Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: Mareek » 13 października 2016, 20:46

Mamy sporo czasu, ale w sumie to dobra pora by zacząć myśleć o kolejny zlocie. Poszukujemy:
1. fajnej miejscówki - najchętniej z polecenia, ale w razie czego podejmiemy się eksperymentu. Odpada bliska okolica Kotliny Kłodzkiej i bliska okolica Mogilna - tam już byliśmy :) Oszczędźmy też naszego zlotowego mechanika sambo i nie proponujmy lokalizacji we wschodniej części PL
2. ochotników, którzy mogą w czymś wesprzec organizacyjnie. Nie chodzi tu o wzięcie sobie na głowę organizowania całej imprezy, tylko o ochotników, którzy mają jakiś pomysł w czym mogli by pomóc rozwinąć imprezę lub o podjęcie jakiegoś wycinka np gadżet zlotowy albo wizytację kilku miejsc w okolicy by sprawdzić czy dana miejscówka nam będzie pasować :)
3. pomysłów na atrakcję główną (sobota po śniadaniu). Temat do rozwinięcia gdy będziemy mieli pomysł na miejscówkę.
4. uczestników poprzednich zlotów proszę o info czy zostajemy przy terminie początek września, 8-10.9.2017, czy też chcemy odmiany. Sprawdziłem i termin nie koliduje z Volvo Beurs 2017

Domin, załóż proszę nowy dział na kolejny zlot.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: endriugto » 13 października 2016, 22:24

Proponuję Łagów jezioro Ciecz. Kolega ma agroturystykę w Jemiołowie. Niedaleko Międzyrzecz i piękne tereny. Kolega ma spory teren zwierzaki i fajnie odrestaurowaną stodołę. Nie wiem tylko czy przenocuje tyle osób.
0 x

Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: koper » 13 października 2016, 23:11

Mareek pisze:Mamy sporo czasu, ale w sumie to dobra pora by zacząć myśleć o kolejny zlocie. Poszukujemy:
1. fajnej miejscówki - Oszczędźmy też naszego zlotowego mechanika sambo i nie proponujmy lokalizacji we wschodniej części PL
2. ochotników, którzy mogą w czymś wesprzec organizacyjnie. Nie chodzi tu o wzięcie sobie na głowę organizowania całej imprezy, tylko o ochotników, którzy mają jakiś pomysł w czym mogli by pomóc rozwinąć imprezę lub o podjęcie jakiegoś wycinka np gadżet zlotowy albo wizytację kilku miejsc w okolicy by sprawdzić czy dana miejscówka nam będzie pasować :)
3. pomysłów na atrakcję główną (sobota po śniadaniu). Temat do rozwinięcia gdy będziemy mieli pomysł na miejscówkę.
4. uczestników poprzednich zlotów proszę o info czy zostajemy przy terminie początek września, 8-10.9.2017, czy też chcemy odmiany. Sprawdziłem i termin nie koliduje z Volvo Beurs 2017.


Ad 1. No właśnie - a czemuż by nie wschodnia ściana? Na ten przykład Roztocze, albo Białystok i okolice (Białowieża, Supraśl), a może Suwalszczyzna (Wigry), a może Góry Świętokrzyskie i np. przejście z Łysicy na Święty Krzyż?

2. Co cza zrobić?
3. Vide 1 - na przykład...
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: endriugto » 13 października 2016, 23:20

Ściana wschodnia jak najbardziej spoko tylko Sambo znów oberwie... Ad 2. Eksperta od naklejek już mamy. Ja mogę spróbować z koszulkami :)
0 x

Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3035
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: dom?n » 13 października 2016, 23:42

Ściana wschodnia z okazji braku autostrad trochę utrudnia sprawę. Trochę mi głupio się wypowiadać bo mi i tak utrudnia sprawę mnóstwo innych rzeczy ;)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą

re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D

Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: koper » 14 października 2016, 08:19

Przepraszam, a S8 do Białego? Jest spoko.
0 x

Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3653
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: endriugto » 14 października 2016, 08:37

dom?n pisze:Ściana wschodnia z okazji braku autostrad trochę utrudnia sprawę. Trochę mi głupio się wypowiadać bo mi i tak utrudnia sprawę mnóstwo innych rzeczy ;)

Nie ma co narzekać są tacy co mają gorzej. Na przykład takie dzieci w Nigerii...
0 x

Awatar użytkownika
koper
Posty: 368
Rejestracja: 15 października 2015, 15:12
Lokalizacja: Łomianki

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: koper » 14 października 2016, 09:49

Koszulki to nie problem. Mówisz i masz.
Może tym razem zamiast koszulek - bluzy?
Właśnie robię dla klasy córki do gimnazjum.

A'propo lokalizacji - może jednak Góry Świętokrzyskie? Np. baza w Świętej Katarzynie, wypad na piechotę na trasie: Łysica - Św. Krzyż, albo coś podobnego? W Skarżysku muzeum broni, można zaaranżować coś ciekawego, w Starachowicach skansen techniki, etc...
0 x

Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: Miś » 14 października 2016, 10:01

Ja mogę zrobić projekt na bluzy... koszulki. Co tam trzeba.

A co do lokalizacji to może niech kolega sambo się sam wypowie czy wschód Polski mu odpowiada.
Przykładowo ja będę leciał z UK i mi tam bardzo odpowiada opcja wschodnia a mam zdecydowanie dalej. Prawdopodobnie będę gnał tylko na ten weekend... no może ewentualnie kilka dni więcej. Jakieś Bieszczady przykładowo... dawno już nie miałem okazji odwiedzić wschodnich terenów Polski i chętnie bym tam wrócił po latach.
0 x

Awatar użytkownika
DarthVader
Posty: 197
Rejestracja: 21 października 2014, 12:26
Lokalizacja: GA

Re: Luźno o ogólnopolskim zlocie 2017

Postautor: DarthVader » 14 października 2016, 11:35

A może Bałtyk... Tylko nie bijcie...

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
1 x
760 GLE D24T


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości