Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 50
Rejestracja: 13 października 2014, 22:04

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Miki »

To ja rzucę propo w sprawie lokalizacji jeśli pozwolicie :)

Otóż - zieloność i domki to mega opcja. Mimo wszystko rzuciłbym się na ciekawszą lokalizację niekoniecznie idealnie w samym centrum PL. Kaszuby to prawie taka mała skandynawia - już by było milej - kawałek 'rajdu turystycznego' , wycieczki może się wielu spodobać. Nie jestem fanem masowych spędów, acz chętnie bym poznał trochę frików, z tymi znajomymi już coś pobrusił etc. Mimo to odstrasza mnie wizja pustkowia, domków i zieloności wyrwanych z cywilizacji,żeby tylko niszczyć literaturę :)

Z lokalizacją zawsze będzie ch marnie o, ale wierzcie mi,że jak ktoś nie będzie chciał przyjechać to nie wybierze się nawet na drugą stronę miasta argumentując,że pierwsza jest lepsza.

Lokalizacji jest multum ciekawych, ja rzucam propo mimo,że już prawie dalej nie mogę mieć :)

Poprawiłem jedno słowo na adekwatne ;) - domin
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: dom?n »

Jak chcecie rajdu terenowego to ja takowe organizuję, tylko musielibyście do Poznania dotrzeć ;) Podpisuję się pod postulatem żeby zlot nie zamykał się tylko na pokazie aut i literaturze dla dorosłych.
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Miki
Posty: 50
Rejestracja: 13 października 2014, 22:04

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Miki »

Domin - przepraszam :)

Cieszę się,że nie jestem sam :)

A co do rejonów - to jest multum, myślę,że u siebie w okolicy też bym był w stanie ułożyć ciekawą trasę, ale przede wszystkim dobrze,żeby była jakakolwiek frekwencja i coś więcej niż stacjonarne upadlanie się ;)
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

A konkretniej gdzie na Kaszubach? Też jestem za tym by nie było to tylko masowe upodlenie się, ale o to się nie martwię bo nie będzie to zlot mydła i powidła, gdzie wątek motoryzacyjny się rozmywa w konsumpcji literatury.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
jajacek
Posty: 307
Rejestracja: 02 października 2014, 23:34
Lokalizacja: warszawa/grochów

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: jajacek »

maarek. to saaba przerobiłeś na rwd?
na temat miejsca i czasu nie wypowiem się. nie jestem w stanie planować czasu wolnego. a z żoną dałbym radę wpaść może na parę godzin. czas dłuższy mógłby wpłynąć negatywnie na stan psychiczny otoczenia. na dłużej ewentualnie może z sąsiadką :D wtedy bez zdjęć, ale z alkocholem
0 x
Tel. 509 186 929
960 sedan 94r.
960 kombi 90r.
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

No to jesteśmy na zakręcie co do formy i długości zlotu. Nie wiem które skutku uboczne będa korzystniejsze dla kolegów :) saab jest nadal fwd, ale chętnie bym tylne koła napędził elektrycznym silnikiem/silnikami. Zawsze 9 kilo może wziąć brat, a ja cegłę.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
fullsize
Posty: 564
Rejestracja: 08 października 2014, 20:21
Lokalizacja: Warszawa (WK)

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: fullsize »

Ee tam, od razu na zakręcie ;)
Po prostu trzeba jednoznacznie ustalić formułę zlotu oraz czas i miejsce. Wiadomo że niemożliwością jest ustalenie tego w taki sposób, że wszystko będzie pasować absolutnie wszystkim - zawsze coś wypadnie. Ważne, żeby całokształt pasował przeważającej większości.
I jeszcze jedno, żeby była jasność: też nie jestem za masowym upadlaniem się - po prostu podałem taki skrajny przykład dla zobrazowania, że ustalenie formuły zlotu przed jego rozpoczęciem jest ważne.

Co do domków, zieloności i ogólnie pojętych pięknych okoliczności przyrody wszyscy są chyba zgodni. Teraz pytanie, jakie sobie zafundować atrakcje. Wg mnie fajnym pomysłem jest zorganizowanie jakiejś formy rajdu na orientację (no wiecie, takiego z mapą, czekpointami, zagadkami po drodze itp.). W razie czego chętnie pomogę w przygotwaniu.

Drugi pomysł który całkiem nieźle (i w sumie dość spontanicznie) wypalił nam na którymś ze zlotów, to - tylko się nie śmiejcie - turniej tenisa stołowego :mrgreen: W ośrodku były dwa stoły, ludzie sobie przy nich cykali w pingla, aż ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić mini turniej. Emocje i kibicowanie były prawie jak na Mistrzostwach Świata :D
0 x
Chevy Caprice Wagon '88
_______________________
Ex: Volvo 945 B230FK '98
Ex: Volvo 945 B200F '94
Ex: Volvo 945 B230FK '97
Ex: Volvo 945 B200F '93
Ex: MB W123 240D '78
Ex: Oldsmobile Delta 88 Royale '84
Ex: MB W123 240D '84
Ex: Chevy Caprice Wagon '86
Awatar użytkownika
DarthVader
Posty: 197
Rejestracja: 21 października 2014, 12:26
Lokalizacja: GA

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: DarthVader »

A na zlot organizowany na volvoforum ktoś się wybiera?
0 x
760 GLE D24T
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

Z tego co widziałem to Bestia się wybiera. ja raczej odpadam, bo mi na tą chwilę koliduje z terminem urlopowego wyjazdu.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
deejay.ftb
Posty: 236
Rejestracja: 02 października 2014, 16:09
Lokalizacja: WWL

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: deejay.ftb »

tez mam byc na zlocie VF
0 x
"he who shall be last, shall be sideways and smiling"
~Jezza, 19:3

wiele rzeczy sie skonczylo, inne jeszcze trwaja ale i to juz niedlugo
Zablokowany