......................

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
grzesiekosmos
Posty: 760
Rejestracja: 21 listopada 2014, 11:14

Re: ......................

Post autor: grzesiekosmos »

Panowie ja się nie spinam i nie obrażam na nikogo nic z tych rzeczy ;) napisałem ze świadomością że może być ban bo już Marek mnie "upominał" wcześniej ;) na forum zostaje oczywiście ale nie będę nic pisał żeby nie było problemu a temat proszę o zamknięcie .Pozdrawiam 5! ;)
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: ......................

Post autor: Mareek »

ban był tylko 24h :) Jak nie chcesz nic pisać, to może zostaniesz przy wersji minimum wrzucanie zdjęć? Te koła zapowiadają się obiecująco :) Jeśli tak, tematu bym nie zamykał..
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3045
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ......................

Post autor: dom?n »

Problemowe były najwyżej dwa posty ze 139. Wiesz, to nie jest jakaś wysoka średnia ;)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
takijedenkuba
Posty: 1750
Rejestracja: 01 października 2014, 22:24
Lokalizacja: Ustrzyki D. Zielonka Warszawa Iława

Re: ......................

Post autor: takijedenkuba »

Mareek pisze:ban był tylko 24h :) Jak nie chcesz nic pisać, to może zostaniesz przy wersji minimum wrzucanie zdjęć? Te koła zapowiadają się obiecująco :) Jeśli tak, tematu bym nie zamykał..

hehe..
Albo bluźnimy i oglądamy ogarnięte felunki, albo nie bluźnimy i oglądamy to samo na innym forum.
:mrgreen:
0 x
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: ......................

Post autor: kemizo »

Mareek pisze:Te koła zapowiadają się obiecująco :)
Jak by dołożyć 5kzł to można by było je zrobić jeszcze fajniej: :D
Obrazek
0 x
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: ......................

Post autor: panrysiek »

Koła kosa! A przeklinanie na forum jest słabe. Czasami bywa tu np mój syn i nie chcę aby to środowisko kojarzyło mu się z łaciną podwórkową. Język pisany, w przeciwieństwie do mówionego, ma to do siebie, że zanim kliknie się "wyślij" można swoją wypowiedź przeczytać na spokojnie, w najgorszym razie edytować post factum. Obrażanie się jest dziecinne tym bardziej, że projekt Grześka jest na forum znany i ceniony. To nie jakiś troll, który wpadł tu aby narobić bałaganu i tyle go widzieli.
0 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3080
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: ......................

Post autor: Sinuspi »

0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: ......................

Post autor: kemizo »

Temat sam się nie poprowadzi a że więcej czasu spędzam przy tym wehikule niż w dwusecie to dodaje parę zdjęć. Dziś dotarły nasze dystanse na tył. Dla Grześka te mniejsze 45mm.60mm spróbuje upchnąć w dwusecie :D Wygląda już fajnie ale można by jeszcze te 5mm dołożyć :lol: Obecnie volvo siedzi w ciepłym garażu i czeka aż mu się przyklei lotka z v70.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
0 x
grzesiekosmos
Posty: 760
Rejestracja: 21 listopada 2014, 11:14

Re: ......................

Post autor: grzesiekosmos »

Jutro diaks i trzeba tą koze obniżyć zanim gwint będzie bo kibel straszny... :( :o
0 x
Awatar użytkownika
sambo
Posty: 1034
Rejestracja: 06 października 2014, 10:49

Re: ......................

Post autor: sambo »

Jaki dokładnie materiał tych dystansów?
no i co się stało z tylną klapą? ;)
sambo
0 x
Obrazek
Zablokowany