Woda w 240

Wszystko co dotyczy zwykłego utrzymania auta w fabrycznej specyfikacji
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Woda w 240

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Woda mnie się leje. Zbiera się tylko i wyłącznie z tyłu po prawej na podłodze. Dzieje się tak przy większych ulewach. Na oko potrafi się zebrać z dobry litr. Szyber sprawdzony. Niezależnie czy auto stoi dziobem lekko do góry czy w dół. Drzwi i uszczelki niby suche. Kiedyś miałem wrażenie że pas pasażera był wilgotny ale to może zaciągnął wodę z podłogi. Dziur w podłodze nie ma. Auto więcej stoi niż jeździ. Pomocyy!!!
0 x
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1225
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontakt:

Re: Woda w 240

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Hmmm a progi drożne? Może po jakimś zgrzewie daje? Mi w sedanie (co prawda na grodzi) woda ciekła min. właśnie na zgrzewach... Klasycznie wywalił bym całe wnętrze i udał się z książka do wozu w czasie ulewy :P
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Woda w 240

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Maciek4530 pisze:Hmmm a progi drożne? Może po jakimś zgrzewie daje? Mi w sedanie (co prawda na grodzi) woda ciekła min. właśnie na zgrzewach... Klasycznie wywalił bym całe wnętrze i udał się z książka do wozu w czasie ulewy :P
Wnętrze chyba wypruje w jakiejś części z prawej strony ale na czytanie książek w wozie nie mam niestety czasu. Pewnie będę go traktować wodą z węża.
0 x
ODPOWIEDZ