Warszawa i okolice - warsztaty godne polecenia

Namiary i opinie o warsztatach, specach i magikach
Awatar użytkownika
grzesiek-s
Posty: 118
Rejestracja: 31 maja 2015, 01:43
Lokalizacja: Warszawa GS-AUTO
Kontaktowanie:

Re: Warszawa i okolice - warsztaty godne polecenia

Postautor: grzesiek-s » 03 czerwca 2015, 23:45

Rychu945 pisze:Kazimierz Kuczmierowski
ul. Dankowickia 15
tel. pięćset dwanaście 664 012

Świetny warsztat, naprawdę godny polecenia, ludzie z wieloletnim doświadczeniem i solidną wiedzą.


Tutaj czuję się wywołany do tablicy i od razu chciałbym sprostować pewną rzecz w poście Ryśka.
Kazimierz to Kazimierz a ja ze wspólasem to GS-AUTO.

Niestety pod jednym dachem z rzeczonym panem K. ale firma jest oddzielna i mam prośbę o nie identyfikowanie mojej firmy z nim.
Ten sam adres to patrząc historycznie niefortunny zbieg okoliczności.
0 x
www.facebook.com/gsauto <--- co nowego na warsztacie :)

Awatar użytkownika
spokojnyczlowiek
Posty: 148
Rejestracja: 02 października 2014, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa i okolice - warsztaty godne polecenia

Postautor: spokojnyczlowiek » 05 września 2015, 12:46

takijedenkuba pisze:Dobry wieczór.
Na wstępie zaznaczę że będę szczery.
Pan Kazimierz K. ma doświadczenie, wiedzę, możliwości i zaplecze, ale podejścia do klienta nie ma ni chu chu..
Nie daje dojść do słowa w trakcie normalnej rozmowy, mam wrażenie że czasownik "negocjowanie" jest dla niego terminem zupełnie nie znanym. Do tego dopłaty za poprawki. kto to widział? To jest oporowe naciąganie klienta.
Termin wykonania usługi w rozmowie przy zleceniu jest zwykle podany, w rzeczywistości jego słowo nie jest warte funta kłaków.
Osobiście nie oddam wiecej w jego ręce żadnego swojego pojazdu choćby mi dopłacali.
Proponuję założyć dział p.t. "Omijać z daleka" mogę dopisać tam kila postów na ten temat.
Pozdrawiam
Kuba


Niestety zostałem zmuszony do zweryfikowania swojego zdania na temat Kazika. Straciłem do niego zaufanie po tym jak przez ponad pół roku nie mógł się zabrać za zrobienie Bordowca, który cały czas u niego stał z kompletem gratów potrzebnych do roboty. Czasu też nie brakowało ale kolega K. wolał go spędzać na piciu kawy i gadaniu dupie Maryny. Szkoda bo przez wiele lat cieszył się moim szacunkiem.
Podpisuje się pod postem Kuby ale też zaznaczam, że Kazik to Kazik, a Grzesiek ze Sławkiem to Grzesiek ze Sławkiem. Osobne byty tyle, że pod jednym dachem i nie należy łączyć opinii o nim z opinią o nich.
0 x
______________________________
Spokojnyczłowiek

Lemmy - v945 '93 - B230FB + ZF 4HP22
Bordowiec - v245 '91 - B230FK + M90 - https://youtu.be/F_yZq0RIMnI
Włoszka - v964 '91- B204FT + M46
Antoni - v945 '98 - B230FK + M90

Awatar użytkownika
saabauto
Posty: 654
Rejestracja: 02 listopada 2014, 12:16
Lokalizacja: www.naprawavolvo.pl
Kontaktowanie:

Re: Warszawa i okolice - warsztaty godne polecenia

Postautor: saabauto » 03 października 2015, 09:15

spokojnyczlowiek pisze:Niestety zostałem zmuszony do zweryfikowania swojego zdania na temat Kazika. Straciłem do niego zaufanie po tym jak przez ponad pół roku nie mógł się zabrać za zrobienie Bordowca, który cały czas u niego stał z kompletem gratów potrzebnych do roboty. Czasu też nie brakowało ale kolega K. wolał go spędzać na piciu kawy i gadaniu dupie Maryny. Szkoda bo przez wiele lat cieszył się moim szacunkiem.
Podpisuje się pod postem Kuby ale też zaznaczam, że Kazik to Kazik, a Grzesiek ze Sławkiem to Grzesiek ze Sławkiem. Osobne byty tyle, że pod jednym dachem i nie należy łączyć opinii o nim z opinią o nich.


Na szczęście (bądź nieszczęście) i Kazika i Grześka ze Sławkiem, GS-Auto siedzą na nowych śmieciach - Marywilska 36 i tam działają od niedawna, we środę jadę dłubać Grześkowi Jego 945 :-) czyli robota wyjazdowa :-) i zobaczę, jak im tam jest. Ale to, że zajmują się teraz tylko swoją pracą to fakt niezaprzeczalny.
0 x
--
pzdr. Mateusz Nowakowski vel George
http://www.naprawavolvo.pl
tel: 500 740 940

marten
Posty: 47
Rejestracja: 03 marca 2015, 16:45

Re: Warszawa i okolice - warsztaty godne polecenia

Postautor: marten » 29 września 2021, 11:45

a jakis blacharz w Wawie i okolicach który podejmuje sie robienia takich aut jak 9xx, 7xx???
0 x


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości