pasii 940 turboszczoor

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
norbertsantana
Posty: 37
Rejestracja: 11 listopada 2017, 18:30

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: norbertsantana »

Ukradłeś mi go ;) Umówiłem się z właścicielem ze bede za 2godziny bo wczesniej mowil ze nie da rady po czym po 30minutach mi napisał ze pan z Krk byl pierwszy, troche nie fajne zachowanie poprzedniego wlasciciela tymbardziej ze dzwonilem co kilka godzin za ile moge byc to mowil ze po 19 bo niby gdzies byl na dzialce, no nic. Niech ci służy ten gruz.
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Bylbym w piątek po niego, ale logistycznie nie wyrobilem. Facet do mnie dzwonił czy na pewno będę bo ktos tam jest chętny juz go zabrac,ale ze bylem pierwszy i zaklepałem na sobotę, to dzwoni zeby się upewnić czy go w lolka nie zrobię. Rzadko się zdarzają tacy sprzedawcy, zwlaszcza ze chciałeś mu dać 2000 żeby tylko mi nie sprzedał :) widać ten śmietnik był mi pisany. . Dal pociszwnia dodam ze to faktycznie smietnik i spedzilem tam na miejscu godzinę robiąc ominięcie nagrzewnicy, odpowietrzajac i kłocac się z właścicielem,że to,że nie odpala to wina braku paliwa a nie jakiejś tajemniczej awarii. Potem zrobię foto fachowych "zwężek" jakie mialy za zadanie odciac plun od nagrzewnicy.
0 x
norbertsantana
Posty: 37
Rejestracja: 11 listopada 2017, 18:30

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: norbertsantana »

To chyba cie w kulki zrobił bo nie kładłem 2000zł :p Ja się z nim umawiałem 2h po wystawieniu ogłoszenia ale ciągle mówił ze ktos jedzie albo ktoś jest umowiony ale nie żałuje bo kupilem na pocieszenie e36 325i w lpg w fajnym stanie od starszej babki, niech ci służy ;)
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Szczoor służy dzielnie, w międzyczasie dostał trochę nowych fantów, trochę zostało naprawionych, niemniej jeszcze długa droga przede mną..
Wleciały nowe kable, świece, czujnik położenia wału. Teraz przynajmniej odpala i nie stroi fochów. na lewej stronie wyladowała lampa w ładnym stanie, wymieniłem złamana klamkę tylnej klapy, ponadto zakupiłem fotele w półskórze, ale na razie się czyszczą, więc potargana skóra na razie jest w środku. Oprócz tego miałem mega bonus w postaci prucia całego kokpitu, bo nagrzewnica była rozszczelniona, teraz już jest nowa, auto fajnie grzeje, przy okazji powymieniałem wszystkie spalone żarówki w podświetlaniu klawiszy itp..
Oglądałem go też od spodu i szczęka mi opadła, auto jest mega zdrowe jak na 1992 rok,ma jakieś niegrożne naloty w okolicy mostu i jednego miejsca na podnośnik, ale zero dziur i śladów dzwona jakiegokolwiek ! W sumie od spodu wygląda lepiej niż na zwenątrz :P
W najbliższych planach serwis olejowy, rozrząd, w dalszych planach na wiosnę serwis lakierniczy, w sumie cała dupa do lakieru i wpyłki na błotnikach przednich, bo są obcierki "parkingowe". Chcę tez załozyc dodatkowy zegar od doładowania i mbc, bo nawet nie wiem ile mi turbo dmucha, a mam wrażenie,że niewiele..
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Zrobiłem foto bo czysty szczoor nie zdarza się często ;)
Zrobiłem foto bo czysty szczoor nie zdarza się często ;)
20190127_141530.jpg (1.43 MiB) Przejrzano 6702 razy
2 x
Awatar użytkownika
Pawel_1966
Posty: 155
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel_1966 »

Witam ! no to kolejna cegła trafia do Krakowa! powodzenia z renowacją i do zobaczenia:)
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

No trafiła, juz parę miesięcy wozi mi tyłek. To w sumie przez Konrada ją kupiłem. Odkąd przejechałem się jego 760, to turbocegła cały czas chodziła mi po głowie, az w końcu trafiła się okazja i dopingowany przez niego pojechałem w tą trudną misję do Wrocka i przywlokłem szczoora :)
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Nie ma to jak dwie cegły pod domem :)
Załączniki
20190301_072456.jpg
20190301_072456.jpg (1.74 MiB) Przejrzano 6512 razy
1 x
xjtdi
Posty: 1065
Rejestracja: 31 października 2016, 13:48

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xjtdi »

idziesz w dobrym kierunku, grill w kratkę - czyżby turbo?
0 x
pasii
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2018, 20:05

Re: pasii 940 turboszczoor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasii »

Auto kolegi, robiłem mu kilka rzeczy przy aucie. Grill juz jest u mnie. Czerwony wolnossacy, więc dostał mojego grilla :)
Załączniki
20190302_085232.jpg
20190302_085232.jpg (1.69 MiB) Przejrzano 6455 razy
0 x
ODPOWIEDZ