Odbudowa filtru powietrza

Wszystko co dotyczy zwykłego utrzymania auta w fabrycznej specyfikacji
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1225
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontakt:

Odbudowa filtru powietrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Od zakupu zwlekałem i nie miałem czasu na zabawę z samochodem. Jako że teraz mam po części wakacje czas się zabrać za naprawianie fuszerki wcześniejszego właściciela mojej cegiełki i na "Pierwszy" ogień idzie właśnie filtr powietrza. Sytuacja wygląda tak jak na zdjęciu pierwszym (stożek zamiast całej puszki), posiadam puszkę jak na zdjęciu numer dwa. I tu zachodzi pytanie. Czego potrzebuje aby to wszystko wrócić na miejsce cały osprzęt, jakich rur brakuje, jak to powinno być zamontowane oraz czy ktoś posiada te części :P Oczywiście pomocnym było by zdjęcie 240 z tym konkretnym silnikiem B230F i zdjęciami gdzie i jak są poprowadzone konkretne elementy. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo z tym "czymś" wstyd pojechać nie mówiąc już o negatywnych skutkach braku oryginału :(
0 x
Awatar użytkownika
Ronnie
Posty: 61
Rejestracja: 06 października 2014, 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odbudowa filtru powietrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ronnie »

Cześć, nie mam w tej chwili dostępu do kompa ale wygooglaj spare parts catalogue dla swojej cegiełki i będziesz miał wszystko czego potrzebujesz. Są tam fiszki z najdrobniejszymi detalami.
0 x
STOP wariatom i chamom na drodze.
Awatar użytkownika
Ronnie
Posty: 61
Rejestracja: 06 października 2014, 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odbudowa filtru powietrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ronnie »

Cześć, nie mam w tej chwili dostępu do kompa ale wygooglaj spare parts catalogue dla swojej cegiełki i będziesz miał wszystko czego potrzebujesz. Są tam fiszki z najdrobniejszymi detalami.

NP volvotips.com
0 x
STOP wariatom i chamom na drodze.
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1225
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontakt:

Re: Odbudowa filtru powietrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Starałem się coś tam znaleźć, ale szczerze nie mogę się połapać w tej stronie... Chodzi konkretnie o 240DL z 87r. (sedan) z B230F i AW70 - kraj pochodzenia Szwecja...
0 x
ODPOWIEDZ