stuka przy ruszaniu

Wszystko co dotyczy zwykłego utrzymania auta w fabrycznej specyfikacji
Marcin1988
Posty: 136
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 11:25

Re: stuka przy ruszaniu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin1988 »

podobno tonący brzytwy się chwyta... mam do wymiany końcówki wahacza z przodu. Wymienię końcówki wahacza z przodu to przestanie stukać z tyłu ? trochę bez sensu ale mam jeszcze tydzień urlopu :) To nie może się tak skończyć... miałem sporo volvo w swojej 8-mio letniej karierze. Fakt volvo S60 miało klimę, kontrole trakcji,nawigacje i stało u mechanika ale 240 to jest coś. jak tak stary samochód może być taki... fajny
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: stuka przy ruszaniu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

U mnie wiele razy w innych autach było tak że stukało z tyłu a okazywało się że później że mechanik wymieniał coś z przodu i na odwrót. Po kaście strasznie niesie. Ostatnio była to poduszka amora. Stukało przy ruszaniu i hamowaniu.
0 x
Marcin1988
Posty: 136
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 11:25

Re: stuka przy ruszaniu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin1988 »

Wymieniłem sworznie wahacza. stuka stuka stuka !!!. most sprawny skrzynia dobra. Ludzie czy to jest pierwsza 240 z takimi objawami na świecie ?!!!
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: stuka przy ruszaniu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Pewnie siedziałeś z kimś na kanale i jeździłeś przód-tył przód-tył przód-tył?
0 x
Marcin1988
Posty: 136
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 11:25

Re: stuka przy ruszaniu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin1988 »

Jeżeli chodzi Ci o most to został rozebrany a skrzynia wymieniona. W 90% stuka na skręconych kołach, ale też nie zawsze stuknie i dopiero jak samochód przejedzie 5km bo na zimnym tego nie ma.Na chwile obecną mam 2 pomysły
1. łapią mi klocki jak się rozgrzeją a po ruszeniu puszczają. jak go kupowałem to wszystko było nowe.Może ktoś kupił tarcze za 10zł a klocki za 5zł
2. nie mogli mi ustawić zbieżności (boję się myśleć dlaczego) na maksymalnie skręconych kołach i kręceniu się w kółko telepie samochodem jakby miał zaraz się rozlecieć.
Zapomniałem jeszcze o jednej ważnej rzeczy. Wcześniej było stukniecie podwójne a teraz jest tylko jedno. Nie wiem czy to przypadek. Chyba trzeba szukać jakiejś innej ładnej 2xx
0 x
Awatar użytkownika
Kaban
Posty: 317
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 03:22

Re: stuka przy ruszaniu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaban »

Mi sie odkrecaly kiedys sworznie i jarzma hamulcow ot tak... Tak tylko piszę...

Wysłane z telefonu.
0 x
.
ODPOWIEDZ