Regulamin główny forum VolvoRWD.pl

Nagany, kary cielesne, ekskomunika, czyli co wolno a czego nie
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 2830
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Regulamin główny forum VolvoRWD.pl

Postautor: dom?n » 01 października 2014, 01:21

  1. To forum jest dozwolone dla użytkowników powyżej 16-go roku życia. Pamiętaj, w internecie nikt tak naprawdę nie jest anonimowy i jeśli podasz nieprawdziwe dane, wcześniej czy później wyjdzie to na jaw. Nieprzestrzeganie tego punktu skutkuje natychmiastowym banem BEZ OSTRZEŻENIA!

  2. Niestosowanie się do poniższych punktów zaowocuje ostrzeżeniem ze strony administracji forum widocznym w profilu użytkownika, natomiast notoryczne łamanie regulaminu będzie karane banem na forum na czas określony, lub permanentny z uwzględnieniem wagi przewinienia.

  3. Administratorzy i Moderatorzy maja prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia, wycięcia niedozwolonych treści, jak i do wykasowania całego posta/tematu, bez obowiązku tłumaczenia się, lub informowania użytkownika. Skrajne niestosowanie się do tego punktu rozwiązanie znajdzie w punkcie 1. powyższego regulaminu.

  4. Zanim zadasz pytanie skorzystaj z funkcji szukaj, nikt nie lubi się powtarzać, być może odpowiedź na twój problem znajduje się już na forum.

  5. Jeśli już zakładasz nowy temat to dokładnie sprawdź też czy nie lepiej napisać po prostu kolejny post w jakimś temacie już istniejącym.

  6. Tytuł tematu powinien być sformułowany zwięźle i być związany z przeznaczeniem działu, na którym się znajduje. Tytuł tematu musi bezpośrednio określać treść informacji jakie zawiera. Tytuły wątków w stylu "help!!!", czy "co wy na to?", będą traktowane punktem 2. regulaminu.

  7. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum treści uznanych za pornograficzne, rasistowskie, ksenofobiczne, oraz inne, powszechnie uznawane za naganne moralnie.

   7a. Avatar użytkownika może być usunięty przez administrację w przypadku zgłoszenia przez innych użytkowników uzasadnionego zastrzeżenia.

  8. Wszelkie spory nie związane bezpośrednio z toczoną dyskusją należy rozwiązywać przez PW. (Prywatna wiadomość). Kategorycznie niedopuszczalne jest chamskie i burackie traktowanie i prowokowanie innych userów!

  9. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

  10. Serwis nie zezwala na umieszczanie na forum treści o charakterze reklamowym w szeroko pojętym znaczeniu tego określenia, oraz na ogłaszanie wszelkiego rodzaju działalności komercyjnej. Użytkownik który umieszcza na forum w/w treści bez zezwolenia, jest traktowany jako spamer, a finał jego działalności na forum znajdzie zastosowanie punktu 2. regulaminu forum. Wszelkie pytania w tej materii prosimy kierować do administracji forum.

  11. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

  12. Osoby zbanowane nie maja prawa domagać się od administracji usunięcia ich jakiejkolwiek działalności na forum. wszystkich postów,komentarzy, zdjęć itd itp.

  13. W celu utrzymania czytelności forum niedozwolone jest pisanie całych postów kapitalikami (duże litery).

  14. Nie jest dozwolone pisanie jednakowych postów lub tematów w różnych działach forum. Takiego rodzaju działanie może zostać potraktowane jako spamowanie.

  15. Użytkownik nie ma obowiązku wypełniać pola "lokalizacja", ale jeśli to robi, dane powinny pokrywać się ze stanem faktycznym.

  16. Punkty regulaminu mogą być edytowane, dodawane, lub kasowane, bez obowiązku informowania o tym użytkowników forum.

  17. W przypadku sytuacji nieujętych regulaminem a spornych zastosowanie mają zasady ogólnie pojętego zdrowego rozsądku i logiki. Ogólnie pojęty zdrowy rozsądek i logika dotyczą Administratorów i Moderatorów.

  18. Regulamin obowiązuje na na całym forum, jego uzupełnieniem są wewnętrzne regulaminy poszczególnych działów.

Regulamin oparto na regulaminie forum Sevenstring.pl (http://forum.sevenstring.pl/) za wiedzą i zgodą administracji tegoż.
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą

re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość