Opuszczone łosie

Wszystko, co nie jest związane z tematyką pozostałych for
Awatar użytkownika
kemizo
Posty: 620
Rejestracja: 01 października 2014, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opuszczone łosie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kemizo »

Albo jakiś lokalny batman nie wrócił z akcji :lol:
0 x
takijedenkuba
Posty: 1750
Rejestracja: 01 października 2014, 22:24
Lokalizacja: Ustrzyki D. Zielonka Warszawa Iława

Re: Opuszczone łosie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: takijedenkuba »

Podobno wystarczy że, jak nie będzie miał tablic rejestracyjnych, to zaraz się nim odpowiednie służby zajmą, i zostanie odstawiony wstępnie na stosowny parking.
Mam 2 auta pod blokiem w podobnym stanie, rośnie pod nimi trawa, jeden stoi coś około 3 lat, drugi około 2 lata.
Osobiście nie zdejmę im tablic bo mam monitoring pod blokiem ...
A robi się coraz ciaśniej...
0 x
barrtek
Posty: 119
Rejestracja: 11 października 2014, 21:20
Lokalizacja: Wiązowna

Re: Opuszczone łosie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barrtek »

takijedenkuba pisze:Podobno wystarczy że, jak nie będzie miał tablic rejestracyjnych, to zaraz się nim odpowiednie służby zajmą, i zostanie odstawiony wstępnie na stosowny parking.
Mam 2 auta pod blokiem w podobnym stanie, rośnie pod nimi trawa, jeden stoi coś około 3 lat, drugi około 2 lata.
Osobiście nie zdejmę im tablic bo mam monitoring pod blokiem ...
A robi się coraz ciaśniej...
Pożyczyć kominiarkę? :P

A tak serio muszą wyglądać na nieużywane. A jak pokapie im olej to szybciutko je zwijają, ochrona środowiska i te sprawy. Możesz atakować straż miejską, czym bardziej będziesz ich dręczył, tym większa szansa że je odholują.
0 x
pawel_krak
Posty: 6
Rejestracja: 16 sierpnia 2015, 21:59

Re: Opuszczone łosie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawel_krak »

Niedawno byłem na weselu w Wawie - na targówku - przezyłem i bawiłem się super :) Ale do rzeczy: ulica rzemieślników chyba, są tam warsztaty samochodowe i w jednym z nich stoi cegła taka jak moja, czyli 940, granatowe kombi. zarasta już trawą, ale wygląda naprawdę znośnie więc może ktoś z z Warszawy zainteresowany takim autem przy okazji tam zajrzy?
0 x
ODPOWIEDZ