powitalnia

Wszystko, co nie jest związane z tematyką pozostałych for
Marcin 78
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2014, 15:27

powitalnia

Post autor: Marcin 78 »

Witam wszystkich volvomaniaków ,dobrze Marku że ruszyłeś te forum bo na Gesowym od pewnej sytuacji nie zaglądałem a na VF też znajdę chwilkę popisać , więc powitalnię wrzuć gdzieś na widoku .Jak się nauczę foty wrzucać to pokaże swój projekt 740 z B 204ft na 16v w trakcie realizacji a do ukończenia zostało już niewiele 8-) 8-)
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: powitalnia

Post autor: Mareek »

Hej Marcin! Forum ruszył Dominik vel dom?n, ja go tylko motywowałem na etapie próby odkupienia forum od gesa. Wątek powitalny się nam zrobił w temacie viewtopic.php?f=17&t=8

czekamy na więcej siedemsetek, chętnie też projektowe jak Twoja. Na spocie nie było wczoraj z tego co pamiętam ani jednej :twisted:
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Dymitr
Posty: 156
Rejestracja: 23 października 2014, 13:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: powitalnia

Post autor: Dymitr »

UPS - przeoczyłem powitalnie. Mam na imię Dymitr. Obecnie Volvo 240 z 93 roku 2,3 benzyna. Miałem wcześniej 940 TIC z 94 roku (świetne auto).

Pierwotna i nieustająca pasja motoryzacyjna to Landroveryzm wyprawowy i pasja podróżnicza. Jeśli kogoś ta tematyka interesuje to zapraszam na http://www.opentravelers.com

Volvo 240 - jako spełnienie marzeń - po prostu zawsze z żoną chcieliśmy mieć takie auto. I jest :)

Fajnie, że powstało to forum :mrgreen:
0 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: powitalnia

Post autor: dom?n »

Fajnie chłopaki, ale witajmy się tu:

http://www.volvorwd.pl/viewtopic.php?f=17&t=8&p=7#p7

Miło was widzieć :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Zablokowany