Volvo 244 Coronado Gold Metallic

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
mecenas
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2022, 09:28

Volvo 244 Coronado Gold Metallic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mecenas »

Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników, a w zasadzie miłośników volvo rwd.
Jestem tutaj nowy i mam nadzieję że nie naruszam żadnych zasad, nie mam też doświadczenia w funkcjonowaniu na podobnych forach. Jedno jest pewne łączy mnie z Wami zamiłowanie do tej marki czego wyrazem jest m.in to że niecały rok temu nabyłem volvo 244 z 1979 r. poj. 2127 automat w kolorze jak w tytule, który mnie urzekł. Bujam się z nim od wielu miesięcy bo postanowiłem wszystko zrobić sam, a wymagał pracy, a ja nie jestem fachowcem. Nie polecam bo chwilami byłem tym bardzo zmęczony, ale też budżet był ograniczony. Jestem jednak już przy końcu mojej pracy i wynikami już niedługo się z wami podzielę na forum. Póki co mam prośbę, pewnie to nie nowość u takich nowicjuszy jak ja. Zamierzam go skończyć na 50 urodziny które przypadają na 29 listopada. Brakuje mi jednego dekla do felgi 15 cali Sirius (od 740-tki) którego do tej pory nie zgromadziłem, ogarnąłem tylko 3 sztuki. W załączeniu zdjęcie poglądowe. Gdyby ktoś mógł pomóc to byłoby git. Przepraszam że tak na początek od razy po prośbie.
Załączniki
Dekiel
Dekiel
C7F9E571-9CC6-4893-A944-94C538605115.jpeg (1.31 MiB) Przejrzano 1015 razy
2 x
Online
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1225
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontakt:

Re: Volvo 244 Coronado Gold Metallic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Witaj! Co do przebojów z remontami wozów to zapraszam do moich wątków - linkowane w stopce ;)
Co do dekielków dodaj ogłoszenie w dziale giełda (kupię), napisz do użytkownika @bnw oraz @Adam_Pisz. Może któryś z nich będzie miał na stanie :) Jeśli korzystasz z FB to jest też grupa Giełda Volvo 100/200/300/700/900 Polska na której mamy około 3000 ludzi, myślę że ktoś się znajdzie. Jeżeli nie posiadasz konta daj mi znać w wiadomości prywatnej - wystawie ogłoszenie w twoim imieniu, powinno się coś znaleźć.

A samochodem możesz pochwalić się już teraz :lol:
2 x
mecenas
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2022, 09:28

Re: Volvo 244 Coronado Gold Metallic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mecenas »

Dziena za wsparcie. Skorzystam z sugestii. Co do pochwalenia się to jestem w trakcie składania tego co wcześniej rozebrałam. Było sporo rudej którą w miarę możliwości ogarnąłem co skończyło się lakierowaniem prawie całego auta (bez góry). Została jeszcze do lakierowania maska i klapa ale to już luzik. Powinienem to dokumentować ale ja raczej jestem czynownik i nie myślę o takich rzeczach. Wstawię foty jak będzie maska o klapa tylna. Bez względu jednak na opinie dla mnie się sądzi. Jedyna rzecz która mi trochę nie pasuje to fakt że na masce ktoś nagwintował 12 otworów w kształcie litery V. Postanowiłem nie kupować innej maski tylko kupiłem chromowane nity z Louisa (prywatnie jeżdżę też virażką) i zobaczę jak to będzie wyglądało.
0 x
Awatar użytkownika
Bałuch 79
Posty: 267
Rejestracja: 09 kwietnia 2019, 21:37
Lokalizacja: KRA
Kontakt:

Re: Volvo 244 Coronado Gold Metallic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bałuch 79 »

Pokaż ten dekielek od drugiej strony. Jakie dokładnie mocowanie? Możliwe, że mam na wydaniu.
0 x
mecenas
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2022, 09:28

Re: Volvo 244 Coronado Gold Metallic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mecenas »

Przepraszam, że tak późno się odzywam ale muszę częściej wpadać na to forum. Dekielek jest taki jak na niektórych zdjęciach tej białej cegły z felgami Corona, tyle że moje to felgi Sirius. Dekielek ma średnicę 16 cm. Poniżej odnośnik do obrazu tyłu dekielka
https://images.ovoko.com/bl/722x542/ond ... vcis-i.jpg
0 x
ODPOWIEDZ