III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Awatar użytkownika
sambo
Posty: 1033
Rejestracja: 06 października 2014, 10:49

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: sambo »

clarksontop pisze:Ja też wolę gdzieś bliżej natury i lasu.
Pytajcie też o podnośniki i najazdy, podczas zlotu można sporo rzeczy wymienić w aucie ;)
tak, tak! w szwedzkim stylu : las , jezioro i komary :lol:

co do grzebania przy kredensach to pomysł zajęć praktyczno-technicznych z zakresu "Sam naprawiam volvo" uważam za bardzo trafiony :!:
Regulacja zaworów czy wymiana rozrządu i inne drobne czynności serwisowe to dobra rozrywka na sobotnie przedpołudnie :lol:

sambo
0 x
Obrazek
swital
Posty: 406
Rejestracja: 02 października 2014, 19:27
Lokalizacja: Płock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: swital »

Mareek pisze:patrząc przez pryzmat samej bazy to przedostatnie miejsce na poniższej liście jest OK, ale to zmiana regionu na łódzkie, a tego chcielibyśmy uniknąć. Jako wariant C może zostać.

http://www.dresso.pl/ceny.php OK jako PLAN C miejsce całkiem całkiem tylko region zmieniamy, a chcielibyśmy Świętokrzyskie
Z wakacje 2016 byłem tam, 2 razy: zawieźć i odebrać brata z obozu szkoleniowego :D Ośrodek wygląda jak typowy camping nad Polskim morzem, nie wiem jak we wrześniu, ale w same wakacje pełno koloni itp. Kiepski jest też dojazd, zjazd do lasu jest z jakiejś bardzo mocno uczęszczanej drogi i w obu kierunkach są cały czas korki nawet po 5km. O więcej szczegółów ośrodka zaraz podpytam brata.
0 x
2x 480,744 USA Turbo,744 USA,850 T-5R,245 USA D24T+IC+, 945, 2x 440, 855 eR, V70 heico
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: Mareek »

W zasadzie Grynwald byłby już dogadany, ale jest jedno ale. W sobotę będzie dostępna jedynie mała altana (dużą zajmie grupa, która zrobiła wcześniej rezerwację). Altana ta wg opisu gospodarza jest na max 20 osób, a po dostawieniu stołu max 30. Szczerze powiedziawszy nie widzę tam tych 30 osób, a 20 sobie wyobrażam dopiero po dostawieniu stołu. Być może da się zorganizować jakieś ławki przy samym ognisku na sobotę, a tą altanę zostawić na późniejszą część integracji sobotniej, gdzie już nasza grupa będzie mniej liczna, czytaj dzieciaki pójdą spać. Co myślicie?

Dzięki Śwital za opinie na temat dresso.
Załączniki
altana.jpg
altana.jpg (140.05 KiB) Przejrzano 7766 razy
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: Miś »

Problem pojawi się tylko i wyłącznie wtedy gdy spadnie deszcz... ale przecież pogoda będzie zajebista więc nie potrzebna nam ta altana :D
1 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: Mareek »

Na wypadek niepogody w sobotę są dwie sale z kominkami :)
1 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: JoeM »

W sumie na wcześniejszych zlotach pomimo altanek i tak siedzieliśmy przy ognisku. Tak więc jeśli gospodarz zapewni jakieś krzesła albo pieńki to będzie ok.
2 x
Awatar użytkownika
clarksontop
Posty: 887
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:28
Lokalizacja: KRA

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: clarksontop »

Altana służy zazwyczaj za skład zaopatrzenia ;)
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: endriugto »

Jak już mamy lokum to teraz niech się zgłoszą zainteresowani żebyśmy wiedzieli na czym stoimy...
1 x
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: Miś »

clarksontop pisze:Altana służy zazwyczaj za skład zaopatrzenia ;)
To ta faktycznie może być za mała :lol:
endriugto pisze:Jak już mamy lokum to teraz niech się zgłoszą zainteresowani żebyśmy wiedzieli na czym stoimy...
No ale chyba wszyscy są zainteresowani... no chyba że nie zrozumiałem sensu :)
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Post autor: Mareek »

Na piątkowe zapasy by nie starczyła, natomiast w sobotę już trzeba delikatniej..

Z braku innych baz w Świętokrzyskim, które mogłyby nas pomieścić temat można uznać za zamknięty. Zmieniamy na Grynwald, jutro posprzątam trochę w tematach zlotowych.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Zablokowany