[745 2,3 Turbo] 1989 USA

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
saabauto
Posty: 654
Rejestracja: 02 listopada 2014, 12:16
Lokalizacja: www.naprawavolvo.pl
Kontakt:

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: saabauto »

Volvo 745 turbo pisze:Wóz ma prezentacje na Volvoforum, http://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=13 ... ead#unread ,a jestem na 99% pewny, że sprzedawcą był nijaki Jurek/Marcin znany dobrze na Tym forum :)
Serio piszesz, że to wóz kupiony od tego gościa? Piszesz o gościu, który zrobił wałek na samochodzie z Krakowa, który wziął i dopiero postraszony policją oddał? Tym, który w wała zrobił kilkanaście osób z volvoforum i rwd???
0 x
--
pzdr. Mateusz Nowakowski vel George
http://www.naprawavolvo.pl
tel: 500 740 940
Awatar użytkownika
Volvo 745 turbo
Posty: 734
Rejestracja: 04 października 2014, 19:05

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Volvo 745 turbo »

Tak. Jego trochę specyficzny charakter odpowiedzi na wiadomości go zdradził.
0 x
Jest 745 87' B230FT USA
Awatar użytkownika
saabauto
Posty: 654
Rejestracja: 02 listopada 2014, 12:16
Lokalizacja: www.naprawavolvo.pl
Kontakt:

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: saabauto »

Volvo 745 turbo pisze:Tak. Jego trochę specyficzny charakter odpowiedzi na wiadomości go zdradził.
W sumie nie wiem, czy jest sens odkopywać taką starą kupę, ale on wielu ludziom krwi napsuł.

Myślę, że na 99,9% nas czyta, ale teraz potrzebował kilku lat, żeby wypłynąć znów, po ostatnich wałkach które poczynił, smród po nim został.

Paweł, byłeś u niego w domu, czy na mieście się spotkaliście?
0 x
--
pzdr. Mateusz Nowakowski vel George
http://www.naprawavolvo.pl
tel: 500 740 940
Awatar użytkownika
Milco
Posty: 216
Rejestracja: 29 października 2016, 19:24
Lokalizacja: Warszawa / Kędzierzyn-Koźle

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Milco »

saabauto pisze:smród po nim został
Przepraszam za mały off top w sumie, bo nie o tym wątek niby chyba ma być ;) , ale jak ja "lubię" takie historie :evil: .
Kiedyś kiedyś przypadkiem czytałem ten wątek na volvoforum na jego temat, a wczoraj aż sobie przeczytałem jeszcze raz.
Przyznam, że czasem nie rozumiem regulaminowej poprawności w takich sytuacjach w kwestii ochrony danych.
"Jurek, który stał się Marcinem" :roll: :lol: masakra
Ja bym mu zrobił zdjęcie, wrzucił dla potomności z ostrzeżeniem.
Jak taki mądry, to niech idzie do sądu. Chciałbym to widzieć, jak ogarnia prawnika i cały ten temat. Skoro on nie potrafił ogarnąć prostej sprzedaży i wysyłki. Tak więc...
Fakt stary temat, i nie ma się co podniecać. Ale na chwilę wrócił i z tej okazji chciałem napisać, co myślę.
0 x
Awatar użytkownika
clarksontop
Posty: 887
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:28
Lokalizacja: KRA

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: clarksontop »

Pawel_1966 pisze: jestem jak najbardziej za - warto mieć ze sobą kontakt ! jak na razie jutro robię przegląd rejestracyjny a zaraz potem auto idzie na warsztat.
Ciekawe sztuki obie.
A gdzie serwisujesz volvo w Krakowie?
0 x
Awatar użytkownika
Pawel_1966
Posty: 155
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel_1966 »

saabauto pisze:
Volvo 745 turbo pisze:Tak. Jego trochę specyficzny charakter odpowiedzi na wiadomości go zdradził.
W sumie nie wiem, czy jest sens odkopywać taką starą kupę, ale on wielu ludziom krwi napsuł.

Myślę, że na 99,9% nas czyta, ale teraz potrzebował kilku lat, żeby wypłynąć znów, po ostatnich wałkach które poczynił, smród po nim został.

Paweł, byłeś u niego w domu, czy na mieście się spotkaliście?
Skąd mogłem wiedzieć? Dawno nie zaglądałem na to forum a wcześniej nie widziałem tych historii. . Myslicie,że to może być on??? Spotkałem się z nim na parkingu strzeżonym na ul. Orzyckiej Ale czy to na pewno on? nam powiedział, że mieszka w Szwecji i teraz wrócił na jakiś czas do Polski bo miał jakieś problemy z zębami...zachowywał się trochę po cwaniacku to fakt. A ten poprzedni właściciel mieszkał kiedytś w Krakowie a teraz mieszka w Augustowie. Miam się z nim spotkać ( ma na imię Maciek) żeby odebrać klamoty do klimatyzacji a felgi gdzieś spod łańcuta
0 x
Awatar użytkownika
Pawel_1966
Posty: 155
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel_1966 »

