miało być czerwone 945 a jest szare 965

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: miało być czerwone 945 a jest szare 965

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koper »

endriugto pisze:Twoje auto w oryginalnej konfiguracji wygląda przeelegancko. Skóry drewno automat lakier grafit zadają szyku i wszelkie dodatki sportowe pasują tu jak pięść do oka. Dopieść go w takiej formie jak jest a będzie przewspaniale. Jeszcze tylko jakiś felunek bardziej szprychowy i będę grzeszył zazdrością i zawiścią. A jak chcesz coś przerabiać na sport to kup inną bazę.
tak, jest to jakaś koncepcja. też o tym coraz poważniej myślę. się rozglądam za jakimś 945
a co do felg - to thetysy...
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: miało być czerwone 945 a jest szare 965

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Dla mnie Thetysy to numer 1 z felg volvo w parze z poliftową serią 700 i 900. W różnych wariantach felg w autach np. Grześka i Kemizo, Thetysy najbardziej mi leżały. Jak uda mi się kupić 740 i będzie to polift turbo to na 99% wejdą tam Thetysy.
0 x
Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: miało być czerwone 945 a jest szare 965

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koper »

:)
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: miało być czerwone 945 a jest szare 965

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Mi osobiście podobają się też pełne felgi np Canopus :)
0 x
grzesiekosmos
Posty: 760
Rejestracja: 21 listopada 2014, 11:14

Re: miało być czerwone 945 a jest szare 965

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzesiekosmos »

Tethys to jest dobry kompromis pomiędzy ceną a wyglądem.Koła można kupić bardzo tanio i wyglądają na tych autach bardzo fajnie.

koper - ja osobiście bym z tym autem nic nie kombinował tylko lotkę na klapę ori wsadził bo brakuje, wywalił wycieraczki reflektorów z przodu i dał zwykłe listwy "na gładko" , polował bym na dokładke na przód add , troche dystansu można dołożyć , skompletować wszystkie plastiki itp z wnętrza co brakuje aby było wszystko kompletne w 100% i fura mistrz.Chromy , szyby i całą resztę bym zostawił jak jest! Oddał bym auto do jakiegoś detailingu na korekte lakieru żeby były jak nowy i zostawił takiego w orginale całego.Kupisz 945 to będziesz kombinował a tego zostaw jak jest ;)
0 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: miało być czerwone 945 a jest szare 965

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

W takich wizerunkowych przeróbkach trzeba bardzo uważać, żeby nie przekroczyć granicy śmieszności. :roll:

Tak sobie patrze na Twoje auto i szkoda go jednak... zostaw tak jak jest. Jak wrócę do Polski za dwa lata to je od Ciebie kupię... tak na codzienne wozidełko ;)
0 x
ODPOWIEDZ