Dziadek 740

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
jacek0306
Posty: 13
Rejestracja: 22 grudnia 2016, 12:17

Dziadek 740

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacek0306 »

Cześć, jestem tu nowy, więc pochwalę się nowym nabytkiem, demonem mocy i pogromcą autostrad - 740 z 86r. z wolnossącym dieslem. :D
Samochód kupiłem we wtorek, więc nie dużo zdążyłem przy nim zrobić, a wymaga sporo miłości, bo był raczej wołem roboczym niż oczkiem w głowie. Wnętrze mocno zaniedbane, rdzy nie dużo, mechanicznie trochę do poprawek, ale tragedii nie ma. Myślę, że małymi krokami do przodu, warto przywrócić go do życia.

Obrazek

Nie wiecie czy warto kupować nowe tylne światła z Allegro, czy lepiej szukać oryginałów? Ktoś takie może ma i podzieliłby się wrażeniami estetycznymi?
0 x
Awatar użytkownika
DarthVader
Posty: 197
Rejestracja: 21 października 2014, 12:26
Lokalizacja: GA

Re: Dziadek 740

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarthVader »

Cześć! Jaki tam dziadek, moja 760 jest rok starsza :-P no i w końcu auto z silnikiem z którym mógłbym się poscigac
;-)
0 x
760 GLE D24T
Awatar użytkownika
clarksontop
Posty: 887
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:28
Lokalizacja: KRA

Re: Dziadek 740

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: clarksontop »

Gratki z zakupu lodówki:)
jesteś z Chorzowa czy to stare tablice?
0 x
Awatar użytkownika
fonderal
Posty: 1280
Rejestracja: 09 października 2014, 10:10
Lokalizacja: WK i WL

Re: Dziadek 740

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fonderal »

No tak, ostrożnie z gazem ;)
jacek0306 pisze:Nie wiecie czy warto kupować nowe tylne światła z Allegro, czy lepiej szukać oryginałów? Ktoś takie może ma i podzieliłby się wrażeniami estetycznymi?
Od czterech lat mam jedną tylną lampę z allegro, od http://www.mhmtuning.com.pl/ Kupiłem pierwszą lepszą, bo potłukli na parkingu i potrzebowałem na cito, a tylko tam była od ręki. Pasowała bez problemu, po czterech latach wygląda bardzo dobrze, nic się nie odbarwiło. Nie jest to ani depo ani tyc, jakiś jeszcze inny producent ale zabij, nie pamiętam jaki...

edit:
znalazłem, DJ AUTO.
0 x
jacek0306
Posty: 13
Rejestracja: 22 grudnia 2016, 12:17

Re: Dziadek 740

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacek0306 »

clarksontop pisze:Gratki z zakupu lodówki:)
jesteś z Chorzowa czy to stare tablice?
Dzięki, jeszcze nie przerejestrowany, będzie miał STA ;)
fonderal pisze: znalazłem, DJ AUTO.
Dzięki, bo moje już przy zakupie wyglądały tragicznie, a myjki już niestety nie przeżyły :lol:
DarthVader pisze:Cześć! Jaki tam dziadek, moja 760 jest rok starsza :-P no i w końcu auto z silnikiem z którym mógłbym się poscigac
;-)
To będzie wyścig życia! :D
0 x
ODPOWIEDZ