Volvo 740 - (Turbo) granatowy karawan

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
MiKi:)

Re: Volvo 740 - (Turbo) granatowy karawan

Postautor: MiKi:) » 13 stycznia 2018, 18:24

Turbo redblock wsadzony? ;)
Ładny kolor
0 x

Plati

Postautor: Plati » 14 stycznia 2018, 22:31

Wiele się nie zmieniło. Kończę rozprawiać się z dawcą. Muszę trochę rzeczy wysprzedać (jak coś to mam sporo gratów - głównie plastiki, wnętrze z 940 1998r). No i w najbliższym czasie będzie robiona blacharka. Niestety mam problem jak wielu z nas: czas + kasa.
0 x

Plati

Postautor: Plati » 15 lutego 2018, 17:24

Relacje z blacharki:
Podczas czyszczenia blachy wyszło sporo dziur, mniejszych większych. Wyglądało to dość tragicznie. Decyzja: na złom tego kasztana! A nie, tak by powiedział normalny człowiek. Została podjęta próba ogarnięcia blachy tak jak ma być. Poprzedni właściciel twierdził że była zrobiona podłoga jakieś 2 lata temu (czyli od teraz jakieś 3,5 roku). Owszem, była, ale typowo dla sztuki. Sporo łatek, pospawane punktami, mastyka jak komuś poleciała tak była. Po oczyszczeniu podłogi wyszło że nie ma co bawić się w łatki. Zostały przeszczepione 2 spore płaty podłogi z dawcy. Przednia połówka jest prawie gotowa jeżeli chodzi o łatanie. teraz trzeba będzie to wszystko zabezpieczyć i pomalować. Oczywiście tył też będzie robiony.

Postaram się wrzucić na dniach jakieś zdjęcia.

Jako że fabryczne wygłuszenie było wątpliwej jakości, filc nasiąknięty wodą, pocięty itd to postanowiłem posłużyć się nową technologią. Ktoś jest obeznany w temacie? Jakie maty są warte polecenia? Ile metrów idzie na wnętrze? Podłoga, boczki, drzwi, chyba też ciut dach wygłuszę.
0 x

Wróć do „Pokaż swoje Volvo!”