245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

Wszystko co dotyczy zwykłego utrzymania auta w fabrycznej specyfikacji
xjtdi
Posty: 1065
Rejestracja: 31 października 2016, 13:48

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xjtdi »

Muzyczny Krawiec pisze: Zdj, tu nie można wstawiać, chyba że jakieś miniaturki, a więc nie będę się w to bawił.
Nie wstydź się, wstaw takie zdjęcia jakie się da, przynajmniej będziemy wiedzieć o czym rozmawiamy... Te zdjęcie silnika co dodałeś ja już tam widzę pewne braki względem oryginału np. na kolektorze wydechowym powinieneś mieć ekran termiczny a go nie masz...
0 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3064
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

Uno.
Panie / Panowie, nie zniechęcajmy Człowieka, niech działa. Może trochę zarozumiale napisał, ale nikt nie jest bez wad.

Duo.
Chłodnica z małym punktowym przeciekiem, możesz spróbować załatać. Staraj sie nie wsypywać granulek do układu. Zastanów się nad kupnem sprawnej używki, np od osób które rozbierają cegły na części.

Tre
Nie widziałem Twojej cegły ale miałem okazję zamykać drzwi w cegłach o znakomitym stanie, non stop przez 15 min. Co w tym niezwykłego ? Ano takie zboczenie ( kto wie ten zrozumie :P )
1 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
Muzyczny Krawiec
Posty: 14
Rejestracja: 28 października 2016, 01:31
Lokalizacja: Masłowo

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Muzyczny Krawiec »

Wyłączyłem też powiadomienie mnie, kiedy ktoś mnie oznaczył... Mikro i przykro jeśli nie rozumiecie 1 podstawowej kwestii.
To Wy chcecie się dowiedzieć. KROPKA I ENTER.
PS
Słowa nie rzucam na wiatr, a odnosić się do tego co tu wypisujecie, póki co nie mam zamiaru, bo w większości to bzdurki są...
Widocznie nie macie co robić.
Natomiast ja tak. :)
PPS
Do merytorycznych wpisów, jak znajdę chwilkę.
PPPS
Już wysłałem prośbę do Admina aby zrobił coś z dopuszczalną wielkością załączników.
Ponieważ chciał się podłączyć pod wyprawę w świat którą organizuję w sensie wsparcia (właśnie tym autkiem), mamy szansę aby było tu mniej prehistorycznie... :D
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Muzyczny Krawiec pisze:Już wysłałem prośbę do Admina aby zrobił coś z dopuszczalną wielkością załączników.
Ponieważ chciał się podłączyć pod wyprawę w świat którą organizuję w sensie wsparcia (właśnie tym autkiem), mamy szansę aby było tu mniej prehistorycznie... :D
Admin nie dostał żadnej prośby.

Miło mi że odwiedzasz to prehistoryczne forum, ale w XXI wieku niektórzy neandertalczycy opanowali już wrzucanie zdjęć przez serwisy hostingowe.
1 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Muzyczny Krawiec
Posty: 14
Rejestracja: 28 października 2016, 01:31
Lokalizacja: Masłowo

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Muzyczny Krawiec »

Proszę sprawdzić pocztę, a później pisać. Nie wiem jak to się robi, z tymi serwisami hostingowymi. Póki co nie potrzebuję się tego uczyć. A w tym temacie, to akurat to NIE MI ZALEŻY. :)
PS
Skoro admin tak do mnie pisze, a wcześniej pisał w zupełnie innym tonie, to przytoczę bzdurę którą zaproponował.
I dlatego nie będę tego rozkminiał tylko w prywatnych wiadomościach...
A mianowicie zaproponował współpracę przy okazji mojej wyprawy w świat w formie, przyklejenia nalepki.
Ręce do podłogi opadają.
Nie chcę nawet tego komentować, ani odnosić się...
No bo jak?
Jak ktoś nie łapię na czym polega sponsoring, wsparcie i.t.d. ...
Współpracuję w swoim życiu zawodowym tylko z PROFESJONALISTAMI I LUDŹMI GODNYMI ZAUFANIA.
Każdy też ma szansę, jeśli łapie i się uczy (najlepiej w lot, ale rozumiem że każdy ma swoje tempo).
A to wszystko ze zdrowego egoizmu, aby nie ciągnąć za sobą "niedoróbek", które przypominają zbędny balast.
To tak w skrócie, aby się zbyt nie rozwijać.
Szkoda, bo widzę w podpisie, że admin ulubił sobie właśnie ten model Volvo... :)
PPS
Jeszcze chwilka i opuszczę to forum na amen...
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Muzyczny Krawiec pisze:PPS
Jeszcze chwilka i opuszczę to forum na amen...
Na życzenie :mrgreen:

