2020 propozycje na zjazd

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Zmiana lokalizacji. Też nad wodą ale nie słoną. Jezioro Ślesińskie. Bliżej środka Polski dla narzekających na odległość :)

https://gwarekslesin.pl/

Cena za pokój dwuosobowy 85 zł za osobę ze śniadaniem jest podana na stronie. Mam już zapewnienie że dla grupy będzie to cena atrakcyjniejsza.
Ośrodek z wszystkimi wygodami typu chata grillowa, dostęp do jeziora, łódki, kajaki, place zabaw, sale ogólnodostępne itp.

Termin jaki wstępnie rezerwuję to 10-13 wrzesień.

Proszę o feedback :)
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

endriugto pisze:Zmiana lokalizacji. Też nad wodą ale nie słoną. Jezioro Ślesińskie. Bliżej środka Polski dla narzekających na odległość :)

https://gwarekslesin.pl/

Cena za pokój dwuosobowy 85 zł za osobę ze śniadaniem jest podana na stronie. Mam już zapewnienie że dla grupy będzie to cena atrakcyjniejsza.
Ośrodek z wszystkimi wygodami typu chata grillowa, dostęp do jeziora, łódki, kajaki, place zabaw, sale ogólnodostępne itp.

Termin jaki wstępnie rezerwuję to 10-13 wrzesień.

Proszę o feedback :)

Mało atrakcyjny region. Ośrodek ujdzie, warunki integracyjne super. Cenowo git.
0 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3064
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

W tym ośrodku w Slesinie organizowałem mój pierwszy zlot audic4 w 2012. Ośrodek wtedy nazywał się Verano. Miejsce na zlot ok :)
1 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

JoeM pisze:
endriugto pisze:Zmiana lokalizacji. Też nad wodą ale nie słoną. Jezioro Ślesińskie. Bliżej środka Polski dla narzekających na odległość :)

https://gwarekslesin.pl/

Cena za pokój dwuosobowy 85 zł za osobę ze śniadaniem jest podana na stronie. Mam już zapewnienie że dla grupy będzie to cena atrakcyjniejsza.
Ośrodek z wszystkimi wygodami typu chata grillowa, dostęp do jeziora, łódki, kajaki, place zabaw, sale ogólnodostępne itp.

Termin jaki wstępnie rezerwuję to 10-13 wrzesień.

Proszę o feedback :)

Mało atrakcyjny region. Ośrodek ujdzie, warunki integracyjne super. Cenowo git.
Atrakcje się znajdzie. Można podjechać do Lichenia czy na turkusowe jeziorko. Możemy też my być atrakcją i wystawić się na rynku w Koninie i w tym czasie zjeść obiad. Myślę że dam radę coś takiego zorganizować.
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

endriugto pisze: Atrakcje się znajdzie. Można podjechać do Lichenia czy na turkusowe jeziorko. Możemy też my być atrakcją i wystawić się na rynku w Koninie i w tym czasie zjeść obiad. Myślę że dam radę coś takiego zorganizować.
Dla mnie i moich dziewczyn region mało atrakcyjny przede wszystkim w porównaniu z pierwsza opcją. Domkimaxcamp będziesz jeszcze atakował w sprawie cen i jakiejś bardziej sensownej posiadówy na powietrzu czy odpuszczamy?
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

JoeM pisze:
endriugto pisze: Atrakcje się znajdzie. Można podjechać do Lichenia czy na turkusowe jeziorko. Możemy też my być atrakcją i wystawić się na rynku w Koninie i w tym czasie zjeść obiad. Myślę że dam radę coś takiego zorganizować.
Dla mnie i moich dziewczyn region mało atrakcyjny przede wszystkim w porównaniu z pierwsza opcją. Domkimaxcamp będziesz jeszcze atakował w sprawie cen i jakiejś bardziej sensownej posiadówy na powietrzu czy odpuszczamy?
Nad morzem też nie ma za wiele atrakcji. Atrakcją jest samo morze tak mi się wydaje. I tutaj mamy podobnie jezioro. W samym ośrodku myślę że można ciekawie spędzić czas. Mają sporo atrakcji boiska do siatkówki, stoły do ping ponga (można zorganizować turniej) kajaki, łódki, rowery wodne i normalne (można się przejechać po lesie). Można by też zorganizować coś na kształt rajdu turystycznego (nigdy nic takiego nie organizowałem) z jazdą precyzyjną, jakimiś zadaniami po drodze czy zaliczeniem punktów kontrolnych. Można by w to zaangażować wszystkich.
Myślałem też żeby przy formule czterodniowej w piątek zrobić wycieczkę kajakową po jeziorze (ośrodek ma sprzęt) a w sobotę objazdówkę. W ostateczności można by nawet pojechać do Kłodawy gdzie jest możliwość zwiedzania kopalni soli. Po zdjęciach wiedzę że to ciekawa opcja. Do Kłodawy mamy 50 km czyli przy naszym tempie godzinę jazdy.

