Regeneracja maglownicy

Namiary i opinie o warsztatach, specach i magikach
rojcok
Posty: 43
Rejestracja: 21 marca 2018, 12:01

Regeneracja maglownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rojcok »

Czołem,
Gdzie (im bliżej do Warszawy tym lepiej) warto zrobić regenerację maglownicy? Jakieś sprawdzone miejsca?
0 x
Awatar użytkownika
fonderal
Posty: 1280
Rejestracja: 09 października 2014, 10:10
Lokalizacja: WK i WL

Re: Regeneracja maglownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fonderal »

Z zakładem na Słomianej mam jak najgorsze doświadczenia, wtopiłem siedem stów za regenerację i jeszcze trochę za oleje, geometrię i takie tam, razem około tysiąca. Śwital też nie był zadowolony.

Też mi się szykuje regeneracja, tym razem przymierzam się do wizyty w Regen Auto w Wesołej. Na różnych forach gość jest wskazywany jako zdecydowanie najlepszy w Warszawie i okolicy, zobaczymy.
0 x
rojcok
Posty: 43
Rejestracja: 21 marca 2018, 12:01

Re: Regeneracja maglownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rojcok »

Opinie przeważają pozytywne ale i wpadki im się zdarzają. Ciężka sprawa.
0 x
Awatar użytkownika
fonderal
Posty: 1280
Rejestracja: 09 października 2014, 10:10
Lokalizacja: WK i WL

Re: Regeneracja maglownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fonderal »

Ogólnie temat serwisu jest dość ciężki i tak jak Śwital napisał, żeby być pewnym jakości najlepiej zrobić coś samemu. Problem w tym, że nie wszystko się da, i czasem trzeba się zdać na innych.
Ja bym nie widział wielkiego dramatu w tym, że czasem komuś coś nie wyjdzie i np. maglownica po regeneracji przecieka. Wiadomo, tak być nie powinno i to nic przyjemnego. Ale wykonawca powinien brać odpowiedzialność za to co robi, a nie wymyślać takie warunki gwarancji, które zawsze pozwalają na jej odrzucenie.
Jak na razie nie znalazłem nic z lepszymi opiniami od Wesołej, a gdzieś trzeba pojechać...
0 x
Awatar użytkownika
Sinuspi
Posty: 3064
Rejestracja: 05 lipca 2015, 15:18

Re: Regeneracja maglownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sinuspi »

fonderal pisze:Ogólnie temat serwisu jest dość ciężki i tak jak Śwital napisał, żeby być pewnym jakości najlepiej zrobić coś samemu. Problem w tym, że nie wszystko się da, i czasem trzeba się zdać na innych.
Ja bym nie widział wielkiego dramatu w tym, że czasem komuś coś nie wyjdzie i np. maglownica po regeneracji przecieka. Wiadomo, tak być nie powinno i to nic przyjemnego. Ale wykonawca powinien brać odpowiedzialność za to co robi, a nie wymyślać takie warunki gwarancji, które zawsze pozwalają na jej odrzucenie.
Jak na razie nie znalazłem nic z lepszymi opiniami od Wesołej, a gdzieś trzeba pojechać...
Albo wysłać
https://regeneracjaprzekladni.pl/
0 x
Kanciaste VOLVO - ZAWSZE w drodze.
K-Jetronic to mój konik ;) tak samo jak nagrzewnice w 940 i małe naprawy :idea:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego
rojcok
Posty: 43
Rejestracja: 21 marca 2018, 12:01

Re: Regeneracja maglownicy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rojcok »

Sinuspi pisze:
fonderal pisze:Ogólnie temat serwisu jest dość ciężki i tak jak Śwital napisał, żeby być pewnym jakości najlepiej zrobić coś samemu. Problem w tym, że nie wszystko się da, i czasem trzeba się zdać na innych.
Ja bym nie widział wielkiego dramatu w tym, że czasem komuś coś nie wyjdzie i np. maglownica po regeneracji przecieka. Wiadomo, tak być nie powinno i to nic przyjemnego. Ale wykonawca powinien brać odpowiedzialność za to co robi, a nie wymyślać takie warunki gwarancji, które zawsze pozwalają na jej odrzucenie.
Jak na razie nie znalazłem nic z lepszymi opiniami od Wesołej, a gdzieś trzeba pojechać...
Albo wysłać
https://regeneracjaprzekladni.pl/
I ja chyba tak właśnie zrobię. Są dobre opinie i są też zadowoleni użytkownicy kanciaków.
0 x
ODPOWIEDZ