744 B230F 1990

Zaprezentuj swoją cegłę i aktualizuj na bieżąco swój temat
Awatar użytkownika
knefel
Posty: 346
Rejestracja: 21 marca 2016, 19:06
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

744 B230F 1990

Post autor: knefel »

Sie pochwalę moim zabytkiem :lol:
przeglądałem od daaawna ogłoszenia , koncepcji miałem więcej jak baba pomysłów jak sie ubrać , nawet raz sie wypuściłem po ,,igłę" do gdańska żeby coraz bardziej zdołowany zacząć sie zastanawiać po co wogóle mi to . Jakiś czas temu znalazłem aukcję jeszcze nie mojej cegły i pierwsze co to okrzyk o fuuuj ale paździerz ! , tydzień później jakoś z ciekawości zadzwoniłem do gościa i okazało sie że w sposób uczciwy streścił mi jak auto wygląda/zachowuje się więc umówiliśmy się na oględziny
wiedziałem że nie ma co sie cudów spodziewać szczególnie w tej kasie , nawet chciałem zawrócić jak go zobaczyłem z bliska , no ale po przejażdżce okazało sie że samochód jest nawet sprawny technicznie , ma siłe , nie trzeszczy , nie trzaska itp , a o to najbardziej mi chodziło więc :
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

z miejsca , po zatankowaniu gazu zrobił 250 km i moja uciecha trwała jakieś 18 godzin :D , następnego dnia spakowaliśmy się z moją połówką z zamiarem napełnienia bagaźnika zakupami a on ... żucił palenie . nie i koniec , no super , myśle gościu coś gadał że ma problemy z chodzeniem na benzynie , no ale żeby wcale nie zapalał ? , okazało sie że cała heca z nie gadaniem na paliwie była przez pusty zbiornik :lol:

na chwilę obecną wygląda dość żałośnie czyli tak :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

póki co zamówiłem przednią szybę , w czwartek powinna być , w piątek auto jedzie na remont ramki szyby i wklejenie nowej , a potem pokolei aż bedzie tak dobrze że nie bede miał co robić i go sprzedam :lol:

póki co wstyd sie przyznać ale nie zrobiłem mu jeszcze serwisu olejowego ani nie sprawdziłem pasków ani nic :oops:

jak ktoś doczytał do tego momentu to gratulacje i miłego wieczoru ;)
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 744 B230F 1990

Post autor: dom?n »

Co z nim będzie w przyszłości? :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Mataj
Posty: 180
Rejestracja: 30 lipca 2015, 22:07

Re: 744 B230F 1990

Post autor: Mataj »

O fuuu ale paździerz! :-D ma swój urok ;-)

Starannie wydziergane na Tapatalku.
0 x
Awatar użytkownika
knefel
Posty: 346
Rejestracja: 21 marca 2016, 19:06
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 744 B230F 1990

Post autor: knefel »

dom?n pisze:Co z nim będzie w przyszłości? :)

mam nadzieje że jak najlepiej ;) powoli szykuje go do lakierowania


Mataj pisze:O fuuu ale paździerz! :-D ma swój urok ;-)


no własnie po obejrzeniu ogłoszenia to cos mnie tchneło żeby po niego pojechać :mrgreen:
0 x
Awatar użytkownika
kalor
Posty: 263
Rejestracja: 03 października 2014, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: 744 B230F 1990

Post autor: kalor »

Cześć!
gratki za kartę za tylną szybą ; )))
NIE JESTEM Z SOSNOWCA
DOPIERO GO KUPIŁEM

gdzie mieszkasz, ze potrzebujesz takiej etykiety?
0 x
Awatar użytkownika
knefel
Posty: 346
Rejestracja: 21 marca 2016, 19:06
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 744 B230F 1990

Post autor: knefel »

to taki żart , kumpel mi dał na droge :lol:
ja z definicji i zameldowania ślązak a auto ma już numery właściwe dla mojego miejsca zamieszkania czyli piotrkowskie ;)
0 x
takijedenkuba
Posty: 1750
Rejestracja: 01 października 2014, 22:24
Lokalizacja: Ustrzyki D. Zielonka Warszawa Iława

Re: 744 B230F 1990

Post autor: takijedenkuba »

Przesrany żywot mają te wozy..
0 x
Awatar użytkownika
knefel
Posty: 346
Rejestracja: 21 marca 2016, 19:06
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 744 B230F 1990

Post autor: knefel »

przerypane to on owszem miał , zaniedbany jest , natomiast przerypane teraz mam ja bo się uparłem żeby dziada doprowadzić do jak najlepszego stanu :lol:
postęp jest , samochód stoi na warsztacie , wycieliśmy przednią i tylną szybę , z tyłu rdzy brak , za to z przodu dookoła wżery i ogółem cyrk . Szyba przód nowy zielony pilkington z pasem , tył orginał z 1988 w dobrym stanie , niestety to ta z widocznymi paskami , prędzej miałem taką z drobnymi paskami których praktycznie nie było widać
Blacharz jest starej daty , dłubał przy wżerach prawie dwa dni , wyczyścił praktycznie do srebrnego i kazał co dzień przyjeżdżać żeby oglądać postępy , jeśli faktycznie wszystko zrobi tak skrupulatnie to będe miał dobry warsztat do polecenia ;)
z zakupów to prócz szyb kupiłem nowego walca do gazu i dopadłem przedni zderzak do przedlifta w stanie opłakanym bo z mchem , jakimś barankiem i farbą która za h##a nie chce zejść , cóż musiała w ruch iść opalarka i papier ścierny , póki co będzie ok
po szybach samochód pójdzie na konserwacje i ewentualny remont podwozia , będzie stargany most do piaskowania i teraz pytanie co warto zrobić jak wszystko będzie na ziemi ?
drugie pytanie z serii ważne , da sie gdzieś dorobić gumowe elementy chromowanych listw wokół ? mam dwa komplety na przód ale żaden nie ma tych gum ładnych :|
z lakierowaniem poczekam , wpierw reszta , czyli w tym sezonie jest rasowy szczur :lol: , po powrocie z warsztatu fotki ;)
0 x
Awatar użytkownika
Boa1982
Posty: 169
Rejestracja: 30 października 2014, 22:10
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Re: 744 B230F 1990

Post autor: Boa1982 »

Powodzenia ;)
0 x
jajacek
Posty: 307
Rejestracja: 02 października 2014, 23:34
Lokalizacja: warszawa/grochów

Re: 744 B230F 1990

Post autor: jajacek »

Piotrków? Te garaże jakieś znajome. Czy tam jeden, taki nie trzymał stada motorów?
0 x
Tel. 509 186 929
960 sedan 94r.
960 kombi 90r.
Zablokowany