Wrocław - mechanior od starych Volvo

Namiary i opinie o warsztatach, specach i magikach
rokita
Posty: 7
Rejestracja: 14 grudnia 2015, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: rokita » 14 grudnia 2015, 23:56

Cześć,
w sierpniu zakupiłem swoje drugie volvo, tym razem 240 (mam jeszcze osiemsetpisiątkę z germańskim superklekotem). Do tej pory nie miałem z nią większych problemów poza koniecznością zregenerowania parownika od gazu (dziura w membranie i regulacja) i wymianą skorodowanego tłumika. Niestety auto ostatnio przestało w ogóle jeździć na benzynie. Można cisnąć gaz a i tak zdycha, momentalnie gaśnie.

Jako że nie mam możliwości łatwego wejścia pod auto (brak dostępu do kanału) a koncepcję mam taką że być może to pompa paliwowa jedna bądź druga prosiłbym o kontakt do jakiegoś mechaniora z Wroca lub okolic który przy okazji prostej naprawy nie wymienia pół auta :roll: I żeby nie była to Volczacza.

Druga koncepcja to przepustnica, przepływkę powietrza sprawdzałem, opór na stykach w normie (zgodnie z tym co w Haynesie).

Ostatnio byłem na zlocie youngtimerów na Bielanach Wrocławskich wraz kumplem, niestety jakoś nie podrążyłem tematu mechaniora a brać volvowska była obecna :oops:

Dzięki z góry za pomoc.
0 x
Volvo 245 B230F 93' :twisted:

Awatar użytkownika
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: panrysiek » 15 grudnia 2015, 07:32

Wysyłam na priv namiary na mechanika Marcina, robi głównie Volvo RWD i sam ma ich kilka.
0 x

potoczasty
Posty: 302
Rejestracja: 02 października 2014, 22:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: potoczasty » 31 grudnia 2015, 16:25

Zdecydowanie polecam Marcina! Gość zna się na rzeczy, SWAP-y to dla niego naprawdę nie problem, wszystko wie o tych furach. Prawdziwy specjalista od VOLVO!
0 x

tomek
Posty: 13
Rejestracja: 17 lutego 2016, 01:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: tomek » 15 marca 2016, 23:37

to ja też bardzo poproszę o namiar na p. Marcina

pzdr!
0 x

jedrzej
Posty: 13
Rejestracja: 27 września 2016, 19:14

Re: Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: jedrzej » 27 września 2016, 19:16

Także poproszę namiar na p. Marcina
0 x

Awatar użytkownika
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: panrysiek » 27 września 2016, 21:27

Marcin działa oficjalnie na Twardogórskiej 2 jako MWConcept. Radzę wybrać się osobiście (od godz.10) bo jak robi to nie odbiera telefonu.
1 x

kochamkombi
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2016, 08:10

Re: Wrocław - mechanior od starych Volvo

Postautor: kochamkombi » 03 października 2016, 19:58

Czołem Panowie, czy macie może jeszcze jakiegoś innego sprawdzonego mechaniora we Wrocławiu? Nie potrzebuję konkretnie specjalisty od Volvo, bo pacjentem jest 240, a konkretnie jej silnik produkcji VW czyli diesel D24. W niedalekiej przyszłości potrzebuję znaleźć kogoś, kto mi trochę uszczelni ten motor i wymieni komplet rozrządu. Kogoś, kto przyłoży się do roboty i nie będzie przekładał jej w nieskończoność. Będę wdzięczny za info!
0 x


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość