142'74 Mechaniczna Pomarańcza

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
Pawel_1966
Posty: 155
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel_1966 »

oglądałeś go też @sinuspi? to Twoje tereny w końcu
0 x
Awatar użytkownika
clarksontop
Posty: 887
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:28
Lokalizacja: KRA

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: clarksontop »

Ten egzemplarz to fajna sztuka wlasnie jesli chodzi o to zestawienie kolorystyczne tapicerki i lakieru. Fajny jest i jeszcze w automacie! Tez mnie zastanawialo to, ze tyle czasu wisi taki kompletny egzemplarz. Fajnie, ze trafil do Ciebie, to mu zle nie bedzie!:) Teraz mam wieksza motywacje aby w koncu do Rybnika sie wybrac;)
Gratulacje!
0 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3078
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

Pawel_1966 pisze:oglądałeś go też @sinuspi? to Twoje tereny w końcu
Oglądałem Kanarka zaraz po sprowadzeniu - spotkany u blacharza pod Radomiem i później u Komisanta gdzie stała też ze Szwecji złota 744 MKII.
Także ciesze się, że nowy Właściciel 144 ma zapał żeby wypędzić rudą i zapewne prędko się nie podda i jej nie odsprzeda :P
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
voglt
Posty: 90
Rejestracja: 13 października 2014, 19:51

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: voglt »

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie.
Od początku zdaję sobie sprawę, że czeka mnie walka z rudą, ale mam czas i możliwości aby przywrócić go do pełnej sprawności.
clarksontop i innych zapraszam na oględziny.
0 x
Awatar użytkownika
V945turbo
Posty: 782
Rejestracja: 16 listopada 2014, 23:09
Lokalizacja: Lublin/ Piaski

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: V945turbo »

Mi to się marzyło takie 142 z jakimś mocnym archaicznym setupem wzmacniającym:) coś pod A grupę...
0 x
89' 744 B230FT+
89' 744 B234F
Awatar użytkownika
saabauto
Posty: 655
Rejestracja: 02 listopada 2014, 12:16
Lokalizacja: www.naprawavolvo.pl
Kontakt:

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: saabauto »

V945turbo pisze:Mi to się marzyło takie 142 z jakimś mocnym archaicznym setupem wzmacniającym:) coś pod A grupę...
Poszukaj sobie słów kluczowych: Jacek Ernst volvo Amazon. To kolega operator z matki firmy. Swoim pomodzonym Amazonem objeżdża wszystkie, nawet nowoczesne silniki do 2 litrów pojemności. W motor włożył co prawda z 70Kpln, ale efekt jest.
0 x
--
pzdr. Mateusz Nowakowski vel George
http://www.naprawavolvo.pl
tel: 500 740 940
Awatar użytkownika
wujek
Posty: 954
Rejestracja: 20 października 2015, 18:51
Lokalizacja: Lublin

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wujek »

saabauto pisze:
V945turbo pisze:Mi to się marzyło takie 142 z jakimś mocnym archaicznym setupem wzmacniającym:) coś pod A grupę...
Poszukaj sobie słów kluczowych: Jacek Ernst volvo Amazon. To kolega operator z matki firmy. Swoim pomodzonym Amazonem objeżdża wszystkie, nawet nowoczesne silniki do 2 litrów pojemności. W motor włożył co prawda z 70Kpln, ale efekt jest.
Co masz na mysli piszac "nowoczesne silnikido dwoch litrow"?
0 x
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

16 GARAGE
'88 744+ @1,7bar
Awatar użytkownika
saabauto
Posty: 655
Rejestracja: 02 listopada 2014, 12:16
Lokalizacja: www.naprawavolvo.pl
Kontakt:

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: saabauto »

wujek pisze:
saabauto pisze:
V945turbo pisze:Mi to się marzyło takie 142 z jakimś mocnym archaicznym setupem wzmacniającym:) coś pod A grupę...
Poszukaj sobie słów kluczowych: Jacek Ernst volvo Amazon. To kolega operator z matki firmy. Swoim pomodzonym Amazonem objeżdża wszystkie, nawet nowoczesne silniki do 2 litrów pojemności. W motor włożył co prawda z 70Kpln, ale efekt jest.
Co masz na mysli piszac "nowoczesne silnikido dwoch litrow"?
To, że ze starego nie rokującego motoru B20 zrobił prawie 180 konnego potworka. Wolnossaka. Popatrz na jutubach, jest kilka filmików jak jeździ Jackowy amazon, mocnym B230FT ledwo mu uciekałem. Nie wiem jak skrzynia to wytrzymuje. Jacek to pozytywny motoryzacyjny pojeb, czasem godzinę siedzimy i gadamy. Podoba mi się też jedna rzecz - Jacek nie oszczędza i nie spuszcza się nad Amazonem. Ten wóz ma mu sprawiać frajdę i to robi.

Był również na tubie filmik, jak pod matkę firmę obaj zajeżdżamy (z Powsińskiej w Augustówkę - lewoskręt) a przed wejściem do budynku stoi gość, 2 kamery, prowadzący program na żywo (chyba sobota - poranek w tvn24 około 8:30) a tu z rykiem silników i piskiem opon w tle skręca moja granatowa 945 a za mną Jacek Amazonem. :-P



Przepraszam za offtop!! już się zamykam.
2 x
--
pzdr. Mateusz Nowakowski vel George
http://www.naprawavolvo.pl
tel: 500 740 940
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Setka petarda. Kolor i środek bajeczny. Gratulacje.
0 x
Awatar użytkownika
wujek
Posty: 954
Rejestracja: 20 października 2015, 18:51
Lokalizacja: Lublin

Re: 142'74 Mechaniczna Pomarańcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wujek »

saabauto pisze:
wujek pisze:
saabauto pisze:
Poszukaj sobie słów kluczowych: Jacek Ernst volvo Amazon. To kolega operator z matki firmy. Swoim pomodzonym Amazonem objeżdża wszystkie, nawet nowoczesne silniki do 2 litrów pojemności. W motor włożył co prawda z 70Kpln, ale efekt jest.
Co masz na mysli piszac "nowoczesne silnikido dwoch litrow"?
To, że ze starego nie rokującego motoru B20 zrobił prawie 180 konnego potworka. Wolnossaka. Popatrz na jutubach, jest kilka filmików jak jeździ Jackowy amazon, mocnym B230FT ledwo mu uciekałem. Nie wiem jak skrzynia to wytrzymuje. Jacek to pozytywny motoryzacyjny pojeb, czasem godzinę siedzimy i gadamy. Podoba mi się też jedna rzecz - Jacek nie oszczędza i nie spuszcza się nad Amazonem. Ten wóz ma mu sprawiać frajdę i to robi.

Był również na tubie filmik, jak pod matkę firmę obaj zajeżdżamy (z Powsińskiej w Augustówkę - lewoskręt) a przed wejściem do budynku stoi gość, 2 kamery, prowadzący program na żywo (chyba sobota - poranek w tvn24 około 8:30) a tu z rykiem silników i piskiem opon w tle skręca moja granatowa 945 a za mną Jacek Amazonem. :-P



Przepraszam za offtop!! już się zamykam.
Czyli nie nowoczesne silniki do 2l a tak samo archaiczny b230ft z mbc nie dalo mu rady. Bo juz sie zastanawialem czy ktos znalazl recepte na te nowe hot hatche z automatami ;) co w dwoch litrach sie mieszczą i maja po 300 kucy.


Setka fajna, prosze jej nie zmarnowac tuningami.
0 x
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

16 GARAGE
'88 744+ @1,7bar
ODPOWIEDZ