Sytuacja niestandardowa

Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1225
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontakt:

Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Na wstępie mam nadzieję temat jest umieszczony w dobrym miejscu, tyczy się oczywiście zlotu.

Jak pewnie zainteresowani wiedzą iż zlot już niedługo, jednak nie każdemu przyjdzie prawdopodobnie przyjechać mimo planów i chęci od przynajmniej 2 lat... Otóż nie widziałem swojego wozu od ponad 3 miesięcy, utknął u mechanika w Krakowie gdyż wyszły w nim dosyć spore problemy o których na razie nie chcę zbytnio wspominać (ale jadę z tematem równo) - tak czy siak wóz nawet jeśli wróci do mnie przed zlotem i tak musi wcześniej odwiedzić blacharza w kwestii kilku rzeczy które podziały się w nim pod konserwacją w szczególnie narażonych miejscach dla tego modelu. Ogólnie kilka osób zna szczegóły, na razie tyle wystarczy - jak wszystko skończy się pomyślnie będzie spory post w prezentacji. Stąd nie mam pojęcia cóż zrobić, bo sens przyjeżdżania na zlot VolvoRWD.pl VW Sharanem trochę mija się z celem, a i znajdą się tacy którzy odbiorą to jako "uważanie się za bycie lepszym" czy jak to leciało :V

Jednakże jest też pozytywne wyjście, nie wiem czy możliwe. Udało mi się zainteresować tematem wyjazdu forumowicza @zlyzuw :) Co prawda są to wstępne rozmowy, jednak najważniejszą kwestią jest pytanie czy istnieje możliwość zwiększenia zgłoszenia na zlot o 1 osobę, a jeśli tak jakie są to pi razy oko koszta :) W takiej sytuacji na zlot przyjechało by tyle samo wozów ile zostało zgłoszonych (Białe 240 Bartka) i o 1 uczestnika więcej - oczywiście ja wraz z nim :D

Co o tym myślicie, czy jest w ogóle jeszcze taka opcja? :)
2 x
Awatar użytkownika
zlyzuw
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2018, 16:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zlyzuw »

Zasadniczo jeśli bym wytoczył cegłę w taki rejs to muszę też zabrać swoją dziewczynę więc byłyby 3 osoby. xD
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Jak chcesz przyjedź szaranem a kolega Zlyzuw jest z dziewczyną też mile widziany. Wszystko da się załatwić a koszta rozliczy się na miejscu. Dogadajcie się ze sobą i dajcie mi znać na 100% ile osób i pokoi Was interesuje.
0 x
konradko
Posty: 909
Rejestracja: 24 listopada 2016, 15:00

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradko »

Ja wciąż mam nadzieję że się pojawię choć termin oddania auta znowu się przesunął tym razem na koniec sierpnia. Ale Toyotą w hybrydzie nie pojadę, to by było zbyt duże faux pas :D
0 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

konradko pisze:Ja wciąż mam nadzieję że się pojawię choć termin oddania auta znowu się przesunął tym razem na koniec sierpnia. Ale Toyotą w hybrydzie nie pojadę, to by było zbyt duże faux pas :D

Moim zdaniem możesz przyjechać czym chcesz... nawet pociągiem.
A jeśli Andrzej pisze że nie ma problemu z dodatkowymi osobami to tylko pozostaje się cieszyć.
2 x
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1225
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontakt:

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Jeśli jest możliwość to zapewne zabiorę się z @zlyzuw. Taniej nam wyjdzie a do tego właściwym wozem. Postaramy się dogadać szczegóły i mam nadzieję że pojawimy się na zlocie :D
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Miś pisze:
konradko pisze:Ja wciąż mam nadzieję że się pojawię choć termin oddania auta znowu się przesunął tym razem na koniec sierpnia. Ale Toyotą w hybrydzie nie pojadę, to by było zbyt duże faux pas :D

Moim zdaniem możesz przyjechać czym chcesz... nawet pociągiem.
A jeśli Andrzej pisze że nie ma problemu z dodatkowymi osobami to tylko pozostaje się cieszyć.
Dokładnie. Wiemy wszyscy jak to jest ze starszymi autami. Czasami współpracują a czasami współpracy odmawiają. W naszej zabawie chodzi najbardziej o to żeby się spotkać i miło spędzić czas gadając o cegłach i nie tylko.
3 x
Awatar użytkownika
Marekv940
Posty: 32
Rejestracja: 23 lutego 2017, 20:26

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marekv940 »

Nie jesteś jedyny, ja składam auto z nadzieja ze dojedzie te 500 km na zlot
Stary silnik idzie odpocząć i w tym tygodniu wchodzi nowy, lecz silnik to nie wszystko żeby auto było sprawne technicznie/mechanicznie
Zostało tez pare istotnych rzeczy do dopracowania dlatego będę sie spieszył ale powoli i dokładnie aby być z wami na swoim czwartym już zlocie volvoRWD.
Pozdrawiam :D
5 x
Awatar użytkownika
populus
Posty: 64
Rejestracja: 05 marca 2017, 23:41

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: populus »

Spokooojnie....ja dzisiaj musiałem jeszcze na przegląd jechać bo znów mi wychodził w terminie zlotu ;)
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Sytuacja niestandardowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Moja dwuseta jeszcze u mechanika. Jutro odbieram 8-)
0 x
ODPOWIEDZ