III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

matibobi
Posty: 239
Rejestracja: 31 marca 2016, 11:35
Lokalizacja: Leszno, Wlkp

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: matibobi » 16 lutego 2017, 08:45

U mnie koszt dla dwóch osób i dla dwóch psów na dwie doby wyniesie 540zł. Dodać paliwo i wstępy do różnych miejsc i zacny trunek to myślę, że nie mniej jak 800 zł za weekend to dość sporo. Będę szukał jeszcze innego miejsca. A może się uda coś jeszcze znaleźć?
0 x
Pozdrawiam !!!
690-018-111
matibobi
PV 544 '61 B16, 240 '89 B230F, 740 '92 B230F, 940 '92 B230FB, 850 '96 B5244S, XC90 '06 D5…
ex. ,S80 royal executive, s80 d5
6x240 `80, 2x`82, `84, `89, 93
940 ‚92`94, 92, 92, 92, 960 `91
V70 99, 01,
850 96
340 88

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Mareek » 16 lutego 2017, 09:38

Rozmawiałem z Panem Mirosławem z Grynwaldu i wstępnie mamy taką ofertę:
- dorosli
nocleg ze śniadaniem za dobę: cena dla nas 60zł, zamiast standardowej 70zł
obiadokolacja 30zł
ognisko wersja 1 przygotowane miejsce, drewno, kijki plus serwis kawa herbata 15zł
ognisko wersja 2, to co w wersji 1 plus kiełbaski, pieczywo i inne drobiazgi 25zł

Cena zawiera dostęp do sal kominkowych, kuchnii

Razem za dwie doby 210zł z ogniskami w wariancie 1 (tutaj sami kupujemy/przygotowujemy sobie mięso)
Razem za dwie doby 230zł z ogniskami w wariancie 2

- dzieci
do lat 3 za free
do 10 lat 50% rabat na wyżywienie i ognisko czyli 144zł

Cena zawiera dostęp do boisk i innych atrakcji, których nie spamiętałem w czasie rozmowy.

Termin 8-10 września ma swoje małe minusy, bo tutaj nie będzie ośrodka na wyłączność ze względu na małą grupę, która już zrobiła rezerwację. Z tego tytułu nie mielibyśmy w sobotę wieczorem dostępnej opcji grill, tylko ognisko, ale to myślę nie problem. Mam niebawem dostać rozpiskę pokoi i przy okazji ustalimy kolejne szczegóły.

Na kolejny tydzień mielibyśmy ośrodek na wyłączność, przy grupie od 40os, natomiast nie mam pewności, że będzie nas aż 40.

Mi się ta opcja podoba.. Pan Mirosław gościł już Harleye i jakieś stare fiaty, to teraz chyba pora na Volvo..
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontaktowanie:

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: JoeM » 16 lutego 2017, 11:23

Liczyłem że Pan Mirosław jeszcze coś opuści. No trudno. Szkoda że nie ma wyłączności na obiekt. Jak rozumiem duże altanki z ławkami są do naszej dyspozycji? To najważniejszy punkt integracyjny zlotu więc musimy mieć odpowiednie warunki. Trzeba to doprecyzować. Ja dostałem informację wczoraj, że tak. Opcja grilla za 25 zł obejmowała kiełbasę + kociołek + kaszanka + pieczywo i kawa/herbata, więc tej wersji musi trzymać się Pan Mirosław.
Cenowo ? W przypadku droższej opcji grillowej ja będę musiał dopłacić 35 zł za cały wyjazd w stosunku do pierwszej miejscówki w Woli Łagowskiej i to mi pasuje. Obiekt bardzo odpowiedni pod katem zlotu. Duży parking na nasze auta. Biesiada w plenerze. Dodatkowe atrakcje. Dla mnie bardzo ważne. Jadę z rodziną i chce jej zapewnić ciekawy weekend. Fajnie będzie jechać kolumną zobaczyć np. zamki, jaskinie Raj, Sandomierz. Gdybym jechał sam to zapakowałbym namiot i heja. Jadąc z rodziną muszę patrzeć na atrakcję.

Ja jestem otwarty na inne propozycję. Mogą to być ośrodki kolonijne i tym podobne. Liche domki letniskowe odpadają (nie we wrześniu). Byle okolica była przyjemna pod katem wycieczki.
Jeśli chcemy coś poniżej 200 zł z pełnym wyżywieniem to będzie ciężko. Dużo obiektów jest po-zarezerwowanych. O standardzie Ponikwa raczej powinniśmy zapomnieć. Nie powinniśmy też sugerować się nią gdyż na cenę miała wpływ osoba Panarysika. To nie zmienia jednak faktu że można jeszcze szukać. A nóż uda się coś znaleźć.

