940'95 Olaf

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
lucash
Posty: 36
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:10
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Re: 940'95 Olaf

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lucash »

Będę zbierać na Nivo, jak się nie przyzwyczaję do B4 to zmienię a jak będzie ok to pójdzie na coś innego. Taki jest efekt przesiadki ze sporo nowszego autka.
0 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3080
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: 940'95 Olaf

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

lucash pisze:Będę zbierać na Nivo, jak się nie przyzwyczaję do B4 to zmienię a jak będzie ok to pójdzie na coś innego. Taki jest efekt przesiadki ze sporo nowszego autka.
Nivo w mojej ocenie jest lepsze niż B6 (w kwestii turlania się turystycznego i przebiegu na nich, ale z drugiej strony B6 świetnie robią robotę przy dynamiczniejszej jeździe). B4 to ekonomiczny rozsądek.
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
lucash
Posty: 36
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:10
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Re: 940'95 Olaf

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lucash »

Grzanie tyłków zrobione (wymiana spalonych żarówek w przełącznikach wystarczyła), podświetlenie wyświetlacza temperatury no i wybieraka biegów. Nie było tragicznie z robotą. Najwięcej zajęło mi przelutowanie podświetlenia LCD temperatury bo nie chciało mi się zamawiać kompletnego zestawu. Pozostaje jedynie naprawa podświetlenia włączników świateł, halogenów i z żarówkami chyba byłoby na tyle. Wszędzie zastosowałem żarówki 1.2W, jedne gotowe W1.2W a inne z wąsami do wlutowania.
Przy okazji wleciały H4 Philipsa +60% bo dostałem w dobrej cenie.
Załączniki
IMG_0184.jpeg
IMG_0184.jpeg (346.07 KiB) Przejrzano 2179 razy
IMG_0185.jpeg
IMG_0185.jpeg (971.07 KiB) Przejrzano 2179 razy
3 x
ODPOWIEDZ