clarksontop pisze:
Pawel_1966 pisze: jestem jak najbardziej za - warto mieć ze sobą kontakt ! jak na razie jutro robię przegląd rejestracyjny a zaraz potem auto idzie na warsztat.
Ciekawe sztuki obie.
A gdzie serwisujesz volvo w Krakowie?
Dużo przy poprzedniej cegle robił Pan Władek Gazda z Bibic. On robił nasze łady 2103, Wołgi a ja znam go chyba od 1991 roku kiedy trafiłem do niego z Samarą. Zna się na starych samochodach - ale teraz jego warsztat robi głównie nowe auta. W moim robił remont głowicy, hamulce, zawieszenie. Teraz też pewnie do niego będę jeździł,. Przez te w sumie ponad dwadzieścia lat, odkąd go znam parę razy jakieś niedoróbki ale generalnie zna się na rzeczy i jeśli czegoś zapomniał dokręcić to zawsze poprawiał bez słowa. Trochę robił też kolego Konrada ( mojego syna) Wojtek ( też zna się na starych autach) . Kilka razy byłem z cegłą w Motomarze ( głównie po części i raz robili mi coś z hamulcami . A Motomar jeszcze istnieje?
0 x
Awatar użytkownika
Pawel_1966
Posty: 155
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel_1966 »

saabauto pisze:
Volvo 745 turbo pisze:Wóz ma prezentacje na Volvoforum, http://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=13 ... ead#unread ,a jestem na 99% pewny, że sprzedawcą był nijaki Jurek/Marcin znany dobrze na Tym forum :)
Serio piszesz, że to wóz kupiony od tego gościa? Piszesz o gościu, który zrobił wałek na samochodzie z Krakowa, który wziął i dopiero postraszony policją oddał? Tym, który w wała zrobił kilkanaście osób z volvoforum i rwd???
Przed chwilą fo niego napisałem smsa ( bo mam numer tego Marcina, który sprzedał nam auto) z prośbą o kontakt na forumvolvo bo mam parę pytań dotyczących samochodu. Odpisał od razu,że chętnie odpowie ale on nie jest na żadny forum.
0 x
Awatar użytkownika
Volvo 745 turbo
Posty: 734
Rejestracja: 04 października 2014, 19:05

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Volvo 745 turbo »

Pawel_1966 pisze:
saabauto pisze:
Volvo 745 turbo pisze:Tak. Jego trochę specyficzny charakter odpowiedzi na wiadomości go zdradził.
W sumie nie wiem, czy jest sens odkopywać taką starą kupę, ale on wielu ludziom krwi napsuł.

Myślę, że na 99,9% nas czyta, ale teraz potrzebował kilku lat, żeby wypłynąć znów, po ostatnich wałkach które poczynił, smród po nim został.

Paweł, byłeś u niego w domu, czy na mieście się spotkaliście?
Skąd mogłem wiedzieć? Dawno nie zaglądałem na to forum a wcześniej nie widziałem tych historii. . Myslicie,że to może być on??? Spotkałem się z nim na parkingu strzeżonym na ul. Orzyckiej Ale czy to na pewno on? nam powiedział, że mieszka w Szwecji i teraz wrócił na jakiś czas do Polski bo miał jakieś problemy z zębami...zachowywał się trochę po cwaniacku to fakt. A ten poprzedni właściciel mieszkał kiedytś w Krakowie a teraz mieszka w Augustowie. Miam się z nim spotkać ( ma na imię Maciek) żeby odebrać klamoty do klimatyzacji a felgi gdzieś spod łańcuta
To żaden problem, że kupiłeś od niego to Volvo, bo to akurat fajna wersja i warta uratowania. Maciek to założyciel tematu tego wozu na VF. Obydwoje handlowali częściami, ale jak widać po przez swoją uczciwość daleko nie zaszli. Marcin to zawsze gdzieś wyjeżdża itp, a co do tego, że mieszka w Szwecji to możliwe, bo w Polsce jest już spalony, choć pewnie tutaj też kłamał... Myślę, że to stary temat i nie ma co do niego wracać. Powodzenia w doprowadzeniu wozu do takiego samego stanu jak miałeś 940 :)
0 x
Jest 745 87' B230FT USA
Awatar użytkownika
Volvo 745 turbo
Posty: 734
Rejestracja: 04 października 2014, 19:05

Re: [745 2,3 Turbo] 1989 USA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Volvo 745 turbo »

Pawel_1966 pisze:
saabauto pisze:
Volvo 745 turbo pisze:Wóz ma prezentacje na Volvoforum, http://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=13 ... ead#unread ,a jestem na 99% pewny, że sprzedawcą był nijaki Jurek/Marcin znany dobrze na Tym forum :)
Serio piszesz, że to wóz kupiony od tego gościa? Piszesz o gościu, który zrobił wałek na samochodzie z Krakowa, który wziął i dopiero postraszony policją oddał? Tym, który w wała zrobił kilkanaście osób z volvoforum i rwd???
Przed chwilą fo niego napisałem smsa ( bo mam numer tego Marcina, który sprzedał nam auto) z prośbą o kontakt na forumvolvo bo mam parę pytań dotyczących samochodu. Odpisał od razu,że chętnie odpowie ale on nie jest na żadny forum.
Taa nie jest na forum, a w karcie pojazdu jest M. Huculak co nie ? :)
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2019, 21:05 przez Volvo 745 turbo, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Jest 745 87' B230FT USA
ODPOWIEDZ