Regulamin działu Giełda

Nagany, kary cielesne, ekskomunika, czyli co wolno a czego nie
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 2830
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Regulamin działu Giełda

Postautor: dom?n » 01 października 2014, 01:58

  1. Dział Giełda udostępniony zostaje jedynie stałym użytkownikom, będącym częścią naszej społeczności. Przez stałego użytkownika rozumie się osobę, która opublikowała na forum minimum 20 postów (w liczbę tą nie wlicza się wiadomości umieszczonych w dziale Off topic). <- to na razie nie będzie aktualne przez jakiś czas.

  Ma to na celu ograniczenie występowania tematów niosących ze sobą jedynie wartość reklamową, jak również zabezpieczenie użytkowników przed scam'em oraz innego rodzaju oszustwami w sieci. Użytkownicy którzy będą usiłowali zdobyć 20 postów poprzez kretyńskie nabijanie postów ("aha" "super" "tak" itp.) będą traktowani jak spamerzy i bez ostrzeżenia zostaną nagrodzeni ostrzeżeniem lub, w skrajnych przypadkach, banem.

  2. Zamieszczanie ogłoszeń jest dopuszczalne wyłącznie w dziale Giełda.

  3. Zabronione jest zamieszczanie linków do własnych aukcji w dziale "Znalezione".

  4. Ogłoszenie powinno zawierać wszystkie dane techniczne, cenę i pełny opis przedmiotu ogłoszenia. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!

  5. Ogłoszenie musi posiadać cenę. Dotyczy to również wyceny przedmiotu, który jest oferowany na wymianę.

  6. Warunkiem zamieszczenia ogłoszenia na forum równolegle z innym kanałem sprzedaży jest udzielenie forumowiczom zniżki (np. darmowej wysyłki lub obniżonej ceny względem ogłoszenia np. z allegro).

  7. Podbijanie ofert sprzedaży jest dozwolone raz na tydzień. Jedynym powodem uaktualnienia ogłoszenia poniżej tego okresu może być istotna zmiana oferty (np. obniżka ceny).

  8. Zabrania się wystawiania tego samego przedmiotu w kilku tematach.

  9. Zabrania się jakichkolwiek dyskusji w dziale Giełda. Dopuszczalne są jedynie zapytania odnośnie ofert zamian lub konieczności udzielenia dodatkowych informacji o sprzęcie. Subiektywne opinie o przedmiocie, jego cenie lub wartości będą kasowane.

  10. Zamieszczanie ogłoszeń przez osoby prowadzące działalność gospodarczą/ogłoszeń komercyjnych jest dozwolone jedynie w przypadku, gdy osoby te są akceptowane przez społeczność forum i aktywnie uczestniczą w innych dyskusjach. W razie podejrzenia łamania tego lub/oraz innych punktów regulaminu, po konsultacjach, zostaną podjęte stosowne działania antyspamerskie (patrz główny regulamin forum).

  11. Zarówno za treść ogłoszeń, jak i za przebieg samych transakcji, administracja forum nie bierze odpowiedzialności prawnej, społecznej, lub/i moralnej.

  Nawet w wypadku ogłoszeń spełniających normy panujące w tym serwisie zalecamy używanie szarych komórek. Istnieją sposoby na weryfikacje zarówno autentyczności samego przedmiotu, jego posiadania przez sprzedawcę, jak i alternatywne metody weryfikacji rzetelności samego sprzedawcy... więc MYŚL!

  12. W razie zaistnienia przestępstwa w postaci oszustwa, oferty sprzętu pochodzącego z kradzieży lub innych nielegalnych źródeł, administracja forum ma prawo poinformowania organów ścigania.

  14. Ogłoszenia niespełniające któregokolwiek z powyższych wymagań będą usuwane bez informowania o tym użytkownika!

  15. Powyższy regulamin jest uzupełnieniem głównego Regulaminu forum.

Regulamin oparto na regulaminie forum Sevenstring.pl (http://forum.sevenstring.pl/) za wiedzą i zgodą administracji tegoż.
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą

re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość