Volvo 945 Pazdzioch

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kemizo »

Kupiłem se volvo.
Mimo iż nie jestem specjalnym koneserem serii 900 to jest to kolejne (po "złomku" dawcy) 945.
Samochód kupiony od Volvo744GLT znanego bardziej wśród użytkowników volvo jako Jurek z Olx.
Kosztował tyle co nowy iphone - ten mniejszy.
Generalnie miał iść na graty ale na szczęście (dla mnie :lol: ) Jurek się w święta rozchorował i nie zdążył go rozporcjować :lol:
Głównym celem zakupu było zarówno nie solenie dwusety jak i bardziej ekonomiczny środek transportu - jak się polubimy to pewnie zostanie na dłużej.
Nadwoziowo jest przyzwoicie poza złażącym klarem tu i tam - rdzy nie widać. Od strony kierowcy, po przycierce, poprzedni właściciel nie wiadomo czemu postanowił sam podlakierować to co napsuł niestety trochę mu pozaciekało - stąd nazwa "Pazdzioch" nadana przez Jurka.
Pod maską siedzi b230fb - dla niewtajemniczonych jest to 131 konny wolnossak z głowicą 531 i wałkiem vx3.
Zasilany jest głównie szalonym lpg porcjowanym przez gaźnik gazowy "blos" - jedzie podobnie jak na benzynie także nie jest źle ;) Spala tyle że nawpuszczałem przedwczoraj gazu za pięć dych i nie chce się skończyć :lol:
Z wypasów są przednie szyby i lusterka w prądzie, roleta, krata, hak i most z ald. Tapicerka welurowa.
Samochód jeździ skręca trąbi i nawet w nim nie śmierdzi - o to chodziło.
Od razu po zakupie, miałem masę głupich pomysłów co do wyglądu i silnika ale mam nadzieje że żadnego z nich nie zrealizuje - to ma być normalny samochód :lol:
Zdjęcie udało mi się zrobić jedno - ze względu na pogodę. Jak mnie złapie natchnienie to zrobię więcej (łącznie z naprawą lakierniczą - to się pośmiejemy :lol: )
Obrazek
0 x
takijedenkuba
Posty: 1750
Rejestracja: 01 października 2014, 22:24
Lokalizacja: Ustrzyki D. Zielonka Warszawa Iława

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: takijedenkuba »

Normalnie hipsterski klawy wóz ;)
0 x
grzesiekosmos
Posty: 760
Rejestracja: 21 listopada 2014, 11:14

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzesiekosmos »

"Generalnie miał iść na graty ale na szczęście (dla mnie )" - :evil: :D :!: fajne auto i duuuużo ładniejsze niż ten mój ulep
0 x
Awatar użytkownika
Volvo 745 turbo
Posty: 734
Rejestracja: 04 października 2014, 19:05

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Volvo 745 turbo »

fajne auto, tylko ten próg taki jakiś dziwny.
grzesiekosmos twoje też jest fajne i nie narzekaj :lol:
0 x
Jest 745 87' B230FT USA
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Kolejna dwuseta uniknie solenia. Garaż jakiś na nią masz lub znalazłeś? Ja się trochę naszukałem nim znalazłem taki gdzie mogłem wjechać.

Paździocha już poznałem osobiście, miałem okazję nawet skorzystać z podwózki :) Jurek z Olx wracaj do zdrowia!
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3045
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Zima obrodziła w dupowozy.

A za rok pewnie zaczną się problemy "mam już dwa Volvo na lato i chcę kupić trzecie, czy jestem normalny?" :D
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
deejay.ftb
Posty: 236
Rejestracja: 02 października 2014, 16:09
Lokalizacja: WWL

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deejay.ftb »

kemizo pisze:Generalnie miał iść na graty ale na szczęście (dla mnie :lol: ) Jurek się w święta rozchorował i nie zdążył go rozporcjować :lol:
szkoda.
0 x
"he who shall be last, shall be sideways and smiling"
~Jezza, 19:3

wiele rzeczy sie skonczylo, inne jeszcze trwaja ale i to juz niedlugo
Awatar użytkownika
Volvo744GLT
Posty: 105
Rejestracja: 26 października 2014, 12:43
Lokalizacja: Wawa

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Volvo744GLT »

[quote="kemizo"] ale na szczęście (dla mnie :lol: ) Jurek się w święta rozchorował

:twisted: Ty Gadzino :!: :lol:
I jeszcze próbowałeś mnie wczoraj upić :lol:

No, dobrze.. zapomnę o tym.
Przede wszystkim, cieszę się,że Paździoch trafił w dobre (jak podejrzewam), ręce.
Zapewne nie zrobiłbym jednak jakiejś mega krzywdy Paździochowi, lecz jedynie lekko przekonfigurował :roll:
Ten temat jednak za nami, bo po trudach i znojach przytargałem niezły materiał na dawcę- to V945 MK II z nieposzlakowanym gazem B230 FK i skrzynią M90, co to biegi jej ładnie wchodzą i nie wypadają :) jakąś tam klimą i paroma duperelkami.
Jako poprzedni właściciel Paździocha, czuję się w obowiązku zareagować na zaczepki Kuby :twisted:
Kubusiu, oczywiście Paździoch nie jest bryką, choćby w 10% hipsterską a takowe cechy mają Twoje, skondinąd godne podziwu, projekty..
Ale Paździoch ma za to w sobie swoiste ciepło- uzupełnione zintegrowanym w oparciu tylnej kanapy fotelikiem dla dziecka, które to może się nagle- w przyszłości pojawić u nowych nabywców..
Tak, i jeszcze szare,łagodzące objawy stresu wnętrze..
Paździoch jest na swój sposób..taki mieszczański :lol:
0 x
jajacek
Posty: 307
Rejestracja: 02 października 2014, 23:34
Lokalizacja: warszawa/grochów

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jajacek »

a ja dowiedziałem się o nim jak sprzedałeś :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
za karę dasz mi zniżkę na felgi :twisted: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!potrzebuję kombi do pracy w rozsądnej cenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i nic nie ma :cry:
ps. kumpel ma już trzy 745, 960/1, v90 właśnie kończy remont. już zastanawia się co kupić. ta już choroba.
0 x
Tel. 509 186 929
960 sedan 94r.
960 kombi 90r.
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Volvo 945 Pazdzioch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kemizo »

Volvo 745 turbo pisze:fajne auto, tylko ten próg taki jakiś dziwny.
to raczej wina zdjęcia i brudu.
Mareek pisze:Kolejna dwuseta uniknie solenia. Garaż jakiś na nią masz lub znalazłeś? Ja się trochę naszukałem nim znalazłem taki gdzie mogłem wjechać.
Stoi na osiedlu u moich rodziców gdzie nie zajeżdżają solniczki, i będę się starał nią nie jeździć, nic więcej niestety na ten rok nie wymyśle.
dom?n pisze:A za rok pewnie zaczną się problemy "mam już dwa Volvo na lato i chcę kupić trzecie, czy jestem normalny?" :D
Tak jak pisałem nie darze serii 900 takim uczuciem jak serii 200 także o to się raczej nie obawiam :lol:
Volvo744GLT pisze:Przede wszystkim, cieszę się,że Paździoch trafił w dobre (jak podejrzewam), ręce.
Postaram się go nie zepsuć jak dwusety :lol:
jajacek pisze:a ja dowiedziałem się o nim jak sprzedałeś :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo on tak naprawdę jeszcze nie był na sprzedaż oficjalnie zdaje się.
0 x
ODPOWIEDZ