Ban trwać będzie 7 dni. Do zobaczenia.
1 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
sambo
Posty: 1033
Rejestracja: 06 października 2014, 10:49

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sambo »

BUUUUM !!!
(w oddali słychać było głośny wybuch.
To tylko nadmuchane ego pewnego Krawca...)
1 x
Obrazek
xjtdi
Posty: 1065
Rejestracja: 31 października 2016, 13:48

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xjtdi »

sambo pisze:BUUUUM !!!
(w oddali słychać było głośny wybuch.
To tylko nadmuchane ego pewnego Krawca...)
ee tam nie ma co karmić trolla ;)
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Muzyczny Krawiec pisze:Wyłączyłem też powiadomienie mnie, kiedy ktoś mnie oznaczył... Mikro i przykro jeśli nie rozumiecie 1 podstawowej kwestii.
To Wy chcecie się dowiedzieć. KROPKA I ENTER.
PS
Słowa nie rzucam na wiatr, a odnosić się do tego co tu wypisujecie, póki co nie mam zamiaru, bo w większości to bzdurki są...
Widocznie nie macie co robić.
Natomiast ja tak. :)
PPS
Do merytorycznych wpisów, jak znajdę chwilkę.
PPPS
Już wysłałem prośbę do Admina aby zrobił coś z dopuszczalną wielkością załączników.
Ponieważ chciał się podłączyć pod wyprawę w świat którą organizuję w sensie wsparcia (właśnie tym autkiem), mamy szansę aby było tu mniej prehistorycznie... :D
Człowieku ogarnij się.
Logujesz się na forum.
Nie przedstawiasz się w dziale "Pokaż swoje Volvo!" co należy tutaj do dobrego tonu.
Walisz od razu do działu bieżąca obsługa gdzie zadajesz pytanie nie szukając wcześniej odpowiedzi samemu na forum zgodnie z regulaminem. Mimo tego uzyskałeś od nas pomoc.
Przechwalasz się jakie to Twoje V jest wspaniałe czego nie potwierdzasz zdjęciami mimo naszych próśb.
Wywyższasz się. Używasz dużych liter niezgodnie z regulaminem a nikt tu na Ciebie nie krzyczał.
Kilku osobom chciało się skomentować Twoje wypowiedzi a to chyba świadczy że z Tobą jest coś nie tak.
I nie wyglądasz mi na profesjonalistę skoro tak odnosisz się do ludzi...
2 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3064
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: 245 Polar 90r. 2l. benzyna dużo pali, jakie mogą być przyczyny?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

endriugto pisze:
Muzyczny Krawiec pisze:Wyłączyłem też powiadomienie mnie, kiedy ktoś mnie oznaczył... Mikro i przykro jeśli nie rozumiecie 1 podstawowej kwestii.
To Wy chcecie się dowiedzieć. KROPKA I ENTER.
PS
Słowa nie rzucam na wiatr, a odnosić się do tego co tu wypisujecie, póki co nie mam zamiaru, bo w większości to bzdurki są...
Widocznie nie macie co robić.
Natomiast ja tak. :)
PPS
Do merytorycznych wpisów, jak znajdę chwilkę.
PPPS
Już wysłałem prośbę do Admina aby zrobił coś z dopuszczalną wielkością załączników.
Ponieważ chciał się podłączyć pod wyprawę w świat którą organizuję w sensie wsparcia (właśnie tym autkiem), mamy szansę aby było tu mniej prehistorycznie... :D
Człowieku ogarnij się.
Logujesz się na forum.
Nie przedstawiasz się w dziale "Pokaż swoje Volvo!" co należy tutaj do dobrego tonu.
Walisz od razu do działu bieżąca obsługa gdzie zadajesz pytanie nie szukając wcześniej odpowiedzi samemu na forum zgodnie z regulaminem. Mimo tego uzyskałeś od nas pomoc.
Przechwalasz się jakie to Twoje V jest wspaniałe czego nie potwierdzasz zdjęciami mimo naszych próśb.
Wywyższasz się. Używasz dużych liter niezgodnie z regulaminem a nikt tu na Ciebie nie krzyczał.
Kilku osobom chciało się skomentować Twoje wypowiedzi a to chyba świadczy że z Tobą jest coś nie tak.
I nie wyglądasz mi na profesjonalistę skoro tak odnosisz się do ludzi...
Skromność Dratewki przeszła do hystoryji.
Nie skreślajmy Go, może ma okres lub był na szkoleniu w korpo, może fala się rozczesała na wietrze albo w rurkach za ciasno albo co ... (tak trochę ŻŻD, sorrki)

Krawcu, zapraszam(y) na zloty tak czy owak. Wyluzuj gume w gaciach Chopie.
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
ODPOWIEDZ