Jeśli chodzi o domki to faktycznie opcja braku wyżywienia i możliwości zorganizowania wspólnej imprezy wieczorem to dwa duże minusy i mimo tego że bardzo chciałem zorganizować to nad morzem to ten ośrodek odpada bo jest za mały. Ogólnie morze jest drogie nawet we wrześniu. Chyba że pomożecie jeszcze czegoś poszukać może na środkowym wybrzeżu.

Dla mnie na ten moment ważne jest od Was odpowiedź czy formuła czterodniowa się Wam podoba. Ja będę do tego gorąco namawiał żebyśmy mogli spędzić ze sobą więcej czasu.
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Formuła czterodniowa jak najbardziej spoko bo co roku miałem niedosyt, kwestia miejscówki i wolnego. Podstawa to dogodne warunki cenowe bo myśląc grupowo nie każdy we wrześniu dysponuje wystarczającymi finansami. Druga sprawa to nie każdy może mieć tyle wolnego po sezonie urlopowym. Dzieciaki chodzą do szkoły, a dla niektórych pierwszy tydzień jest ważny. Cztery dni to też zapewnienie atrakcji osobom towarzyszącym pamiętając, że dziewczyny i dzieci nie koniecznie lubią to co my. Poszedłbym w kierunku aktywnego spędzania czasu i tu kajaki oraz jakiś zaplanowany rajd może się sprawdzić (Licheń nie sadzę :)). Biorąc to wszystko pod uwagę na pewno lepiej jest organizować zlot w centralnej Polsce i w tańszym ośrodku. Koszty dojazdu i pobytu niższe to i więcej ludzi skusi się na 4 dni. Jednak tu są potrzebne konkrety. Poproś o ofertę Andrzeju, a jeśli byśmy nie jeździli gdzieś dalej to może obiadokolacja przydałaby się. W czwartek może jakieś symboliczne ognisko, w piątek większy grill i w sobotę znowu ognisko.

P.s. w organizacji rajdu pomoże nam Domini jakby co ;)
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: 2020 propozycje na zjazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

JoeM pisze:Formuła czterodniowa jak najbardziej spoko bo co roku miałem niedosyt, kwestia miejscówki i wolnego. Podstawa to dogodne warunki cenowe bo myśląc grupowo nie każdy we wrześniu dysponuje wystarczającymi finansami. Druga sprawa to nie każdy może mieć tyle wolnego po sezonie urlopowym. Dzieciaki chodzą do szkoły, a dla niektórych pierwszy tydzień jest ważny. Cztery dni to też zapewnienie atrakcji osobom towarzyszącym pamiętając, że dziewczyny i dzieci nie koniecznie lubią to co my. Poszedłbym w kierunku aktywnego spędzania czasu i tu kajaki oraz jakiś zaplanowany rajd może się sprawdzić (Licheń nie sadzę :)). Biorąc to wszystko pod uwagę na pewno lepiej jest organizować zlot w centralnej Polsce i w tańszym ośrodku. Koszty dojazdu i pobytu niższe to i więcej ludzi skusi się na 4 dni. Jednak tu są potrzebne konkrety. Poproś o ofertę Andrzeju, a jeśli byśmy nie jeździli gdzieś dalej to może obiadokolacja przydałaby się. W czwartek może jakieś symboliczne ognisko, w piątek większy grill i w sobotę znowu ognisko.

P.s. w organizacji rajdu pomoże nam Domini jakby co ;)
Email z zapytaniem poszedł do ośrodka wczoraj. Czekam na ofertę dla 40 osób na 4 dni ze śniadaniami i grillami lub ogniskami.
0 x
ODPOWIEDZ