740 GLE '89 "deLorean"

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
MisYogi
Posty: 24
Rejestracja: 21 października 2014, 18:46

740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: MisYogi »

Witam,
część z Was pewnie mnie kojarzy z innych forów :) Spotkać mnie można głównie na ulicach Szczecina i okolic.

Oto mój rydwan. Szału nie ma, wyposażeniowo standard jak na ten model + el. szyby, lusterka i szyberdach. Pod maską B230F z gazem.
Po zakupie nie oszałamiał wyglądem, widać również że miał wcześniej jakąś przygodę z tyłu. W lutym minie 2 lata jak go mam, od tego czasu myślę, że zaczął się lepiej prezentować :) Przez ten czas dowiózł sprawnie 3 pary do ślubu, a w czerwcu jedzie kolejna :)

W dzień zakupu:
Obrazek

Aktualnie:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: Mareek »

Ładna siedemseta, fakt że wozi do ślubu też zdaje się to potwierdzać :) Na przyszłość wyłączaj datownik, bo psuje mi tu odbiór najlepszych fot z prezentacji

Szczecin i okolice mi się dobrze kojarzy w tematyce Volvo :D
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Bestia666
Posty: 70
Rejestracja: 04 października 2014, 11:11

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: Bestia666 »

Witam kolegę. Bardzo ładna "sztuka". Widzę ze coraz więcej osób ma dobry gust. Żadnych lymuzyn, tylko piękne klasyczne autka do ślubu. Widzę u Ciebie żółć na halogenach. Mi też się ten kolor bardzo podoba :D Pozdrawiam
0 x
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: kemizo »

Bardzo ładny sedan, mam słabość do przedliftowych siedemsetek :D
0 x
deejay.ftb
Posty: 236
Rejestracja: 02 października 2014, 16:09
Lokalizacja: WWL

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: deejay.ftb »

bandziorno. im dluzej pacze na Twoje auto tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze spier... znaczy zle wybralem kolor swoich felg.
0 x
"he who shall be last, shall be sideways and smiling"
~Jezza, 19:3

wiele rzeczy sie skonczylo, inne jeszcze trwaja ale i to juz niedlugo
MisYogi
Posty: 24
Rejestracja: 21 października 2014, 18:46

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: MisYogi »

deejay.ftb pisze:bandziorno. im dluzej pacze na Twoje auto tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze spier... znaczy zle wybralem kolor swoich felg.

aaa to ty kupiłeś te riale od Michała? Właśnie też myślę nad odnową swoich i też myślałem nad grafitem. Fajne te felgi są, przyjemnie się prezentują z oponą 195/60. U mnie chyba jednak skończy się na upragnionej szerokiej stali, a alu polecą na zimę 8-)

Dzięki za miłe słowa :) O datowniku zapomniałem :/
0 x
deejay.ftb
Posty: 236
Rejestracja: 02 października 2014, 16:09
Lokalizacja: WWL

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: deejay.ftb »

to bylem ja niestety. takijedenkuba ma fajna szeroka stal 16" tylko potrzebowalbys dystansu na przod.
0 x
"he who shall be last, shall be sideways and smiling"
~Jezza, 19:3

wiele rzeczy sie skonczylo, inne jeszcze trwaja ale i to juz niedlugo
Awatar użytkownika
Volvo 745 turbo
Posty: 734
Rejestracja: 04 października 2014, 19:05

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: Volvo 745 turbo »

Ładne Volvo tylko dlaczego bez wycieraczek na lampach?
0 x
Jest 745 87' B230FT USA
MisYogi
Posty: 24
Rejestracja: 21 października 2014, 18:46

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: MisYogi »

deejay.ftb pisze:to bylem ja niestety. takijedenkuba ma fajna szeroka stal 16" tylko potrzebowalbys dystansu na przod.


Czemu niestety? Bardzo fajne kółka. Małe ET i 7 cali ładnie siedzą w nadkolach. No i tak jak pisałem, 195/60 ładnie na nich leżą, nie ma takiego balona. 16" nie chcę. W garażu leżą stalówki 15" z ET43 więc fajny parapet wyjdzie po poszerzeniu. Do tego mam dystanse na przód aby nie obcierały o McPhersony.

Volvo 745 turbo pisze:Ładne Volvo tylko dlaczego bez wycieraczek na lampach?

Wycieraczki leżą zakupione (nawet końcówki spryskiwaczy mam nówki za ASO :D ) niestety nie są od serii 7xx i mają krótsze ramiona. Nie mogę się zebrać aby dobrać do nich pióra (pióra od 7xx nie dochodzą do oparcia wycieraczki).


Docelowo jak w przyszłości będą finanse to będę szukał 740/760 w sedanie ze starym przodem, turbo pod maską, automatem pod ręką i blokadą w moście. Takie małe marzenia do spełnienia....
0 x
Awatar użytkownika
DarthVader
Posty: 197
Rejestracja: 21 października 2014, 12:26
Lokalizacja: GA

Re: 740 GLE '89 "deLorean"

Post autor: DarthVader »

No w końcu, nastepna śliczna 7XX na forum :mrgreen:
0 x
760 GLE D24T
Zablokowany