960 Kredki

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
ana

Re: 960 Kredki

Postautor: ana » 24 października 2017, 16:30

macie kesz? pisze:
ana pisze:
clarksontop pisze:ładny,
mimo, że sedan ;)

Piękne są sedany :roll:

Pomimo iż mam sedana to przy kombi jest słabiutko :D Sedan w 700tce robi robotę, 960 już taki nijaki mix z nowością.
Auto super fajne niech służy jak najdłużej :)

Nie mówię że nie, są gusta i guściki, a z nimi nie dyskutuję. Ja akurat nie miałam wyboru, ale patrząc na auta z tego forum, to są 2 kombi w których można się zakochać. Ale pewnie jeszcze wszystkich nie widziała, ponieważ brak fotek lub nie ogarnęłam .... :|
0 x

Awatar użytkownika
kredka44ta

Postautor: kredka44ta » 25 października 2017, 12:27

Muszę się przyznać, że też wolę kombi, bo to jest cały klimat volvo :-) ale trafiło się to, a ja lubię podejmować decyzje spontanicznie i kręci mnie trochę pewnego rodzaju ryzyko, dlatego z dnia na dzień zdecydowałam się kupić 960 w sedanie totalnie w ciemno. I jestem zadowolona bardzo :-)

A co do oglądania - za dnia lakier jakby psuje odczucia na temat auta jako całości, dlatego zapraszam na wiosnę :D o ile prace pójdą zgodnie z planem oczywiście... :-)
0 x

Awatar użytkownika
wujek

Postautor: wujek » 12 listopada 2017, 23:46

kredka44ta pisze:
Mareek pisze:W czołgu będziesz się czuła bezpiecznie :) Uwaga na mokrym i śliskim :)

Parafrazując - z niejednego rwd czerpało sie już przyjemność :D

Ta skrzynia lubi sobie zrzucic bieg kiedy nie trzeba. Ja 96o zostawilem na przepuscie betonowym :)
0 x
16 GARAGE

Awatar użytkownika
kredka44ta

Postautor: kredka44ta » 15 listopada 2017, 21:49

wujek pisze:Ta skrzynia lubi sobie zrzucic bieg kiedy nie trzeba. Ja 96o zostawilem na przepuscie betonowym :)

JA PIERDOLE, TAK! Ostatnio zjeżdżając na DTŚ w Chorzowie skrzynia powiedziała w najmniej oczekiwanym momencie ajkillju :D Po 1,5 tysiąca kilometrów myślałam, że mnie już tak nie zaskoczy, ale zaskoczyła :D na początku miałam pełne gacie :D

BTW - widziałam pod Decathlonem w Chorzowie/Katowicach ładne 245 na bytomskich rejestracjach, czy to ktoś z grupy? Wydawało mi się, ze je gdzieś na zdjęciu widziałam, ale teraz nie umiem odszukać :(

A tu zdjęcie z niedzielnej przejażdżki
Obrazek
6 x

Awatar użytkownika
wujek

Postautor: wujek » 15 listopada 2017, 22:47

Piękne sztuczki nie ma co :) Stare sedany to jest jednak klimat i klasa.
0 x
16 GARAGE

Awatar użytkownika
Sinuspi

Postautor: Sinuspi » 17 listopada 2017, 09:36

kredka44ta pisze:
wujek pisze:Ta skrzynia lubi sobie zrzucic bieg kiedy nie trzeba. Ja 96o zostawilem na przepuscie betonowym :)

JA PIERDOLE, TAK! Ostatnio zjeżdżając na DTŚ w Chorzowie skrzynia powiedziała w najmniej oczekiwanym momencie ajkillju :D Po 1,5 tysiąca kilometrów myślałam, że mnie już tak nie zaskoczy, ale zaskoczyła :D na początku miałam pełne gacie :D

:lol: :lol: :lol: jak......stringi to kleks na fotelu :lol: :lol: :D

;)
2 x
Czy "+" czy "-" zawsze jest sinus.

Awatar użytkownika
kredka44ta

Postautor: kredka44ta » 17 listopada 2017, 16:24

Sinuspi pisze: :lol: :lol: :lol: jak......stringi to kleks na fotelu :lol: :lol: :D

;)

Idąc tym tropem, to nawet dwa kleksy :D :D :D i skóra nagle w odcieniu brązu :D
0 x

Wróć do „Pokaż swoje Volvo!”