III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Witamy na pokładzie Bombla. Kasa dotarła, plik zaktualizowany
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
roxos
Posty: 128
Rejestracja: 07 października 2014, 13:35

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: roxos »

W tym roku nie odpuszczę sobie takiego fantastycznego wydarzenia;) będę na 100% tylko opłatę zrobię w przyszłym miesiącu ;)
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Prawidłowo :mrgreen: Może jakaś kolumna na zlot z okolic stolycy się wreszcie uzbiera..
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
roxos
Posty: 128
Rejestracja: 07 października 2014, 13:35

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: roxos »

Mam taką nadzieję że pojedziemy na kilka cegieł ;)
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Endriugto Kasa dotarła, plik zaktualizowany :)

Kto następny?
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Mareek pisze:Niniejszym zapraszam Was do zapisów na III Ogólnopolski Zlot Volvorwd.pl 2017!

Gdyby ktoś czegoś potrzebował w sprawie zlotu to mój nr tel 695 dziewięć osiem sześć 489

Data: 8-10 września 2017
̶L̶o̶k̶a̶l̶i̶z̶a̶c̶j̶a̶:̶ ̶W̶o̶l̶a̶ ̶Ł̶a̶g̶o̶w̶s̶k̶a̶ ̶3̶9̶,̶ ̶2̶6̶-̶0̶2̶5̶ ̶Ł̶a̶g̶ó̶w̶,̶ ̶Ś̶w̶i̶ę̶t̶o̶k̶r̶z̶y̶s̶k̶i̶e̶ ̶(̶o̶k̶ ̶4̶0̶k̶m̶ ̶n̶a̶ ̶w̶s̶c̶h̶ó̶d̶ ̶o̶d̶ ̶K̶i̶e̶l̶c̶)
Nowa Lokalizacja: Rembów 100, 26-035 Raków, Świętokrzyskie (ok 45km na wschód od Kielc, 8km od pierwotnej bazy)
Mapa
strona www obiektu
Ceny wariant 1: osoba dorosła 210zł wariant grill/ognisko gdzie gospodarz zapewnia jedynie miejsce, drewno/węgiel drzewny, kijki, a mięso, kiełbasy, pieczywo i inne drobiazgi są po naszej stronie. Dzieci 3-10 lat 144zł za pełny pobyt
Cena wariant 1 zawiera: 2xnocleg, 2xśniadanie, 2xobiado-kolacja, 1xgrill w piątek, 1xognisko w sobotę (UWAGA: w tym wariancie mięso, kiełbaski, pieczywo, musztardy itd są tutaj po stronie uczestników zlotu, niezapewnione przez gospodarza)
Ceny wariant 2: osoba dorosła 230zł wariant grill/ognisko gdzie gospodarz zapewnia miejsce, drewno/węgiel drzewny, kijki, ORAZ mięso, kiełbasy, pieczywo i inne drobiazgi. Dzieci 3-10 lat 154zł za pełny pobyt
Cena wariant 2 zawiera: 2xnocleg, 2xśniadanie, 2xobiado-kolacja, 1x grill w piątek, 1xognisko w sobotę (zapewnione przez gospodarza grill/ognisko, kiełbaski, pieczywo, musztarda, ketczup, zupa plus serwis kawa/herbata)

Nocleg w aucie lub namiocie z dostępem do prysznica i prądu 15zł za dobę od osoby plus ew. koszty wyżywienia, ogniska/grilla
Pies 20zł za dobę

Cena nie zawiera: alkoholi (przywozimy we własnym zakresie), napoi/soków
Dostępne miejsca: 39 miejsc w 12 pokojach. W̶/̶w̶ ̶c̶e̶n̶y̶ ̶d̶o̶t̶y̶c̶z̶ą̶ ̶z̶a̶k̶w̶a̶t̶e̶r̶o̶w̶a̶n̶i̶a̶ ̶w̶ ̶p̶o̶k̶o̶j̶a̶c̶h̶ ̶w̶ ̶p̶e̶n̶s̶j̶o̶n̶a̶c̶i̶e̶.̶ ̶I̶s̶t̶n̶i̶e̶j̶e̶ ̶m̶o̶ż̶l̶i̶w̶o̶ś̶ć̶ ̶z̶a̶k̶w̶a̶t̶e̶r̶o̶w̶a̶n̶i̶a̶ ̶w̶ ̶d̶o̶m̶k̶a̶c̶h̶,̶ ̶j̶e̶d̶n̶a̶k̶ż̶e̶ ̶z̶a̶ ̶d̶o̶p̶ł̶a̶t̶ą̶ ̶(̶p̶r̶o̶ś̶b̶a̶ ̶o̶ ̶k̶o̶n̶t̶a̶k̶t̶ ̶w̶ ̶p̶r̶z̶y̶p̶a̶d̶k̶u̶ ̶z̶a̶i̶n̶t̶e̶r̶e̶s̶o̶w̶a̶n̶i̶a̶)̶.̶ ̶R̶o̶z̶k̶ł̶a̶d̶ ̶p̶o̶k̶o̶i̶ ̶p̶o̶d̶a̶m̶ ̶w̶ ̶p̶ó̶ź̶n̶i̶e̶j̶s̶z̶y̶m̶ ̶c̶z̶a̶s̶i̶e̶.̶

ZAPISY

Zapisani

Zaliczki

50% opłaty w miesiącu rejestracji. W przypadku zmiany planów w okresie marzec-sierpień, zaliczkę można "sprzedać" następnemu chętnemu. Zmiany planów we wrześniu skutkują przepadnięciem zaliczki.

Aby zarezerwować miejsca dla naszej grupy ok 30-35 osób potrzebuję wpłacić w naszym imieniu ̶7̶0̶0̶z̶ł̶ ̶w̶ ̶m̶a̶r̶c̶u̶ ̶2̶0̶1̶7̶ ok 1100zł na koniec lutego (pierwsza część zaliczki za 16 osób, które mamy w tej chwili na liście) oraz analogiczną kwotę na koniec maja za drugą część grupy. Obiektu na razie nie mamy na wyłączność, na chwilą obecną wiem o drugiej grupie, która ma być z soboty na niedzielę Termin na zaliczki potwierdzające rejestrację to koniec maja 2017.

Dane do wpłaty:
M@rek K@lina
nr konta 83 1500 1878 1014 5013 3754 0000

Szczególne przypadki: osoby które będą mogły przyjechać jedynie na 1 dobę mają taką możliwość. Opłaty za dobę to ok połowa pełnej stawki, ale to będzie do doprecyzowania u gospodarza w zależności ile takich osób będzie

Atrakcje i plan zlotu do wspólnego zaplanowania i zorganizowania. Przyjazd w piątek popołudniu, w sobotę przed południem wyjazd na wycieczkę w kolumnie. Wyjazd w niedzielę po śniadaniu
Zaktualizowałem pierwszy post o zmiany wynikające ze zmiany bazy. Nowa lokalizacja mieści się 8km od poprzedniej, cenowo jest trochę drożej. W nowej lokalizacji potrzeba więcej dyscypliny w zapisach, ponieważ do końca maja mam wpłacić drugą część zaliczki za drugą część grupy. Dla łatwiejszego śledzenia zmian, ważne informacje które uległy zmianie zostały przekreślone.

Prośba o informację na temat preferowanego wariantu grilla/ogniska od osób, które już się zapisały oraz od osób, które sie zapiszą na zlot.

Matibobi oraz osoby, które chcą zabrać ze sobą psy - proszę dla pewności jeszcze zapytać osobiście gospodarza, czy nie będzie problemu. Jeżeli, ktoś poza Matim będzie chciał zabrać psa, również proszę o informację do mnie. Po doświadczeniach z poprzednim "ośrodkiem" wolę mieć pewność, że nie będzie problemów.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Wspaniale :)
Pytanie czy w sobotę bierzemy obiadokolację czy zjemy gdzieś na objazdówce? Ja chętnie poszukałbym jakiegoś lokalu i coś zarezerwował na trasie objazdówki. Bardzo miło wspominam inny zlot z 3 lata temu gdzie zajechaliśmy na obiad do pięknie położonego w górach zajazdu w okolicach Wisły i jedliśmy sobie na tarasie z pięknym widokiem :)
Z mojej strony wybrałbym 2 razy ognisko bo ogniska mają fajny klimacik :)
Jeśli chodzi o wałówę to z jednej strony wygoda jak gospodarz zapewnia ale z drugiej można sobie kupić co kto lubi.
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Pomysl na obiadokolacje nie jest zły, ale w tych rejonach ciężko o sensowna jadlodajnie na 30-40 os. Chyba ze w Kielcach..
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Jak wybierzemy sobie atrakcję na sobotę to wtedy gdzieś blisko postaram się znaleźć jakiś zajazd :)

Tymczasem jakby ktoś chciał się podłączyć ja będę jechał w piątek po śniadaniu o tak:

https://www.google.pl/maps/dir/Sk%C3%B3 ... b1!2b1!3e0
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Niedaleko jest coś co bardzo lubimy... Taras widokowy ;P
Plus Klasztor do zwiedzania i jest tam też podobno restauracja...

https://www.google.pl/maps/place/Platfo ... 21.0474363

https://www.google.pl/maps/@50.8610903, ... 02!6m1!1e1
0 x
ODPOWIEDZ