Customowe T-shirty

Wszystko, co nie jest związane z tematyką pozostałych for
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Customowe T-shirty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: panrysiek »

Hej,
Gdyby ktoś chciał sobie zrobić t-shirt ze swoją cegła bądź czymkolwiek innym, polecam Kasię z TakeArt, która jest malarką i dorabia sobie malując (ręcznie!!!) co tylko zechcesz na t-shirtach. Ja skorzystałem już kilka razy, noszę jej koszulki od ok.roku i malunki są trwałe, nic się z nimi nie dzieje (pod warunkiem prania ręcznego na lewej stronie). Zaznaczam, że absolutnie nie mam żadnego interesu w reklamowaniu jej działalności, po prostu uważam że są świetne a pewnie wielu z Was chętni założyłoby koszulkę z wizerunkiem własnego żelastwa. Kontakt na FB (TakeArt). Poniżej próbki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Customowe T-shirty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Kiedyś coś zamówię na prezent, może nawet nie związany z cegłami. Dzięki za namiar. Od jakiego poziomu zaczynają się ceny?
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Customowe T-shirty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: panrysiek »

Z tego co pamiętam w zależności od wzoru-80-100zł (w tym wliczony już t-shirt Fruit of the Loom). Kasia maluje to 3-4h więc myślę, że cena adekwatna do nakładu pracy a jakby nie patrzeć jest to rękodzieło i coś zupełnie jednostkowego.
A propos prezentów, miesiąc temu zaprosiła mnie na swoje wesele uczennica, której narzeczony (teraz już mąż) kupił jakiś czas temu 2szt. P1800 i teraz je restauruje (namawiam go aby pojawił się na następnej edycji zlotu, w końcu to RWD!) Takie oto prezenty dostali od nas:
Obrazek
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Customowe T-shirty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

Fajna historia. Miło by było ich zobaczyć na zlocie :) Może nawet Wrocław będzie miał trochę bliżej niż w tym roku :)
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
ODPOWIEDZ