[740, B200ET, 88] Wysoki poziom CO, spaliny, serwisówka do silnika

Wszystko co dotyczy zwykłego utrzymania auta w fabrycznej specyfikacji
glidebo
Posty: 45
Rejestracja: 11 lipca 2016, 17:01

Re: [740, B200ET, 88] Wysoki poziom CO, spaliny, serwisówka do silnika

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: glidebo »

Sinuspi pisze:
glidebo pisze:
endriugto pisze:Nigdy w życiu w żadnym pojeździe nie sprawdzali mi spalin...
Domyślam się Przyjacielu, tylko ja mieszkam w Krakowie, a wiesz co tu się zimą dzieje.....
Tak czy inaczej, dzwoniłem do innej stacji, powiedziałem jak wygląda temat.... te wyniki ze zdjęcia, w przypadku pojazdu z zakresu współczesnej jemu normy są bardzo dobre. Także temat rozwiązany bez niepotrzebnego grzebania w elektronice.... :)
Jak mają specjalną erratę do rozporządzenia, które wskazuje Jarek dla mieszkańców Krakowa, niech pokażą :)
Na moje wsi zabierają dowody rej za "małe tablice" w przypadku gdy auto ma miejsce na te z "normalnymi lub większymi" wymiarami, w SKP nie umieją zbadać auta na nivomatach, także jest doopsze :P
Inaczej.... spaliny powinny być kontrolowane zawsze i w Krk są :)
0 x
Pozdrawiam
Misiek
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3064
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: [740, B200ET, 88] Wysoki poziom CO, spaliny, serwisówka do silnika

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

glidebo pisze:
Sinuspi pisze:
glidebo pisze:
Domyślam się Przyjacielu, tylko ja mieszkam w Krakowie, a wiesz co tu się zimą dzieje.....
Tak czy inaczej, dzwoniłem do innej stacji, powiedziałem jak wygląda temat.... te wyniki ze zdjęcia, w przypadku pojazdu z zakresu współczesnej jemu normy są bardzo dobre. Także temat rozwiązany bez niepotrzebnego grzebania w elektronice.... :)
Jak mają specjalną erratę do rozporządzenia, które wskazuje Jarek dla mieszkańców Krakowa, niech pokażą :)
Na moje wsi zabierają dowody rej za "małe tablice" w przypadku gdy auto ma miejsce na te z "normalnymi lub większymi" wymiarami, w SKP nie umieją zbadać auta na nivomatach, także jest doopsze :P
Inaczej.... spaliny powinny być kontrolowane zawsze i w Krk są :)
badanie techniczne możesz zrobić a np we Władysławowie....
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
ODPOWIEDZ