V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

MacMru pisze:
Adam_RWD pisze:MacMru, co do carpaccio, to tak jak wcześniej pisałem - nie możemy wybierać dowolnych dań.
W takim razie tylko 2 x pieczeń z dzika, ... a Carpaccio - korzystając z uroku osobistego - zamówimy sobie na miejscu ;)
... bo jednak myślę, że ONI TAM nastawieni są na obsługę klientów, a nie na "odprawianie ich z kwitkiem" ... ale oczywiście mogę się mylić :roll:

mnie zawsze uczono, że dziczyzny pod żadnym pozorem nie je się surowej... carpaccio to jednak miesko z założenia surowe ale może się mylę. Mam nadzieję, że oni tam wiedzą co robią :lol:
0 x
Awatar użytkownika
jinx
Posty: 268
Rejestracja: 18 marca 2018, 18:39
Lokalizacja: Poznań

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jinx »

A co w przypadku gdy żadna z opcji nie zda egzaminu? Moje kochanie jest wege, ale uczulona na nabiał więc nawet pierogi njet, a nie chcę jej skazywać na potrójną porcję grzybowej.
0 x
Obrazek245 1992 B230F M47
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

jinx pisze:A co w przypadku gdy żadna z opcji nie zda egzaminu? Moje kochanie jest wege, ale uczulona na nabiał więc nawet pierogi njet, a nie chcę jej skazywać na potrójną porcję grzybowej.
ocho zaczyna się ;) ;) ;)

ale przecież możecie wpisać to co zjesz Ty, jedną porcję grzybowej dla "kochanie" i zamówić sobie jakieś drugie danie dla niej z karty.
Pewnie przyjdzie na to odrobinę dłużej poczekać :)
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Idea traci sen jeśli grupa ma czekać na resztę która zamawia z karty. Sensu też nie ma jeśli super karczma ma być super tylko dla części. Te 3 dania do wyboru to nie wybór. Jeśli ktoś jest mięsny to nie ma wyboru, wegetarianin i nietolerujący nabiału również. Super Adam że się tym zająłeś ale można z trzy dania ( po jednym z kategorii) dołożyć i nie koniecznie te drogie. Dla Karczmy to nie powinien być żaden problem mając na uwadze, że na tym zarobią. Organizują też wesela, a jak wiadomo na nich na trzech daniach się nie kończy.
1 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Endriu
-grzybowa
-myśliwska
-ruskie z marchewką
-pstrąg z kapustą kiszoną
2.Miś
-2x myśliwska
-pstrąg z marchewką i migdałami + ziemniaki
-pstrąg z marchewką i migdalami
-ruskie
3. MacMru
- 2 x pieczeń z dzika .... + ziemniaki
4. Adam_RWD + to_masz
- 3x myśliwska
-pstrąg z ziemniakami opiekanymi
-pierogi ruskie
-2x pieczeń z dzika
5. JoeM
- myśliwska 200ml
- pieczeń z dzika z ziemniakami
- surówka świeża biała

http://www.wilczajama.pl/images/documents/menu.pdf
0 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

JoeM pisze:Idea traci sen jeśli grupa ma czekać na resztę która zamawia z karty. Sensu też nie ma jeśli super karczma ma być super tylko dla części. Te 3 dania do wyboru to nie wybór. Jeśli ktoś jest mięsny to nie ma wyboru, wegetarianin i nietolerujący nabiału również. Super Adam że się tym zająłeś ale można z trzy dania ( po jednym z kategorii) dołożyć i nie koniecznie te drogie. Dla Karczmy to nie powinien być żaden problem mając na uwadze, że na tym zarobią. Organizują też wesela, a jak wiadomo na nich na trzech daniach się nie kończy.

ja się z Tobą absolutnie zgadzam ale tutaj mamy sytuację, że ktoś ma na coś uczulenie więc nie możemy wymagać żeby dziewczyna zjadła danie, po którym może dostać wysypki ;)
1 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Miś pisze:
JoeM pisze:Idea traci sen jeśli grupa ma czekać na resztę która zamawia z karty. Sensu też nie ma jeśli super karczma ma być super tylko dla części. Te 3 dania do wyboru to nie wybór. Jeśli ktoś jest mięsny to nie ma wyboru, wegetarianin i nietolerujący nabiału również. Super Adam że się tym zająłeś ale można z trzy dania ( po jednym z kategorii) dołożyć i nie koniecznie te drogie. Dla Karczmy to nie powinien być żaden problem mając na uwadze, że na tym zarobią. Organizują też wesela, a jak wiadomo na nich na trzech daniach się nie kończy.

ja się z Tobą absolutnie zgadzam ale tutaj mamy sytuację, że ktoś ma na coś uczulenie więc nie możemy wymagać żeby dziewczyna zjadła danie, po którym może dostać wysypki ;)
Nie pisałem o nikim konkretnym, a raczej ogólnie. Nie wymagam, wręcz przeciwnie ;)
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

jinx pisze:A co w przypadku gdy żadna z opcji nie zda egzaminu? Moje kochanie jest wege, ale uczulona na nabiał więc nawet pierogi njet, a nie chcę jej skazywać na potrójną porcję grzybowej.
Wegetarianka czy weganka?
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Myślę że jak kilka osób zamówi coś ekstra albo coś innego to tragedii nie będzie. Przecież oni się nie zamykają dla nas i nie będą gotować tylko tego co mamy zaplanowane.
Niech każdy komu pasują przedstawione przez Adama propozycje wpisuje się na listę. Jak komuś ewidentnie nie pasują podane opcje niech proponuje coś innego.
Mamy sporo czasu i dojdziemy na pewno do ładu.
2 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

endriugto pisze:Myślę że jak kilka osób zamówi coś ekstra albo coś innego to tragedii nie będzie. Przecież oni się nie zamykają dla nas i nie będą gotować tylko tego co mamy zaplanowane.
Niech każdy komu pasują przedstawione przez Adama propozycje wpisuje się na listę. Jak komuś ewidentnie nie pasują podane opcje niech proponuje coś innego.
Mamy sporo czasu i dojdziemy na pewno do ładu.
Zgadzam się z tym choć to knajpa powinna się naginać, nie my. Naprawdę, to nie powinien dla nich być problem. Z tym czekaniem faktycznie nie ma co demonizować. Jeśli większość skorzysta z zamówienia grupowego to na pewno skróci się nasz pobyt w karczmie. Jak jestem głodny to jestem zły, więc opcja szybszego skonsumowania dobrego kawała mięsa mnie odpowiada.
1 x
ODPOWIEDZ