Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Jak na razie ustaliliśmy, że w przyszłym roku znowu będzie zlot. Mogę wziąć organizację na siebie, ale każdy może dołożyć cegłę od siebie i np podrzucić namiar na potencjalną miejscówkę, czy pomysł na spędzenie wolnego czasu w sobotę czy jakiś inny fragment związany z organizacją.

Byliśmy w Wielkopolsce, więc za rok jedziemy gdzieś indziej. Myślę wstępnie o Śląsku, ale to na razie tylko pierwszy pomysł. Czy osoby z tego regionu mogą coś polecić? :)

Jeśli macie fajne miejsce do polecenia z innego regionu to też się podzielcie.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: panrysiek »

Ja mam znajomych prowadzących fajne i przystępne cenowo gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Ponikwa w okolicach Kłodzka. Kiedyś spędziłem tam sylwka i było git!
https://www.facebook.com/stanicanadponikiem?fref=ts
Jeśli chodzi o atrakcje, to można by zorganizować np. jakiś rajd turystyczny, konkurencje (np precyzyjne parkowanie, precyzyjne hamowanie, konkurs wiedzy o Volvo itp). Byłoby wesoło!
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Gdybyście mieli ochotę na rajd turystyczny w okolicach Poznania to ja umiem takowe pisać i organizować. Służę bazą noclegową i ogólnym ogarnięciem co tutaj warto obejrzeć. Mogę zaprzęgnąć Poznańskie Klasyki Nocą do pomocy i gościny. Gdybyście mieli ochotę na bezpośrednie okolice Poznania to serdecznie zapraszam i gwarantuję mega czad :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Panrysiek, trochę to koniec świata, ale zobaczmy co da się zrobić. Zorientowałbyś się ile mają miejsc noclegowych i w jakim układzie? Przewiduję, że może nas być ponad 30 więc od tego czy się pomieścimy musimy zacząć. Jeśli by mieli wystarczająco miejsc, ile będzie kosztował weekend na wyłączność.

Dom?n, Poznań chętnie ale dopiero jako któryś kolejny zlot. Pomysł na rajd jest absolutnie do wykorzystania. Jelon242 mówił o tym już w Mielenku. Fajnie by było gdyby ktoś "miejscowy" podjął zorganizowanie tej atrakcji (jak już będziemy wiedzieli gdzie będzie zlot). Przydałoby się mieć do tego alkomat, by osoby które nie przejdą testu nie brały udziału w konkurencji :)

Zabawy z parkowaniem itp, chętnie oby tylko było gdzie to zorganizować.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: panrysiek »

Hej, miejsc z pewnością mają 30+
W tygodniu dowiem się jak z cenami, warunkami i dostępnością.
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

:) super!
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Miejscówka Panaryska bardzo git. Marzy mi się taka podróż po górskich serpentynach moją vołowinką :D

Marek, ale byś miał tło na zdjęcia :D

Koniec świata to fakt. Jak tyle jechać to na dłużej ;) Dwa wieczory to za mało. Kuba na zlocie w Mielenku dopiero się rozkręcał :lol:
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Hehe czysta.. tzn sama prawda :D W sumie można zrobić wariant dodatkowy - dla chętnych dodatkowe 2 dni np :) Sam chętnie z Magdą i naszym bobo zostanę. Zobaczymy jak cenowo to będzie wyglądać i ile pokoi jest do dyspozycji.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: panrysiek »

Monika dzwoniła (bo to rodzice jej kolegi z liceum prowadzą), właściciele są na urlopie, także wiele informacji nie zdobyła. Tyle tylko, że pokoje są z łazienkami, nocleg kosztuje 35zł, jest możliwość wykupienia śniadania i obiadokolacji, w ostatni weekend było 44 osób i to nie był jeszcze max także zlotowiczów pomieści spokojnie. Szefowie wracają 2go października i wtedy zadzwonimy tam ponownie aby dowiedzieć się jaki rabat zaproponują nam przy dużej grupie i jak wygląda kwestia rezerwacji.
Póki co można poczytać/pooglądać ich stronę:
http://www.ponikwa.com/
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2016 - luźno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Dobre wieści. Czekamy na więcej info. Termin wstępnie analogiczny jak w tym roku tj pierwszy weekend września, zawsze to już po urlopach, trochę mniejsze upały a wciąż jest ładnie
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
ODPOWIEDZ