Volvo 760 Turbo Intercooler

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
wujek

Re: Volvo 760 Turbo Intercooler

Postautor: wujek » 25 lipca 2018, 12:04

nckpol pisze:Ehh muszę kiedyś do Ciebie podjechać i przymierzyć roletę i dokładki do 780 - może dałoby się to jakoś pożenić po większych lub mniejszych rzeźbach :twisted: strasznie mi tego brakuje do kupejek...
BTW. moglibyśmy wtedy stanąć obok i zobaczyć czyj setup lepiej pompuje ;)

dajcie znak :) wpadne ja i Kuba yankesem :]
0 x
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

16 GARAGE
'88 744+ @1,7bar

Awatar użytkownika
nckpol

Postautor: nckpol » 25 lipca 2018, 16:26

re5pect pisze:
Zapraszam :) Bardzo chętnie zobaczyłbym Twoje 780.

Co do żaluzji - jeżeli byś pomierzył wymiary szyby to byłbym w stanie Ci powiedzieć czy coś by się dało wykombinować.

Co do zderzaka - o ile się nie mylę zderzaki w 780 i w poliftowych 7setach/9setach są zamienne.

Obrazek

Zderzak z 780 bardzo robi robotę -> chętnie bym taki przygarnął ;)

Odnośnie pompowania -> w moim setupie (automat + duże turbo) przyspieszenie 0-40km/h to porażka. Dopiero potem robi się wesoło.
Ze starą turbiną auto znacznie lepiej startowało (trochę mi tego brakuje), z GT28 nie ma problemu przy wyprzedzaniu przy każdej prędkości :) Niestety coś za coś.

Może uda się zajechać na zlot, pytanie czy też się wybierasz.
Co do oglądania to nie bardzo jest co oglądać :roll: ale zawsze to coś innego ;)

Szybę pomierzę i dam znać.

Z tą wymiennością zderzaka to nie byłbym pewien - wydaje mi się że 780 z przodu jest węższe, a na wstawionym foto chyba widać, że chromowane listwy zderzaka są pod błotnikiem - choć to może złudzenie.
Mimo wszystko ciekawi mnie jakby dołożyć do tego adona co by z tego wyszło :twisted:
wujek pisze:
nckpol pisze:Ehh muszę kiedyś do Ciebie podjechać i przymierzyć roletę i dokładki do 780 - może dałoby się to jakoś pożenić po większych lub mniejszych rzeźbach :twisted: strasznie mi tego brakuje do kupejek...

Nie no Wujku nie wolno się wyżywać na słabszych :P
0 x

re5pect

Postautor: re5pect » 25 lipca 2018, 19:23

wujek pisze:

No spoko, powącham sobie Wasze spaliny :roll:

nckpol pisze:Może uda się zajechać na zlot, pytanie czy też się wybierasz.

Ze zlotem raczej lipa, muszę wtedy cały tydzień siedzieć w Brukseli, najprawdopodobniej wracam do Polski dopiero w sobotę po południu :C
Ale jeszcze walczę...

Przy okazji pomiarów szyby, zmierz też zderzak z dołu (szerokość, "głębokość", obydwa wymiary od spodu). Można sprawdzić czy jakaś dokładka przypasuje.
0 x

Wróć do „Pokaż swoje Volvo!”