Volvo 945 Tic Czikien

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bestia666 »

Witam Wszystkich którzy trzymają pion, znaczy poruszają się na tylnych kończynach :D Mam na imię Cezary i śmigam cegiełką napędzaną ON z leniuchem (automat). Moje autko mam od roku. Jest to moje pierwsze Volvo i myślę ze zostanę z tą marką na dłużej. Generalnie jest to seria. Dodałem tylko żółte halogeny i paski z kół motocyklowych. Jestem fanem klasycznej motoryzacji, z przewagą autek z tylnym napędem. Mam nadzieje ze forum i jego użytkownicy pozwolą mi dalej rozwijać swoją pasję :D
Załączniki
volvo 1.JPG
volvo 1.JPG (150.22 KiB) Przejrzano 8154 razy
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3045
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Lubię takie paski na karoserii, kojarzą mi się z okropnymi latami 90tymi ;) Czemu nie dokleiłeś ich na przedni zderzak? Są odblaskowe?
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bestia666 »

Zabrakło na przód i tył. Miałem tylko jeden komplet. Te są odblaskowe. Dzwoniłem do firmy która takie robi i podałem wymiary na cały samochód. Koszt około 100 i dowolny kolor z odblaskiem. Mi się to podoba :-) Chce jeszcze felgi w kolor dać.
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3045
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Ja w moim poprzednim dizelku kupowałem odblaskową taśmę 3M dedykowaną do cystern, koszt był śmieszny, a jedyne co trzeba było zrobić to pociąć ją w odpowiednie paski. Z tym, że nie wiem czy to było fajne, podobało mi się na zdjęciach, ale jak już okleiłem zderzaki to czułem się jak grzyb oklejający swoje 126p w naklejki ;)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kemizo »

Cześć Cezary :D Paski nawet pasują, fajnie że są cienkie, w 2xx były strasznie grube i chyba przez mogły na żywo wyglądać trochę agro mimo że akurat w 2xx takie cuś występowało w akcesorium, a w 9xx chyba nie. A czy kurczakowi przypadkiem głowa nie uderza o maskę od podmuchów wiatru ;) ?
0 x
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bestia666 »

Kemizo ten jest sztywny :D Poprzedniego ukradli. Taki kraj ze nawet kurczaki kradną.
0 x
takijedenkuba
Posty: 1750
Rejestracja: 01 października 2014, 22:24
Lokalizacja: Ustrzyki D. Zielonka Warszawa Iława

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: takijedenkuba »

Cześć Bestia.
Żeby nie było tak różowo na dzień dobry ci napiszę że ten "kurczak z grilla" ni chu chu mi nie leży :P
Ale się nie przejmuj, ważne że Tobie się podoba.
Pozdro
Kuba
0 x
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bestia666 »

Kuba ale ma jedną zaletę. Wszyscy patrzą na niego, w tym policja. Czasami zapomnę zapiąć pasy i zawsze się udaje. Miejsce parkingowe da się "wytargować" lepsze i wiele innych. Wygląd to rzecz gustu, a ja się nie obrażam :D
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Ave Cezar! Ten Volvo-kurczak to nie jest cziken, który często kojarzony jest z tchórzem (znaczenie 47), ani merry-chuaną (znaczenie 22,23).. sami popatrzcie co piszą o chikenach http://www.urbandictionary.com/define.p ... ken&page=4

Dla mnie to to jest Cziken twardziel. Zima czy lato, deszcz czy upał on tam jest.. i się grilluje.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Re: Volvo 945 Tic Czikien

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bestia666 »

Poprzedni tak się grilował ze aż wyblakł. Jednak był na tyle atrakcyjny żeby go ukraść. Ten jest demontowany po każdej jeździe. Ktoś na spocie volvo w Tesco wymyślił określenie "kurczak z grilla" :D
0 x
ODPOWIEDZ