Regulamin działu Recenzje Sprzedawców

Nagany, kary cielesne, ekskomunika, czyli co wolno a czego nie
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3035
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Regulamin działu Recenzje Sprzedawców

Postautor: dom?n » 01 października 2014, 02:36

    1. Tematy w dziale Recenzje Sprzedawców są ściśle moderowane pod kątem używanego słownictwa, a co za tym idzie wszelkie określenia uznawane za nieprzyzwoite będą usuwane, a autorzy nagradzani stosownymi upomnieniami. Ściśle trzymajcie poziom wypowiedzi.

    2. Tytułem tematu w tym dziale może być tylko nick z forum / nazwa sprzedającego z allegro / nazwa firmy świadczącej usługi.

      2a. Sprzedawcy z Allegro: Przed wyżej wymienionym tytułem należy zawrzeć zapis "[Allegro]" i dopiero po nim nazwę sprzedającego.

      2b. Firmy świadczące usługi: przed wyżej wymienionym tytułem należy zawrzeć zapis "[Firma]" i dopiero po niej nazwę firmy. Mile widziany namiar - adres, strona internetowa, telefon.

      2c. Sprzedawcy z OLX.pl i innych: przed wyżej wymienionym tytułem należy zawrzeć zapis "[olx]", "[inne]" i analogicznie.

    3. Treść opinii o sprzedawcy jest dowolna, jednak mile widziane jest tworzenie opinii dłuższych niż standardowe "polecam tego sprzedającego".

    4. Zamieszczenie opinii o kontrahencie po dokonanej transakcji jest dobrowolne i wynika tylko z dobrej woli użytkownika.

    5. Użytkownicy forum proszeni są o używanie mózgu podczas zamieszczania swoich opinii, inni forumowicze mogą nie być zainteresowani opinią o panu Edku z Woli Dzbądzkiej od którego zakupiłeś cztery śruby M12 do przykręcania tablicy rejestracyjnej. Moderatorzy forum będą usuwać bezsensowne opinie bez ostrzeżeń i wyjaśnień. Szanujcie nasz wspólny czas i uwagę.

    6. Przed zamieszczeniem nowego tematu należy bezwzględnie użyć opcji "Szukaj" i upewnić się że w dziale nie założono już tematu o danym kontrahencie.

    7. Niedopuszczalne w tym dziale jest tworzenie tematów poza wyznaczonym wyżej schematem, wątki takie będą usuwane, a nagrody w postaci upomnień rozdawane bez ostrzeżeń.
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą

re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość