944 turbo - Kaban

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
Kaban
Posty: 317
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 03:22

Re: 944 turbo - Kaban

Post autor: Kaban »

A myslalem, ze zdzialam hamulce i zawieszenie na 100% w zeszlym tygodniu ale niestety. Prowadnice staly deba, przy probe odkrecenia w imadle poukrecaly sie w srodku. Nie wiem jak ktos smial zalozyc na to nowe klocki i tarcze. Nie dostalem 302mm z t5 to musialem ratowac sie dwutloczkami 285/22, takze chwilowy downgrade... 3/4 tego co powinno sie odkrecic sie ukrecalo albo stawialo solidny opor. Nikt, NIGDY nic w tym aucie w zawiasie nie zrobil. Nawet chlodnica klimy nie chciala sie poddac i wszystkie 3 czujniki urwane.
Na dobra sprawe, to tylko gumka jednego sworznia byla przerwana i drazek kierowniczy tlukl. Reszta oryginal i to sprawny! Dla pewnosci nowe sworznie, laczniki, gumy staba, nowy, uzywany magiel z nowymi drazkami, koncowkami. Amory KYB gazowe, sprezyny nowe -40 Apex. I tu nastapil przelom. Nie sadzilem, ze bedzie tak zle :D Jak ktos ode mnie wezmie te KYB po raptem ~400km to sprobuje jeszcze B8... To i tak za daleko zaszlo, zeby sprzedawac zwlaszcza, ze od Szuwara wzialem kupke gratow, m.in szpere, m90, DETa3, wtryski, walek kg2t a i turbo sie robi 18t cnc. Nie wiem, czy nie zalozymy EMU, po tym jak obejrzalem jakie to ma mozliwosci u Siurzewskiego :) chcialbym jedynie, zeby tyl zaczal sie mnie sluchac a EGT nie wymusilo spawania wydechu od nowa. Nie chce nasluchiwac glosniej grania starego R4 i 8v :/ a wystarcza mi osiagi T5 przy dobrej elastycznosci...

To byl blad, natomiast z drugiej strony jezdze tym autem ok 4 dni w miesiacu i czy potrzebuje czegos lepszego...? Dokupi sie jeszcze 2kolka, coby wykorzystac kombi, bo je niedlugo mole 'zjedzo' i tyle. Dopoki mam taka robote, jaka mam musze pomeczyc sie kantem ;)

Wysłane z telefonu.
0 x
.
Awatar użytkownika
Kaban
Posty: 317
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 03:22

Re: 944 turbo - Kaban

Post autor: Kaban »

Auto zmieniło właściciela :) Temat można zamknąć, nowy właściciel być może się tu pojawi i pochwali :)
0 x
.
Zablokowany