P.s. Mati, koszt dojazdu to siła wyższa i urok zlotu ogólnopolskiego. Następny zrobimy w Wielkopolsce :).
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 16 lutego 2017, 11:55

Jeszcze jedna opcja.

Termin wolny.
Obiekt nie na wyłączność bo duży i są już inne rezerwacje. Teren jest duży (2,5 ha) więc na pewno nikt nie będzie sobie w drogę wchodził.
Pokoje z łazienkami.
Wszelakie atrakcje z grillami ogniskami itp. do dogadania.
Zwierzaki chętnie ugoszczą.
Po zapytaniu o cenę Pani poprosiła o email do szefa i na pewno jakoś się dogadamy.
Na stronie info że grupy zorganizowane od 35 osób cena za nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją 75zł.

http://hoteljodelka.pl/
0 x

Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontaktowanie:

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: JoeM » 16 lutego 2017, 12:04

Już wcześniej pisałem że tam dzwoniłem. Ja dostałem informację że nie ma terminu. Zobaczymy. Może rozmawiałem z niekompetentna osoba.
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 16 lutego 2017, 12:06

I jeszcze coś mi się trafiło.

Termin wolny.
Obiekt nie na wyłączność bo duży i mają już w sobotę wesele ale Pani powiedziała że absolutnie jeśli z naszej strony chodzi o ognisko czy grill to jest to w zupełnie innej części ośrodka (teren 3,2 ha).
Jeśli chodzi o hałasy to też pokoje mogą nam zgrupować w innej części ośrodka.
Jeśli chodzi o parkowanie grupy samochodów to też mogą dla nas zorganizować jakieś miejsce na uboczu żeby było bezpiecznie i prywatnie.
Pokoje z łazienkami.
Wszelakie atrakcje z grillami ogniskami itp. do dogadania.
Zwierzaki chętnie ugoszczą.
Pani prosiła o email ze szczegółami to się do tego dokładnie ustosunkują.
Dla grup zorganizowanych cena za nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją 75zł.

http://lotnik.info/
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 16 lutego 2017, 12:16

JoeM pisze:Już wcześniej pisałem że tam dzwoniłem. Ja dostałem informację że nie ma terminu. Zobaczymy. Może rozmawiałem z niekompetentna osoba.

Może termin się zwolnił albo znów niekompetentna osoba nie zauważyła że termin zajęty :) Tak czy inaczej chyba warto skontaktować się z szefem i ponegocjować.
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 16 lutego 2017, 13:41

Mam dzisiaj farta.

Pokoje z łazienkami.
Maks 51 osób więc może uda się na wyłączność.
Termin oczywiście dostępny.
Zwierzęta mile widziane.
Miejsce na grill czy ognisko i możliwość ich zorganizowania.
Cena 70 zł za osobonoc ze śniadaniem i obiadokolacją.

http://goscinieckalkow.pl/
0 x

Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontaktowanie:

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: JoeM » 16 lutego 2017, 16:22

Lotnisko mocno średnie. Gościniec Kałków super cena. No ale coś za coś. Brak przestrzeni i natury. Może trzymajmy się dotychczasowych standardów. No chyba że wolą reszty priorytetem jest taniość to wtedy obniżamy poziom, a poszukiwania można zacząć od nowa. Ja do tej pory szukałem miejsc zbliżonych do poprzednich i ostatecznie tylko w górach świętokrzyskich. Tym sposobem nie będziemy się cofać bo uważam że na to czasu już nie ma.

Fajnie byłoby gdyby więcej osób się wypowiadało. Mielibyśmy obraz oczekiwań. Ułatwiłoby to poszukiwania. Póki co o miejscu zlotu decyduje kilka osób a to mało miarodajne.
0 x

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Mareek » 16 lutego 2017, 16:55

Nie ma co za mocno brnąć bo nie zadowolimy nigdy wszystkich a i czesc osób po prostu chce się spotkać bez myślenia o detalach. Po przejrzeniu pomysłów i telefonach przedstawimy 2 max 3 rozsadne propozycje i wybieramy wariant. Jest dużo czasu by odłożyć sobie na zlot i nie odczuwać ciężaru zlotowych wydatków, jak tez kilka sposobów jak obniżyć koszty. Łosiom należy się troche natury i spotkania w stadzie.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości