Siurowe 740

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Siurowe 740

Post autor: dom?n »

Wstrzymajcie się obaj :) Nie nadążam z ogarnianiem.
2 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Siurzewski
Posty: 49
Rejestracja: 27 listopada 2017, 10:07

Re: Siurowe 740

Post autor: Siurzewski »

Mareek pisze:Czy słowo wyjebać to dla ciebie przecinek? Braku kultury nie tolerujemy, wiec albo się dostosujesz albo się nie męcz. Wycieczki w moją stronę sobie daruj bo to już bardzo brzydko.
Nie ma to żadnego związku z kulturą, dorośli jesteśmy a robienie starych wozów to nie zbiórka zuchów z drużynowym Markiem.
Szanuję zasady, jestem tu tylko gościem ale tak jak napisałeś nie ma się co męczyć.

Znalazłeś sobie słówko do którego się przyczepiłeś i udajesz [męski zwis] wie kogo.
Jesteś moderatorem to sprzątaj, zakreślaj i zwracaj uwagę na pw albo ustaw forum aby samo wyłapało takie słówka, a nie pouczaj publicznie bo to uważam za brzydkie zachowanie.
Po co się panoszysz z tymi tekstami to nie wiem.
Nagrodę to starej daj że w tym tygodniu nikomu nie popuściła a nie mi za jakieś tam brzydkie słowo które nawet nie było skierowane do nikogo.
Masz jakieś prywatne żale to się zachowaj jak dorosły, napisz pw Siur idz stąd bo cię nie lubię i juz, po co ten cyrk z nagrodami?

Chcesz aby ludzie tu przychodzili i się męczyli robiąc prezentacje które jak by nie patrzeć są fundamentem każdego forum? To zacznij ich równo traktować, szanuj ze każdy jest inny i przestań latać jak pan i władca bo to zabawne jest.
Administrator wie jak się zachować, Ty nie.

Sory za długi wpis, ale tekst "będzie nagroda" jest równie zabawny jak żółte ostrzeżenia na vf.
1 x
Volvo 740 89r USA
Volvo 850 2.3T Manual
Volvo 850 2.3T Automat
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Siurowe 740

Post autor: Mareek »

Siurzewski pisze:
Mareek pisze:Czy słowo wyjebać to dla ciebie przecinek? Braku kultury nie tolerujemy, wiec albo się dostosujesz albo się nie męcz. Wycieczki w moją stronę sobie daruj bo to już bardzo brzydko.
Nie ma to żadnego związku z kulturą, dorośli jesteśmy a robienie starych wozów to nie zbiórka zuchów z drużynowym Markiem.
Szanuję zasady, jestem tu tylko gościem ale tak jak napisałeś nie ma się co męczyć.

Znalazłeś sobie słówko do którego się przyczepiłeś i udajesz [męski zwis] wie kogo.
Jesteś moderatorem to sprzątaj, zakreślaj i zwracaj uwagę na pw albo ustaw forum aby samo wyłapało takie słówka, a nie pouczaj publicznie bo to uważam za brzydkie zachowanie.
Po co się panoszysz z tymi tekstami to nie wiem.
Nagrodę to starej daj że w tym tygodniu nikomu nie popuściła a nie mi za jakieś tam brzydkie słowo które nawet nie było skierowane do nikogo.
Masz jakieś prywatne żale to się zachowaj jak dorosły, napisz pw Siur idz stąd bo cię nie lubię i juz, po co ten cyrk z nagrodami?

Chcesz aby ludzie tu przychodzili i się męczyli robiąc prezentacje które jak by nie patrzeć są fundamentem każdego forum? To zacznij ich równo traktować, szanuj ze każdy jest inny i przestań latać jak pan i władca bo to zabawne jest.
Administrator wie jak się zachować, Ty nie.

