V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Lubicie atrakcje?
Zaproponujcie coś a może uda nam się z tego stworzyć jakąś zgrabną pętlę.

Ja mam już dwie propozycje:

Punkt widokowy jako tradycyjne już miejsce postoju na sobotniej objazdówce.

https://www.google.com/maps/place/Punkt ... 22.2437102

Bieszczadzka Kolejka Leśna którą mamy dosłownie 3,5 kilometra od ośrodka.

http://kolejka.bieszczady.pl/
1 x
Awatar użytkownika
Adam_RWD
Posty: 157
Rejestracja: 25 marca 2019, 21:14
Lokalizacja: Puławy

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam_RWD »

Jadąc w Bieszczady nie wyobrażam sobie braku spaceru na połoniny. Jako że jesteśmy grupą nie będę proponował długich wędrówek górskich (chyba że wszyscy wyrażą chęć ;)).

Korzystając z bieszczadzkich doświadczeń ułożyłem 2 trasy zawierające atrakcje. W obu zawarłem nie za długie spacery górskie. Osobiście proponował bym opcję 1. Co do obiadu proponuję 2 miejsca które znam osobiście, tutaj postawił bym na Wilczą Jamę - myślę że będziecie zachwyceni wnętrzem oraz jedzeniem, szczególnie część męska.

Oczywiście możemy modyfikować trasę. Dla dzieci będzie atrakcyjna zagroda żubrów.

Wracając do gór, super było by odwiedzić Chatkę Puchatka z trasy nr 1. Planowany jest tam jednak remont na bieżącą wiosnę. Muszę zadzwonić i zorientować się czy dojdzie do remontu, czy spokojnie we wrześniu będzie można odwiedzić to schronisko.


Link do trasy numer 1:
http://www.google.com/maps/dir/Wo%C5%82 ... 150153!3e0

Link do trasy numer 2:
http://www.google.com/maps/dir/Wo%C5%82 ... 150153!3e0
Załączniki
Trasa 1
Trasa 1
1-tile.jpg (691.93 KiB) Przejrzano 7014 razy
Trasa 2
Trasa 2
2-tile.jpg (714.83 KiB) Przejrzano 7014 razy
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Adam_RWD pisze:Jadąc w Bieszczady nie wyobrażam sobie braku spaceru na połoniny. Jako że jesteśmy grupą nie będę proponował długich wędrówek górskich (chyba że wszyscy wyrażą chęć ;)).

Korzystając z bieszczadzkich doświadczeń ułożyłem 2 trasy zawierające atrakcje. W obu zawarłem nie za długie spacery górskie. Osobiście proponował bym opcję 1. Co do obiadu proponuję 2 miejsca które znam osobiście, tutaj postawił bym na Wilczą Jamę - myślę że będziecie zachwyceni wnętrzem oraz jedzeniem, szczególnie część męska.

Oczywiście możemy modyfikować trasę. Dla dzieci będzie atrakcyjna zagroda żubrów.

Wracając do gór, super było by odwiedzić Chatkę Puchatka z trasy nr 1. Planowany jest tam jednak remont na bieżącą wiosnę. Muszę zadzwonić i zorientować się czy dojdzie do remontu, czy spokojnie we wrześniu będzie można odwiedzić to schronisko.


Link do trasy numer 1:
http://www.google.com/maps/dir/Wo%C5%82 ... 150153!3e0

Link do trasy numer 2:
http://www.google.com/maps/dir/Wo%C5%82 ... 150153!3e0
Bardzo mi się to podoba. Ja w ogóle nie znam Bieszczad. Nie umiem tylko ogarnąć tych map. Daj znać ile kilometrów mają te pętle.
0 x
Awatar użytkownika
Adam_RWD
Posty: 157
Rejestracja: 25 marca 2019, 21:14
Lokalizacja: Puławy

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam_RWD »

Trasa 1: 124km
Trasa 2: 145km (różnica wynika głównie z faktu że na żubry trzeba pojechać 'w ślepą uliczkę'.)
Nie umiem tylko ogarnąć tych map.
Zgaduje że masz na myśli to że na telefonie nie pokazuje Ci się informacja odnośnie odległości całej trasy. (Na komputerze pokazuje się wszystko)

Aby to zobaczyć podążaj za wskazówkami na zdjęciu:
Załączniki
20190421_170525.jpg
20190421_170525.jpg (436.19 KiB) Przejrzano 7002 razy
1 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

Dla mnie opcja 1 jest idealna. Zawsze chciałem odwiedzić "Chatkę Puchatka" a i pozostałe atrakcje są fajne z obiadem w Wilczej Jamie.. slyszalem o tej restauracji ze warto. To będzie dzień pełen wrażeń!
2 x
Awatar użytkownika
Adam_RWD
Posty: 157
Rejestracja: 25 marca 2019, 21:14
Lokalizacja: Puławy

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam_RWD »

No to podzwonię tu i tam i dowiem się jak wygląda ten remont chatki puchatka.
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Adam, dzięki za inicjatywę!
1 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Boje się tylko że tak długa trasa z atrakcjami nas przerośnie. W zeszłym roku mieliśmy trasę 47 km. Wyjechaliśmy z ośrodka około 11 a wróciliśmy po 17.
0 x
Awatar użytkownika
Adam_RWD
Posty: 157
Rejestracja: 25 marca 2019, 21:14
Lokalizacja: Puławy

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam_RWD »

Myślę że dobrze by było wyjechać wcześniej niż o 11.
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Adam_RWD pisze:Myślę że dobrze by było wyjechać wcześniej niż o 11.
Ok załóżmy że wyjedziemy o 10. Dzień wcześniej mamy ognisko a chyba tylko ja jestem abstynentem :)
Do czasu przejazdu samej trasy dodaj minimum 30 % bo poruszamy się w kolumnie. Musimy czasami na siebie poczekać. Często zwalniamy żeby zrobić sobie podczas jazdy zdjęcia i filmy.
Parkowanie 15 aut zajmuje też trochę czasu. Poruszanie się takiej grupy ludzi trwa dłużej tym bardziej że mamy sporo małych dzieciaków które np będzie trzeba podczas wyjazdu nakarmić, złożyć - rozłożyć wózek.
Dodaj do tego czas przy atrakcjach również odpowiednio wydłużony o powiększone grono ludzi i małe dzieci.
Do tego obiad w knajpie przy 30 osobach gdzie oczekiwania na zamówienia będą wydłużone będzie trwał 1,5 godziny.
Nawet jak wyjedziemy o 10 przy krętych drogach Bieszczad na moje oko zlądujemy w hotelu koło 20.
W latach poprzednich miałem sygnały żeby skrócić objazdówkę i żeby było więcej spokojnej integracji w ośrodku i przy autach. A przy tak długiej objazdówce większość czasu spędzimy w samochodach na trasie gdzie np ja na sam zjazd mam 700 km w jedną stronę. Widzimy się z większością raz do roku i chcemy ten czas nadrobić :)
Nastawmy się na zaliczenie jakiegoś na prawdę ładnego odcinka drogi żeby się nam przyjemnie jechało, do tego jedna - dwie atrakcje i jedzenie po drodze i będzie serio wybornie.
0 x
ODPOWIEDZ