Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Dymitr
Posty: 156
Rejestracja: 23 października 2014, 13:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: Dymitr »

Ano :)
0 x
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: panrysiek »

No to tak: pogadałem z moją piękniejszą połową i udzieliła swojego błogosławieństwa na nasz udział w zlocie. I tu pytania:
1.Jest sens brać syna 9-letniego, ktoś jeszcze będzie z dziećmi w podobnym wieku?
2. Proszę organizatorów o podanie kosztów dla opcji 2 dorosłych bez dziecka/2 dorosłych+ dziecko (możemy spać na dostawionych materacach na podłodze itp byle pod dachem, żona na namiot we wrześniu się nie zgodzi)- btw bylibyśmy dopiero w sb rano, w pt pracuję do wieczora więc nie zdążyłbym na zbiórkę także chodzi o 1 nocleg z soboty na niedzielę.
3. Jeśli są dostępne gadżety zlotowe to chcę 1 komplet dla mnie :)
Czekam na info! Pozdro600!
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: JoeM »

Moja córa ma 8 lat.

A propos gadżetów. Też poproszę.
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: Mareek »

@Rysiek: bardzo miło mi czytać taką wiadomość.
Ad1: wg mnie tak, niech młody ma dobre skojarzenia z kantami, będzie wycieczka do Biskupina, będzie może rejs statkiem, towarzystwo na pewno się dobrze zintegruje ale wstydu raczej nikt nie przyniesie ;)
Ad2: w przypadku gdy będziemy mogli Was ugościć jedynie na materacu: ok 25zł od osoby za noc (szacowana cena za osobę wynosi 42,5 za noc, 85 za weekend w przypadku zakwaterowania na łóżku) więc osoby którym zostanie jedynie materac powinny ponieść mniejsze koszty.
Jeśli się uda wygospodarować dla Was jedno łóżko to wtedy będzie cena taka jak zapłacą zlotowcy tj ok 42,5zł za osobę/za dobę, czyli 85zł za dwie osoby za jedną noc.
Co do opłaty za dziecko: w temacie zaliczek napisałem, że dzieci które śpią z rodzicami będą bez opłat i tej zasady będziemy się trzymać.
Ad3. Dom?n?

PS na tą chwilę mam zgłoszenie od kolegi Brzozaka, zgłosił się parę dni temu, więc jeśli zwolni się/wygospodarujemy jakieś "kojo" to będzie miał pierwszeństwo. Jest też szansa, że jedna osoba będzie z nami jedynie w piątek co też by dawało jakieś dodatkowe pole do manewru na sobotę :)
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: dom?n »

Z początkiem sierpnia zabieram się za bajery. Naklejki forumowe będą jeszcze wcześniej.
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: panrysiek »

OK, czy będziemy spali na łóżkach czy na podłodze, będzie ok :)
Próbuję rekrutować jeszcze 2 cegły wrocławskie (240kę i 740kę) ale zważywszy na to co spotkało Maćka (744) to jego cegła odpada (może znajdzie do września nową) a od Piotrka (245) jeszcze nie dostałem odpowiedzi.
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: dom?n »

Ała :|
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: Mareek »

Co to się dzieje z tymi drzewami... :(
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: Mareek »

Podliczyłem i na tą chwilę mamy 23 osoby na zlocie.. Powyżej 30 rozniesiemy te zabudowania :D :D Chyba takiej volvo imprezy jeszcze w PL nie było jak nam się szykuje
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: plan zlotu

Post autor: Mareek »

Wiadomość z ostatniej chwili dla PanaRyśka: mam dla Was 1 wolne podwójne łóżko w czteroosobowym pokoju. Być może będzie możliwość dostawki dla młodego, ale na tą chwilę jeszcze tego nie potwierdzę.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Zablokowany