Sory za długi wpis, ale tekst "będzie nagroda" jest równie zabawny jak żółte ostrzeżenia na vf.
Nic nie rozumiesz, ale za to lubisz pouczać. Obrażasz moją kobietę, a sam jednego słowa nie potrafisz zmienić. BAN. Idź robić szambo gdzie indziej.
3 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: Siurowe 740

Post autor: JoeM »

Siurzewski pisze: Chcesz aby ludzie tu przychodzili i się męczyli robiąc prezentacje które jak by nie patrzeć są fundamentem każdego forum? To zacznij ich równo traktować, szanuj ze każdy jest inny i przestań latać jak pan i władca bo to zabawne jest.
Administrator wie jak się zachować, Ty nie.
Szczerze to mam wrażenie że to ty chcesz aby ciebie traktowano szczególnie. Niewdzięczna robota Administratora polega na tym żeby wszystkich traktować równo. Jeśli od zawsze nie było zgody na łacine to niby dlaczego dla ciebie ma być wyjątek. Tak trudno to pojąć. Niemal wszyscy sobie z tym radzą. Ty zacząłeś z prywatą w kierunku Marka a potem masz żale z doopy. Jesteśmy tu gośćmi a Ty obrażasz jednego z gospodarzy i jego kobietę. Dostosuj się do zasad i mniej tyle kultury co Marek który ani razu nie zniżył się do prywaty. Potrafisz?

Tyle ode mnie. Tak to widzę. Przepraszam jeśli uraziłem. Prowadź dalej prezentację, chętnie popatrzę ja i wielu innych. Peace.
1 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Siurowe 740

Post autor: dom?n »

Pan Siurzewski chyba już nie wróci skoro ma czas napisać elaborat do moderatora a nie może go znaleźć na wyedytowanie jednego (!) brzydkiego słowa. Szkoda.
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Marko
Posty: 15
Rejestracja: 09 października 2014, 15:07
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siurowe 740

Post autor: Marko »

Zrobiliście cyrk o jedno słowo, ale rozumiem powagę moderatorów skoro w prezentacjach macie aż jeden nowy post dziennie, to nic dziwnego ze traktujecie to jak atrakcję. :lol:

Siur prosił przekazać (bo już sam nie może), ze amortyzatory dla Wuja nieaktualne i pozdrawia.
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Siurowe 740

Post autor: dom?n »

Marko pisze:Zrobiliście cyrk o jedno słowo, ale rozumiem powagę moderatorów skoro w prezentacjach macie aż jeden nowy post dziennie, to nic dziwnego ze traktujecie to jak atrakcję. :lol:

Siur prosił przekazać (bo już sam nie może), ze amortyzatory dla Wuja nieaktualne i pozdrawia.
Bez żalu wybieram jednego sensownego posta dziennie ponad dwie strony obrażania się za to, że ktoś zwraca komuś uwagę.
4 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
kivi
Posty: 71
Rejestracja: 04 stycznia 2016, 21:14

Re: Siurowe 740

Post autor: kivi »

Marko pisze:Zrobiliście cyrk o jedno słowo, ale rozumiem powagę moderatorów skoro w prezentacjach macie aż jeden nowy post dziennie, to nic dziwnego ze traktujecie to jak atrakcję. :lol:

Siur prosił przekazać (bo już sam nie może), ze amortyzatory dla Wuja nieaktualne i pozdrawia.
Ooo! Pan Roletka :lol: :lol: :lol:
0 x
Awatar użytkownika
wujek
Posty: 954
Rejestracja: 20 października 2015, 18:51
Lokalizacja: Lublin

Re: Siurowe 740

Post autor: wujek »

Marko pisze:Zrobiliście cyrk o jedno słowo, ale rozumiem powagę moderatorów skoro w prezentacjach macie aż jeden nowy post dziennie, to nic dziwnego ze traktujecie to jak atrakcję. :lol:

Siur prosił przekazać (bo już sam nie może), ze amortyzatory dla Wuja nieaktualne i pozdrawia.
Ano to nieźle.

Fajna tu piaskownica.
0 x
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

16 GARAGE
'88 744+ @1,7bar
Zablokowany