III Ogólnopolski - PLAN ZLOTU i WAŻNE INFO

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

III Ogólnopolski - PLAN ZLOTU i WAŻNE INFO

Postautor: endriugto » 31 sierpnia 2017, 12:03

Poniżej zbiorcza informacja z wątku oraz parę informacji co by było nam wygodniej:

Plan wycieczki:
Wyruszamy między godziną 10.00 a 10.30 na trasie mamy dwie atrakcje.
- Opatów, parkujemy na rynku (zwiedzanie kilka godzin, jest tam sporo atrakcji ja proponuję podziemną trasę turystyczną http://www.ruszajwdroge.pl/2013/09/podz ... afcMshJaUk będę jeszcze dzwonił jak wygląda zorganizowanie zwiedzania grupy na konkretną godzinę) jak zgłodniejemy to przy autach na rynku jest restauracja Żmigród z lokalną kuchnią która zbiera dobre recenzje i nie jest droga jakby co to dzwoniłem i zrobiłem wstępną rezerwację.
- Święty Krzyż - punkt widokowy i klasztor na dobicie.
Powrót na bazę na ognicho czy grill.

Na zjazd przyjeżdżamy z zapasem paliwa na około 100 km żebyśmy po drodze nie musieli blokować żadnej stacji ;)
Dobrze jest też mieć ze sobą gotówkę bo często w atrakcjach turystycznych przyjmują tylko taką płatność.

W sumie stu kilometrowa objazdówka. Trasa poniżej.

https://www.google.pl/maps/dir/Agrotury ... 698197!3e0
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski - atrakcje

Postautor: endriugto » 31 sierpnia 2017, 13:34

endriugto pisze:Poniżej zbiorcza informacja z wątku oraz parę informacji co by było nam wygodniej:

Plan wycieczki:
Wyruszamy między godziną 10.00 a 10.30 na trasie mamy dwie atrakcje.
- Opatów, parkujemy na rynku (zwiedzanie kilka godzin, jest tam sporo atrakcji ja proponuję podziemną trasę turystyczną http://www.ruszajwdroge.pl/2013/09/podz ... afcMshJaUk będę jeszcze dzwonił jak wygląda zorganizowanie zwiedzania grupy na konkretną godzinę) jak zgłodniejemy to przy autach na rynku jest restauracja Żmigród z lokalną kuchnią która zbiera dobre recenzje i nie jest droga jakby co to dzwoniłem i zrobiłem wstępną rezerwację.
- Święty Krzyż - punkt widokowy i klasztor na dobicie.
Powrót na bazę na ognicho czy grill.

Na zjazd przyjeżdżamy z zapasem paliwa na około 100 km żebyśmy po drodze nie musieli blokować żadnej stacji ;)
Dobrze jest też mieć ze sobą gotówkę bo często w atrakcjach turystycznych przyjmują tylko taką płatność.

W sumie stu kilometrowa objazdówka. Trasa poniżej.

https://www.google.pl/maps/dir/Agrotury ... 698197!3e0

Dodzwoniłem się do podziemnej trasy turystycznej. Pan powiedział że w ostatniej chwili się zgłaszam bo ma już dwie większe grupy w tym terminie. Udało się wynegocjować godzinę 12.30. Zwiedzanie trwa do godziny. Temperatura pod ziemią około 10 stopni więc trzeba wziąć coś do ubrania.
2 x

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski - PLAN ZLOTU i WAŻNE INFO

Postautor: Mareek » 06 września 2017, 07:23

Program pobytu:
Piątek
od ok 14 do 18 przyjazd uczestników zlotu i zakwaterowanie (część osób przyjedzie do nas dopiero wieczorem)
18 obiadokolacja
20-24 grill w wariancie rozszerzonym (przygotowane miejsce, opał, kawa, herbata, kiełbasa, pieczywo, kociołek, kaszanka)
Sobota
9 śniadanie
10-10.30 wyjazd grupy na wycieczkę po Górach Świętokrzyskich (Opatów, Święty Krzyż) wg powyżej zamieszczonego postu endriugto. Wycieczka nie jest obowiązkowa :) lub można wrócić wcześniej do bazy.
18 obiadokolacja
20-24 ognisko w wariancie rozszerzonym (przygotowane miejsce, opał, kijki, kawa, herbata, kiełbasa, pieczywo, kociołek, kaszanka wszystko swojskie)
Niedziela
9 śniadanie
ok 11-12 wyjazd

Ewentualnych gości zapraszamy w sobotę ok 9-10, tak by w jeszcze wiekszej grupie poszwędać się po Górach Świętokrzyskich. Wyjeżdżamy z bazy między 10-10.30

Telefon do mnie gdyby ktoś miał problemy lub chciał dołączyć do nas gdzieś po drodze 695986489

WOZY TANKUJEMY PRZED PRZYJAZDEM NA ZLOT, A NIE W CZASIE SOBOTNIEJ WYCIECZKI, ZABIERAMY GOTÓWKĘ
1 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski - PLAN ZLOTU i WAŻNE INFO

Postautor: endriugto » 06 września 2017, 13:42

Nie chce zapeszać ale wygląda na to że pogoda nam dopisze :)
2 x


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość