III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Mareek » 10 lutego 2017, 15:55

Cześć,

Musimy przemyśleć, czy nie należałoby zmienić naszej bazy na zlot z powodu braku komunikatywności ze strony gospodarzy i nieelastycznego podejścia.

Już w pierwszym mailu z zapytaniem o ofertę zasygnalizowałem, że kilka osób będzie chciało ze sobą zabrać zwierzęta. Gospodarze przygotowali ofertę, nie zgłaszając żadnych zastrzeżeń co do możliwości przyjazdu razem ze zwierzakiem. Podczas rozmów telefonicznych też nie zgłosili tutaj żadnego problemu. Wczoraj Matibobi postanowił sprawdzić jak się na psy zapatrują gospodarze i usłyszał w odpowiedzi, że jeśli nie będziemy mieli obiektu na wyłączność, to nie będzie problemu o ile wybierze zakwaterowanie w domku. Dzisiaj zadzwoniłem przegadać temat i usłyszałem, że jeśli nie będziemy mieli obiektu na wyłączność (pensjonat + domki to ok 70 miejsc) to na pewno będzie co najmniej kilka osób z nie naszej grupy i nie zgodzą się na przyjazd z tak dużym psem jak owczarek. Następnie pani gospodarz dodała, że nawet gdybyśmy mieli ośrodek na wyłączność to i tak się nie zgodzi bo ma dużo zwierzaków i nie chce ich stresować.. brzmi to jakbyśmy zamiast psa chcieli przywieźć panterę albo krokodyla. Pani gospodarz, zasugerowała, że jest jeszcze dużo czasu i możemy się zastanowić jak nam to nie odpowiada.. Mamy czas do końca lutego, bo podobno mają już zapytania o nasz termin i do końca lutego mogą trzymać rezerwację bez zaliczki.

A zatem koledzy i koleżanki.. zostaje nam przemyśleć temat, czy się godzimy na takie podejście, czy też za poradą gospodarzy nie będzie lepiej poszukać czegoś innego. Co myślicie?? Nie ma u nas tych zwierzaków dużo, ale bardzo nie podoba mi się takie podjeście.

Oczywiście wszystkie osoby, które się już zarejestrowały i opłaciły zaliczkę mają możliwość zwrotu kasy gdyby ewentualna zmiana koncepcji była im nie po drodze.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 10 lutego 2017, 16:59

Spoko najważniejsze żeby się w końcu spotkać. Jak dla mnie możemy szukać dalej a może i rozpatrzyć jakieś wcześniejsze propozycje. Mi osobiście nadal pasują okolice środka Polski.
1 x

Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Miś » 11 lutego 2017, 09:35

Jeśli tylko nie zmieni się termin zlotu to lokalizacja jest mi w sumie obojętna. Wazne żeby wszyscy byli zadowoleni ;)
2 x

Awatar użytkownika
roxos
Posty: 128
Rejestracja: 07 października 2014, 13:35

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: roxos » 13 lutego 2017, 15:13

To może listę zrobimy każdy poleci jakieś fajne miejsce i zobaczymy co wybierzemy
0 x

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Mareek » 13 lutego 2017, 17:15

Liste osrodkow? Czy konkretnych ofert? Bo jesli osrodkow to nie ma to sensu nie wiedzac jakie maja wolne terminy, jaka cena za pobyt z wyzywieniem i ogniskami, no i pozostale szczegoly typu np akceptacja zwierzat
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 13 lutego 2017, 20:48

Tak jak pisze Marek. Jak chcecie pomóc szukajcie fajnych miejsc. Lokalizacja musi spełniać pewne oczekiwania jak już zostało napisane czyli pomieścić około 40 osób i dla tych wszystkich osób musi mieć miejsce na wspólne biesiadowanie pod dachem jak i w plenerze. Musi przyjmować zwierzaki i kosztować około 200 zł za osobę za weekend najlepiej z wyżywieniem. Także jak już znajdziecie fajne miejsce zadzwońcie tam i dopytajcie o szczegóły a najważniejsze o termin i wtedy dajcie znać w temacie z propozycjami. Jeśli każdy z nas poświeci nanto jeden dzień na pewno szybko cos znajdziemy. Ja chyba jutro czegoś poszukam :D
1 x

Awatar użytkownika
roxos
Posty: 128
Rejestracja: 07 października 2014, 13:35

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: roxos » 13 lutego 2017, 22:11

Ja tez jutro postaram się znaleźć coś ciekawego i podeślę na forum
0 x

Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3060
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Sinuspi » 14 lutego 2017, 01:20

0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: endriugto » 14 lutego 2017, 07:35

Sinuspi pisze:http://meteor-turystyka.pl/babajaga-swieta-katarzyna,swieta-katarzyna.html

Dzwoniłeś? Mają miejsca?
0 x

Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3060
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: III Ogólnopolski zlot - zmiana bazy?

Postautor: Sinuspi » 14 lutego 2017, 10:46

endriugto pisze:
Sinuspi pisze:http://meteor-turystyka.pl/babajaga-swieta-katarzyna,swieta-katarzyna.html

Dzwoniłeś? Mają miejsca?


Zadzwonię, ale nie o 3 w nocy ;)
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość