III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: Mareek » 31 maja 2017, 21:43

re5pect pisze:...poszła zaliczka, już wypełniam formularz ;)

kasa doleciała. plik zaktualizowany.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: Mareek » 14 czerwca 2017, 22:33

Uwaga Achtung Wnimanie Warning Attanzione!

Gospodarz buduje domek 6 osobowy, 300zł za dobę. Na wrzesień będzie już gotowy. Jeśli są zainteresowani dodatkowymi miejscami proszę o info!
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: Miś » 14 lipca 2017, 16:31

Marku tak się zastanawiam nad jedną rzeczą... w sumie dwoma.
Kiedy wypłacamy resztę pieniążków?
Podałeś dwie możliwe opcje zakwaterowania... mam nadzieję, że wybieramy opcje drugą i nie będziemy musieli szukać sklepu mięsnego przed grillem i ogniskiem?
0 x

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: Mareek » 14 lipca 2017, 18:21

Miś pisze:Marku tak się zastanawiam nad jedną rzeczą... w sumie dwoma.
Kiedy wypłacamy resztę pieniążków?

Tak jak pisałem w tym wątku przelałem w dwóch transzach zaliczkę do gospodarza w imieniu naszej grupy. Pozostałe rozliczenie robimy na miejscu na zlocie w gotówce. Uprzedzając pytania pojawiające się na różnych zlotach nie będę miał terminala, a do bankomatu może być spory kawałek.

Miś pisze:Podałeś dwie możliwe opcje zakwaterowania... mam nadzieję, że wybieramy opcje drugą i nie będziemy musieli szukać sklepu mięsnego przed grillem i ogniskiem?

Pytałem Was drodzy parafianie, który wariant preferujecie i odpowiedział tylko Endriu i to dwuznacznie. Z racji, że oba warianty się dobrze sprawdziły jest mi to obojętne. Jak chcecie to podejmę tą decyzję i wybiorę wariant PIERWSZY, tj na ognisko sami przywozimy kiełbasę i mięso :)
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

ana
Posty: 205
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 15:07
Lokalizacja: Pomorskie

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: ana » 14 lipca 2017, 21:58

Będą naklejki ze zlotu? Jak tak, to chętnie zakupię, choć nie będę.... :lol:
0 x

Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: Miś » 15 lipca 2017, 03:52

ana pisze:Będą naklejki ze zlotu? Jak tak, to chętnie zakupię, choć nie będę.... :lol:


Będą na pewno... koledzy sprawnie je kolportują tuż po złocie:)

Mareek pisze:
Miś pisze:Podałeś dwie możliwe opcje zakwaterowania... mam nadzieję, że wybieramy opcje drugą i nie będziemy musieli szukać sklepu mięsnego przed grillem i ogniskiem?

Pytałem Was drodzy parafianie, który wariant preferujecie i odpowiedział tylko Endriu i to dwuznacznie. Z racji, że oba warianty się dobrze sprawdziły jest mi to obojętne. Jak chcecie to podejmę tą decyzję i wybiorę wariant PIERWSZY, tj na ognisko sami przywozimy kiełbasę i mięso :)



Marku z całym szacunkiem do podjętej przez Ciebie decyzji pozwolę sobie przedstawić swoje argumenty...

Otwórz za 20 zlotych na osobę w łącznym rozrachunku... licząc inaczej za 10 zlotych od osoby mamy grilla oraz za kolejne 10 zlotych od osoby mamy ognisko. Nie musimy się martwić o to czy nasze mięsko i kiełbasa dojedzie z nami w piątek, czy lodówki będą w pokojach czy znajdziemy sklep ewentualnie... nie wspominając już o pieczywa czy musztardy.

Druga sprawa to w cenie tych 20 zlotych napisałeś że mamy serwis kawowo-herbaciany. Nie zapominajmy, że będzie to już wrzesień i możemy nie trafić idealnie z pogodą. Dla dzieci czy naszych partnerek napić się cieplej herbaty przy wieczorze spędzonym na dworze to chyba bardzo dobra opcja.

Jeżeli nie jest jeszcze zbyt późno to może jednak lepiej byłoby wybrać ta druga opcje... koszt nie wielki a jednak święty spokój. Biorąc pod uwagę że na własną rękę również byśmy musieli kupić produkty na grila czy ognisko to różnica może być bardzo znikoma.

Panowie co o tym sądzicie?
0 x

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: Mareek » 15 lipca 2017, 08:15

Miś pisze:Marku z całym szacunkiem do podjętej przez Ciebie decyzji pozwolę sobie przedstawić swoje argumenty...

Otwórz za 20 zlotych na osobę w łącznym rozrachunku... licząc inaczej za 10 zlotych od osoby mamy grilla oraz za kolejne 10 zlotych od osoby mamy ognisko. Nie musimy się martwić o to czy nasze mięsko i kiełbasa dojedzie z nami w piątek, czy lodówki będą w pokojach czy znajdziemy sklep ewentualnie... nie wspominając już o pieczywa czy musztardy.

Druga sprawa to w cenie tych 20 zlotych napisałeś że mamy serwis kawowo-herbaciany. Nie zapominajmy, że będzie to już wrzesień i możemy nie trafić idealnie z pogodą. Dla dzieci czy naszych partnerek napić się cieplej herbaty przy wieczorze spędzonym na dworze to chyba bardzo dobra opcja.

Jeżeli nie jest jeszcze zbyt późno to może jednak lepiej byłoby wybrać ta druga opcje... koszt nie wielki a jednak święty spokój. Biorąc pod uwagę że na własną rękę również byśmy musieli kupić produkty na grila czy ognisko to różnica może być bardzo znikoma.

Panowie co o tym sądzicie?

Dobrze prawisz, ale niech się wypowie jeszcze kilka osób. Część z nas i to spora, pamięta pierwszy zlot w Mielenku, gdzie cały prowiant był po naszej stronie i nie było z tym problemów. Kwestia tylko co chcecie. Ja jeszcze decyzji nie podjąłem tylko napisałem jaka ona by była z mojej strony gdybym nie miał odpowiedzi od Was.
Lodówek w pokojach raczej nie ma, ale zapewne znajdą się w obiekcie i nie będzie to problem.
Musztardy i pieczywo o ile pamiętam są w ramach przygotowania ogniska
Nie pamiętam co z serwisem herbaciano-kawowym. Muszę się jeszcze raz przekopać przez maile..
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
clarksontop
Posty: 887
Rejestracja: 05 stycznia 2015, 22:28
Lokalizacja: KRA

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: clarksontop » 15 lipca 2017, 09:07

druga
0 x

Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontaktowanie:

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: JoeM » 15 lipca 2017, 09:24

Już na początku pisałem jak opcja mi leży. Teraz może niech się wypowie ktoś spoza grupy 4 osób prowadzących dyskusję od początku ;) Byłoby miło.
0 x

Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontaktowanie:

Re: III Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - zapisy

Postautor: JoeM » 15 lipca 2017, 09:24

clarksontop pisze:druga


o jak miło :)
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2017, 10:09 przez JoeM, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości