Strona 1 z 1

Regulamin działu Recenzje Sprzedawców

: 01 października 2014, 02:36
autor: dom?n
  1. Tematy w dziale Recenzje Sprzedawców są ściśle moderowane pod kątem używanego słownictwa, a co za tym idzie wszelkie określenia uznawane za nieprzyzwoite będą usuwane, a autorzy nagradzani stosownymi upomnieniami. Ściśle trzymajcie poziom wypowiedzi.

  2. Tytułem tematu w tym dziale może być tylko nick z forum / nazwa sprzedającego z allegro / nazwa firmy świadczącej usługi.

   2a. Sprzedawcy z Allegro: Przed wyżej wymienionym tytułem należy zawrzeć zapis "[Allegro]" i dopiero po nim nazwę sprzedającego.

   2b. Firmy świadczące usługi: przed wyżej wymienionym tytułem należy zawrzeć zapis "[Firma]" i dopiero po niej nazwę firmy. Mile widziany namiar - adres, strona internetowa, telefon.

   2c. Sprzedawcy z OLX.pl i innych: przed wyżej wymienionym tytułem należy zawrzeć zapis "[olx]", "[inne]" i analogicznie.

  3. Treść opinii o sprzedawcy jest dowolna, jednak mile widziane jest tworzenie opinii dłuższych niż standardowe "polecam tego sprzedającego".

  4. Zamieszczenie opinii o kontrahencie po dokonanej transakcji jest dobrowolne i wynika tylko z dobrej woli użytkownika.

  5. Użytkownicy forum proszeni są o używanie mózgu podczas zamieszczania swoich opinii, inni forumowicze mogą nie być zainteresowani opinią o panu Edku z Woli Dzbądzkiej od którego zakupiłeś cztery śruby M12 do przykręcania tablicy rejestracyjnej. Moderatorzy forum będą usuwać bezsensowne opinie bez ostrzeżeń i wyjaśnień. Szanujcie nasz wspólny czas i uwagę.

  6. Przed zamieszczeniem nowego tematu należy bezwzględnie użyć opcji "Szukaj" i upewnić się że w dziale nie założono już tematu o danym kontrahencie.

  7. Niedopuszczalne w tym dziale jest tworzenie tematów poza wyznaczonym wyżej schematem, wątki takie będą usuwane, a nagrody w postaci upomnień rozdawane bez ostrzeżeń.