zakochałem. Klimat w srodku byl super, podobało mi sie. Zaczalem sie zagłębiać w te tematy bo tylni naped mnie interesował. Upalanie na miescie po nocach budziło swoja rządze - ale BMW nie chcialem :P
Miala byc 850 ale zainteresowałem sie seria 700/900
Na poczatku lutego dołączyłem do naszej grupki oraz łudząc sie ze mi sie odmieni na grupke handlową o 850 na FB z i po czasie pojawil sie on [mention]zlyzuw [/mention] z oferta sprzedazy i podjalem temat.
Obrazek
Fajnie ze prowadził watek na tym forum pod nazwa Krakowska 945.
No i tak rozmawialiśmy i stanelo na tym [mention]zlyzuw [/mention] odda 945 jak zakupi 245. Znalazł ogłoszenie we Wrocławiu i zaproponowałem ze pojade obejrzec i jak bedzie okej to kupuje z zamiarem wymiany. I tak sie stało. [mention]zlyzuw [/mention] zakupił auto przez messengera - to sie nazywa zaufanie. Auto bylo u mnie w Lesznie przez 2 dni i pojechałem do Krakowa.
Obrazek
Podróż bezproblemowa, jeszcze bardziej sie zajaralem na te auta.
No i stało sie. Zakupilem moje aktualne auto
Obrazek

Podróż zleciało szybko bo auta tez nie oszczędzałem na trasie. Spieszyło mi sie bo na drugi dzien do pracy na 8 :D Pech chcial ale do dzis nie wiem co sie stało ale jak tylko przyjechałem do Leszna i stanąłem na Tesco bo kumple czekali na mnie i na nowy nabytek pogadaliśmy chwile i auto juz nie odpaliło. Okazalo sie ze akumulator padl :////

Obrazek
Tutaj fotka z pierwszego spota. Ludzie sie pytali co to bo praktycznie u nas nie bylo takiego auta dawno na miescie i sie dziwili ze to RWD :D

Okej na te chwile to tyle z wprowadzenia. Co jakis czas bede wrzucać tutaj co bylo dalej az do dzis bo przez ten nawet nie caly rok auto miało troche problemow. (Chyba zakupie wersje PRO tej aplikacji dla lepszych zdjec :))

Pozdrawiam i zapraszam mojego Instagrama poświęconego ww 945 :) nick:volvo945_bartass


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
4 x
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
freecancer
Posty: 30
Rejestracja: 11 lutego 2020, 14:33
Lokalizacja: Leszno, Wlkp.
Kontakt:

Re: 945 IG: volvo945_bartass

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: freecancer »

Moge jeszcze dopowiedzieć, ze z tego co slyszalem egzemplarz znany jest w Krakowie jako Bord i ma ciekawa przeszłość (z tego co wiem to oryginalny Szwed, potem chyba jeżdżony u Niemca, następnie trafil do polskiego komisu, w międzyczasie karta pojazdu została zgubiona, jezdzona byla w rajdach, zwiedziła Bałkany i kilka razy Mazury oraz z tego co sie dowiedziałem przede mna bylo chyba 16 właścicieli od nowosci ale glownie wędrowała z reki do reki w Krakowie dlatego tez uwazam ze znana sztuka jest w Krakowie):) pozdrawiam poprzednich właścicieli wiem ze sie znajdą tutaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
1 x
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
clarksontop
Posty: 887
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:28
Lokalizacja: KRA

Re: 945 IG: volvo945_bartass

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: clarksontop »

Fajny poczatek przygody z volvo. Gratki i dbaj o niego bardziej niz o Corse;)
1 x
Awatar użytkownika
freecancer
Posty: 30
Rejestracja: 11 lutego 2020, 14:33
Lokalizacja: Leszno, Wlkp.
Kontakt:

Re: 945 IG: volvo945_bartass

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: freecancer »

@clarksontop Już jest lepiej niż z Corsą. Obecnie 945 spawa się u blacharza. A dlaczego to niebawem będę pisać ;)
0 x
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: 945 IG: volvo945_bartass

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

Ludzie sie pytali co to bo praktycznie u nas nie bylo takiego auta dawno na miescie i sie dziwili ze to RWD :D
No to niezłe jaja!

Szykuj taczkę pieniędzy ;)
Powodzenia.
0 x
ODPOWIEDZ